reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kama no ja mam nadzieję, że jutro już chociaż trochę mi to zejdzie i przede wszystkim, że przestanie boleć.
Julka zasnęła? ;-)
 
reklama
synek koleżanki jest tylko troszkę starszy od Małej, kwestia tygodnia:) więc pewnie lada chwila zacznie chodzic, póki co drepta kilka kroków sam do jakiegoś celu. No ale ja posyłam Martynkę na studia hehehe, śmieszne to:) co za bystrą mam dziewczynkę:D
 
Vegas a na jakim Uniwerku się Twoja córa kształci? Dobry poziom? Może w przyszłości Majka się załapie:-D:-D

Anetka trzymaj się! A Ty masz ropę przy tym zębie? Mi jak wyrwali to jeszcze przez tydzień chodziłam na zastrzyki w to puste miejsce:dry: Bolało jak choler.a


Elizka no to z Mikiego powoli robi się Fan Butli ;-)


Ja się boję nocki. Nie wiem czy to moje omamy czy może to prawda,ale chyba Maja ma coś jakby gulkę na dolnym dziąśle. Może to początki zęba? Ale dobrze nie widziałam,bo akurat odwróciła się na bok z otwartą buzią a jak leżała już prosto to jęzor cały czas na wierzchu i nic nie dało rady zobaczyć ;-) Parę razy strasznie się darła,więc może dlatego sobie wbiłam do łba,że to zęby a moja wyobraźnia pewnie zrobiła swoje ;-):-D
 
reklama
Vegas współczuje takiej koleżanki,a chłopcu takiej mamy, przecież wiadomo,że każde dziecko się rozwija w swoim tempie, a Ty Martynki nie "katujesz" tymi zabawami, tylko jej to sprawia frajdę:-) ech...co za kobita:-D

anetka trzymaj się,mam nadzieje,że w końcu Ci przejdzie;-)

femme też bym się chętnie wybrała,ale mogę śmiesznie wyglądać teraz:-D

Eliza fajny ten "Mustang" masz rację,oglądałam kiedyś w telewizji z siostrzeńcem:-)

lolkak może nie będzie aż tak źle:-)

ale się dzisiaj uśmiałam w pracy: przyszedł taki starszy pan i mówi do mnie "Skarbeńku, czy znajdzie się tutaj jakaś

gimnastyka dla takiego atlety jak ja?":-D prawdziwy atleta z niego, okazało się,że emerytowany żołnierz, swoją drogą

bardzo sympatyczny człowiek:-)

Tyle co wróciłam do domu, zjedliśmy kolację i Michał już musi do pracy zaraz jechać, na szczęście weekend zapowiada się

dobrze, bo raczej spędzimy cały razem;-)
 
Do góry