reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć kobiety;-)

dopiero z godzinę temu się zwlekłam z łóżka, słonko pięknie świeci,więc postaram się namówić Michała na spacer, chociaż jak

na niego patrzę to może być ciężko,bo wczoraj popił i licho wygląda:-D wystawił tylko na chwilę głowę spod pościeli i śpi dalej:-D

Cherie miłego dnia i udanego spaceru;-)

lenka też mam lenia dzisiaj:szok:;-)

femme powiem Ci,że mój też najczęściej pracuje w niedziele,ale dzisiaj akurat wyjątkowo ma wolne chyba miał przeczucie,że będzie się musiał kurować:-D

paula gratuluje udanej transakcji leżaczkowo-pampkowej;-)
 
reklama
hej:) no my dzis w domku...tzn tesciowa dzownila zeby przyjechac ale niee kara musi byc, a co?:-D
po poludniu ammy gosci,na szybciocha ciasto zakrecilam mam nadzieje ze zjadliwe... i na ten blok sie jeszcze skusze bo od przyszlego tygodnia na fitness to sie poobzeram troszke;-)
kurde dziewczyny zapodajcie jakies linki gdzie mozna cos wygrac albo jakas ankiete wypelnic no pampery juz kiedys dostalam,ale mala uczulenia dostala po nich ;/
u nas tez slonko swieci ale jak patrzylam to na - bylo. mykam meza obudzic bo "gnije" jeszcze.
 
hej

U nas też słonecznie;) Mała teraz ucina sobie drzemkę. Nocka była znowu koszmarna, non stop Mycha budziła z płaczem, smarowałam jej żelem dziąsełka, ale chyba nic to nie dawało najwyraźniej;/ Mam nadzieję, że dzisiejsza będzie lepsza bo i apetyt Mała odzyskała, zjadła super śniadanko:)

niebawem obiad, Małż jeszcze się wyleguje w wyrku. Wkurzył mnie wczoraj;/
 
moj mnie tez;/
Vegas a co się stało?
eee nie warte by tu pisac. Po prostu różnimy się z J charakterami, spostrzeżeniami a to czasem powoduje konflikty.

ale bym poszła do tej pracy bo wiecie jak ja się zmieniłam od tego siedzenia w domu..? zmierzła, marudna to moje drugie ja. Non stop niezadowolona, chyba mi brakuje przebywania z ludźmi i roboty, wtedy coś można robic i się nie myśli tyle o pierdołach.
 
eee nie warte by tu pisac. Po prostu różnimy się z J charakterami, spostrzeżeniami a to czasem powoduje konflikty.

ale bym poszła do tej pracy bo wiecie jak ja się zmieniłam od tego siedzenia w domu..? zmierzła, marudna to moje drugie ja. Non stop niezadowolona, chyba mi brakuje przebywania z ludźmi i roboty, wtedy coś można robic i się nie myśli tyle o pierdołach.

Ja mam tak samo :dry: staram się hamować ale to jest ponad mnie.....
Mam straszne wyrzuty sumienia...


Słoneczko dziś piękne byłam dzisiaj z Mamcią za zakupach, później zaliczyłyśmy spacer z Julką, ogólnie dzisiaj super dzień! :-)


Dziołchy poradźcie coś muszczę kupić prezent dla bratanka który ma miesiąc.... planuję wydać ok. 200 zł
Ubranka i pampersiaki odpadają.
 
Ooooo widze moj ranny post nie dotarl.....
no wiec napisalam ze my dzis po kolejnej super nocce fakt ze julka raz wtsala ale na moment:D
M dzis zaplanowal ze zrobi obiad... ucieszylam sie...
ale wiecie co?
poszlismy na zakupy wrocilismy i wszytsko ja zaczelam robic.
on do niczego reki nie przykladal.
zla bylam w srodku.... no i wymyslislimy sobie dzis na obiad... kotleta schabowego ze schabu na tego kotleta smazone pieczrki z cebulka i na to stopiny ser zolty... i do tego warzywa na patelnie...
poprosilam M by pokroil schab na te kotlety i jak widzialam jak to robil to sie za glowe chwycilam.. powiedzialam mu i pokazalam na 1 kawealku jak ma to wygladac.. patrze a drugi kawalek tnie tak samo... ehhhh zaczal sie wydzierac na mnie ze mu sie wtracam itp.. to odeszlam i pod nosem sobie powiedzialam ze nawet schabu pokroic nie potrafisz.. po czym szanowny malzonek ubral sie i wyszedl do kogo? Mamusi rzecz jasna:D
wiec obiadek sama zrobilam. a jemu zatsanwiam sie czy w ogole sie nalezy.
 

kama ja bym kupiła jakąś zabawkę na później żeby na dłużej starczyła
bo teraz to wiadomo ani się nie bawi ani nic, z ciuchów sszybko wyrosnie , a zabawki typu grzechotki , albo maskotki są obleciane, a z takich zabawek na później teraz rodzice mogą puszczać muzyczki albo pokazywac a później będzie sam się bawił jak będzie starszy ,
ja zawsze mówiłam ze chce zabawki na starszy wiek;-) żeby dłużej posłuzyła
jak dla chłopca możesz kupić np
Fisher Price Gadająca Kierownica T5256 (1444800329) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
SZCZENIACZEK UCZNIACZEK PIRAMIDA FISHER PRICE -20% (1445974075) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
http://allegro.pl/fisher-price-b9001-muzyczny-stolik-edukacyjny-i1445783027.html
Fisher Price NOWE KRZESEŁKO UCZYDELKO DWUJEZYCZNE (1453397824) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
FISHER PRICE MISIACZEK PRZYTULACZEK MOWI PL P5859 (1437738965) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
FISHER PRICE TOR WYŚCIGOWY MUZYCZNY WIRAŻ W 24 H (1440623781) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
NOWOSC FISHER PRICE KUCHENKA GOTUJ I UCZ SIE PROMO (1454204109) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
FISHER PRICE AKTYWNY MUZYCZNY STOLICZEK - NOWOŚĆ (1437738841) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
http://allegro.pl/chicco-edukacyjny-stolik-2-w-1-klocki-muzyka-i1449389565.html
a po 2 myślę że na teraz już zabawek ma pełno... i zapewne ucieszą się na zabawki od 6 miesięcy w zwyż
l
 
Ostatnia edycja:
bry:)
No i niedziele minela praktycznie;)
My wrócilismy od tesciów, bylismy na obiedzie u nich. no i tescie powiedzieli ze jak dzieciaki wyzdrowieja (bo Daniel troszke ma katar i kaszlą oboje) mamy je im przywiezc na kilka dni bysmy odpoczeli od nich itd. no chyba sie a to zgodze i bede miec kilka dni mikolajka tylko;-)

Cherie Witam sie bo jeszcze sie nie poznalismy ;-)
Daffi super ze to jednak trzydniówka :tak:
No a tak pozatym to malo nadrabiania;-)
 
reklama
Do góry