reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi dobrze,że to się tylko tak skończyło, a co do pecha to ja np. często mam takie wrażenie,że mnie prześladuje, bo jak juz coś się schrzani, to potem leci jedno za drugim, jakaś czarna seria normalnie:szok:

anetka oby nocka była spokojna;-)

kaamaa monte dobra rzecz ;-)

ale mi femme narobiła ochoty na tańce,że mała głowa:-) ale wyobraźcie sobie mnie z Jackiem w brzuchu w jakimś klubie

:-D kabaret:-p
 
reklama
Anetka super że coś się ruszyło z tym zębem :tak:

Tylko pilnuj czy język nie drętwieje, bo wtedy to już przerąbane.

Mi zapalenie z zęba przeszło na język ( połowę miałam odrętwiały) to musiałam na zastrzyki i opatrunek jeździć, nikomu tego nie życzę :no:


Umi uwielbiam :-D teraz weszły takie duże kubeczki, bo tymi wypierdkami nie szło się najeść.
 
trina a duży masz już brzuszek? ;-) mogłoby to ciekawie wyglądać :-D

kama :szok: nie no na razie tak źle ze mną nie jest, chociaż wcześniej nie wiedziałam co ze sobą zrobić, tak bolałao.. ale z językiem nic się nie dzieje:no:

Zuzia lubi Monte Drink :-)
 
Vegas nie czepiam sie:-D tylko pomyślałam, że albo UJot zmienił nazwę albo powstał nowy jakis:tak:
anetka młody tez sie dzisiaj wywalił:/ na prostej drodze nie wiem jak on biegł moze o swoje nogi zawadził ale przez chwile sie zastanawiał czy sie rozbeczeć czy nie, jednak stwierdził ze woli wyć

edit
trinaaa
no ja własnie teraz mam takie wrazenie ze jestem atakowana... ciagle cos sie dziej:/
kaamaa ja to wole ryż na mleczku o smaku waniliowym. Mniam
 
hehe ja monte na co dzień nie jem, ale jak bratankowie przyjeżdżają to mama im kupuje zawsze masę tego bo lubią to ja - dobra ciocia - im wyżeram;D co by się nie zmarnowało;D

koleżanka mnie przeprosiła mailowo:p powiedziała, że przesadziła i mam jej wybaczyc:p hehe. No ma szczęście:p
 
hehe ja monte na co dzień nie jem, ale jak bratankowie przyjeżdżają to mama im kupuje zawsze masę tego bo lubią to ja - dobra ciocia - im wyżeram;D co by się nie zmarnowało;D

koleżanka mnie przeprosiła mailowo:p powiedziała, że przesadziłam i mam jej wybaczyc:p hehe. No ma szczęście:p
Dzieciom wyjadasz!!??:-D:wściekła/y: brak mi słów:-D
 
umi Zuza też na prostej drodze się przewraca czasami :-D ale to jak biegnie.


A właśnie, miałam się pochwalić, że kupiliśmy laptopa :-p w końcu nie bedę musiała brata prosić, żeby mnie wpuścił (właśnie mnie wygania), bo nasz komp jest strasznie zamulony i przeglądarka internetowa sama się wyłączy :dry: robiliśmy formata i dalej to samo.. :sorry2:
 
anetka a jakiego kupiliscie i co z cyfrówką?
kaamaa hehe ja jestem wszystkożerna tylko nie lubie smaku kakaowego i czekoladowego ble:-p dla tego monte mi nie podchodzi:/ ani te jakies deserki paula czy jakos tak
 
reklama
Dzieciom wyjadasz!!??:-D:wściekła/y: brak mi słów:-D
ahaha zapomniałam, że taka Umi może się uczepic;D no wiesz..;(;(;( :D:D nie spodziewałam się tego po Tobie! Foch!:p:p


matko kochana, mąż słucha smutnych piosenek, zaraz zacznę się bac, że kocha inną..;> ja jestem ostatnio oschła dla niego, ale chyba nie do tego stopnia, żeby takie smuty słuchac wrrr. On na co dzień słucha techno, więc to w ogóle do niego nie podobne!
 
Ostatnia edycja:
Do góry