reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dobra dziewczyny, ja uciekam smażyć rybę na obiad, bo na 14 do pracy:-) odezwe się wieczorem jak wrócę;-)

Miłego dnia;-)
 
a moja córa przed chwilą usnęła na drzemkę. Ja wcześniej pranie wieszałam i wstawiłam martynkowe do pralki. Okąpałam się to mama Młodą przypilnowała. Ogólnie szaleństwa z Małą były, dziś na pewno spacer odpada bo ciągle pada. Zrobiłam dziś remament w zabawkach od Martynki bo jakimś cudem znalazło się pełno od bratanków, których mała nie lubi to po co mają zajmowac full miejsca w boxie, teraz przynajmniej zabawki się mieszczą;D
 
Paula teraz ma wejść "ustawa żłobkowa",więc powinno być łatwiej. Ale i tak ciężko z czymś takim wystartować.

Kasiuch dobrze,że skończyło się tylko na małym zszywaniu.

Majka mi strasznie marudzi:dry: ale spać oczywiście się nie szykuje
 
a moja Perła jak zawsze dałaby się 'zabic' za jajecznicę tak teraz jej nie lubi chyba, grymasi przy tym strasznie. Zrobiłam jej na śniadanie to zjadła 2 łyżeczki a reszty nie chciała a dziś taką na szyneczce jej ulubionej zrobiłam, już taką jadła. No i dziś sama wybierała sobie śniadanie - dojrzała bułkę to pokazała palcem, więc jej trochę dałam i posmarowałam pasztecikiem, coś tam zjadła z tego, potem widziała jak ja jadłam paróweczki to ona też chciała, ale jej dałam od niej paróweczki dziecięce, no i prawie pół zjadła. Apetytu nie ma już od 3 dni, ale coś tam zawsze je, poza tym nie wykazuje, że jest głodna to pewnie brak apetytu przez zęby.

Kasiuch ostatnio ja zawału dostałam prawie jak Młodą na schodach zauważyłam i mam nauczkę. Dobrze, że Olkowi nic poważniejszego się nie stało. Powodzenia w szukaniu mieszkanka.

Anetka współczuję bólu, mam nadzieję, że uda się szybko miec wizytę.
 
Kasiuch :szok: kupcie bramkę na schody..... boje się pomysleć jak to mogło się skończyć... Dobrze że to tylko rozciecie.

Paula a w niedzielę Wam nie pasuje? My w poniedziałek nie damy rady, J pracuje teraz po 10 h. I też jeszcze niańki nie mamy :dry:

A co do Nki to my też mielismy zwykły dekoder, wiem że za tamten abonament był wiekszy o chyba 20 zł/m, nie wiem jak teraz, faktycznie zapytaj Femme.


Anetka już Ci wczoraj pisałam żebyś szła to nie żarty.... nie faszeruj się niczym bo to nie pomoże jeszcze gorzej sobie zrobisz... na zapaleni tylko antybiotyk pomaga, i to nie zawsze ja musiałam później przez tydzień na zastrzyki w dziąsło jeździć:dry:


Julka już wali 2 drzemkę dzisiaj, nie wiem o co jej chodzi w nocy ani razu się nie budziła.
 
Kaamaa może na Julcię ta pogoda tak działa. Moja kiedyś jak też były dziennie deszczowe dni to też spała po 3,4 drzemki na dzień;)
 
Paula super :-) tez bym chciala taka paczke dostac;-)
za to dostane te pampersy S&P pampersa i ciekawe czy nam podpasują...:/

Ciuchy ulozylam, komode tez poukladalam, jeszcze nasze ciuchy ale to zaraz, bo miki idzie teraz spac.... juz mi marudzi maruda:/
 
A nurofen radzę podawać w syropie, czopki to nie jest dobry pomysł.

A dlaczego czopki to zly pomysł? zawsze myślałam, że to bezpieczniejsze bo nie podrażni żołądka itp.

Anetka no faktycznie młoda się pospieszyła z tymi zobkami ale np miałam 3 miesiace jak mi wyszły... wiec to różnie bywa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paula ale Ci zazdroszczę! ja też wypełniałam tą ankietę i nic nie dostałam :dry:

Szkoda że nie możesz a zapowiada się fajny wieczór, kino a później kręgle :tak:

Ja zabawek już nie wymieniam Julka bawi się wszystkimi, w sumie bardziej ją inetesują ciuchy i papier toaletowy :-D

Durny kot skoczył na klamkę i obudził Julkę, trochę ją pokołysałam i znowu śpi uff...
 
Do góry