reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daffi, Daniel to istne wybij-okno. już nawet na swoje imię nie reaguje, za to na zawołanie Urwis od razu. wczoraj stanął przed parapetem, zaśmiał się w szatański sposób i bach-bach, poleciały 3 kwiatki :-)
 
reklama
Daffi, Daniel to istne wybij-okno. już nawet na swoje imię nie reaguje, za to na zawołanie Urwis od razu. wczoraj stanął przed parapetem, zaśmiał się w szatański sposób i bach-bach, poleciały 3 kwiatki :-)

heheh ja kwiatkow na szczescie nie mam. pozatym uschnalby mi kazdy:D
nie mam do nich reki.
widze julka z danielem mogliby podac sobie dlonie.
 
Vegas zawsze możesz yciąć na jeża,.. hahaha
ale nie jewst źle.. jakbys miała boki lekko wycieniowane , to byłoby i dobrze z takimi krótkimi , nom ale juz chyba sie tam nie da wycieniować
ale odrosną niedługo:-):tak:


daffi zapomniałam całkowicie że weekend mamy :sorry2:

cherie dzięki.. a może też się postarasz o kolejne maleństwo??
my z mężem bardzo chcieliśmy rok po roku ale będą w sumie 2 lata różnicy , ale to i tak nie tak źle;-)
 
Vegas, oj ma wiele z Twojej urody ;-)
Daffi, to mamy dwa łobuzy... ale bez nich byłoby nudno, nie? :-D
ViKamcia, póki co nie mogę się starać o dzidzię. I bynajmniej nie są to powody finansowe. Ale może za jakieś 2 latka...
 
reklama
Wchodzę patrzę temat grzywki Vegas :-D

jak dla mnie z dłuższą lepiej ale teraz też jest dobrze :-)

Cheri Witam ;-)

Daff moja Julka też mogłaby waszym łapkę podać, ostatnio dorwała się do srajtaśmy i wszystkie 8 rolek rozdarła w malutkie kawałki :dry:
 
Do góry