reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
anetka no to super ze dalo sie obudzic;-) ciekawe jak wieczorem zasnie;-)

Ja mojego łobuza usypiam wreszcie bo nic nie mam zrobione... tylko odkurzylam a jeszcze sterta ciuchow mnie czeka ale najpierw musze w piecu napalic:dry:
nie lubie zimy:dry: :-(
 
Witam.
Wczoraj fajnie ciwepło było a dizsiaj juz śnieg leży.
w nocy @ przyszła.
Wczoraj z Justynką u kardiologa w Łomzy byliśmy, a dizsiaj S do neurologa drugi raz tam jedzie. i nie dało rady jej zbadac niestety. wróciliśmy przed 18. dzieci posżły spac przed 22 a ja byłam tak padnięta że zasnęłam z telefonem w ręku i w ubraniach na dodatek.
A Wy jak zwykle wiele napisałyście.
Daffi biedna Julka. Mam nadzieję ze szybko jej oprzejdzie. a jak jest dzisiaj?
Anetka a co CO się w tywarz stanęlo? a teraz już wiem. Ładnie Zuzia je. rzeczywiścei pasuje do niej ten pomaranczowy kolorek.
ELiza Fajnie że mały tak zupke je. nie rozumiem cow tym wkurzającego.
Kamaa Trzymam kciuki z ainteres.
wszpółczuję złych nocek tym które trakie miały.
 
mi tam zima nie przeszkadza.

my już z Małą po śniadanku, Perła myje sobie ząbki:p dałam jej tylko tyckę pasty bo jak chce sama szorowac to wolę unikac brudnych z pasty ubranek. Poza tym mam stertę jej ubranek do poprania dziś.

Anetka
ja się i tak dziwię, że Twoja Zuza jak ją budzisz śpi dalej, mojej niewiele trzeba by ją obudzic i by już miała oczy jak 5zł. Tyle, że np tv czy muza jej nie przeszkadza, ale ludzkie głosy czy głośne chodzenie to wyczuwa:p

nasza nocka była super w sumie, po 3 tylko Młoda się przebudziła a tak to super spała.
 
Hej;-)

Daffi gratuluje zakończonej sukcesem akcji;-)

Anetka oby szybko Ci minęło :*

Vegas no to masz jakiś punkt zaczepienia,a ja nic niestety,ale może jutro z rana się wybiorę do miasta,to może coś znajdę:-)

Elliza ja wczoraj zmierzyłam się z moja górą ubrań przy prasowaniu, na dwa podejścia zrobiłam:-D

widzę,że nie tylko u mnie pogoda dzisiaj tragiczna...wczoraj tak ładnie, słonko świeciło cieplutko, a dzisiaj jakieś deszczysko od samego rana:dry:
 
Witam.
Wczoraj fajnie ciwepło było a dizsiaj juz śnieg leży.
w nocy @ przyszła.
Wczoraj z Justynką u kardiologa w Łomzy byliśmy, a dizsiaj S do neurologa drugi raz tam jedzie. i nie dało rady jej zbadac niestety. wróciliśmy przed 18. dzieci posżły spac przed 22 a ja byłam tak padnięta że zasnęłam z telefonem w ręku i w ubraniach na dodatek.
A Wy jak zwykle wiele napisałyście.
Daffi biedna Julka. Mam nadzieję ze szybko jej oprzejdzie. a jak jest dzisiaj?
Anetka a co CO się w tywarz stanęlo? a teraz już wiem. Ładnie Zuzia je. rzeczywiścei pasuje do niej ten pomaranczowy kolorek.
ELiza Fajnie że mały tak zupke je. nie rozumiem cow tym wkurzającego.
Kamaa Trzymam kciuki z ainteres.
wszpółczuję złych nocek tym które trakie miały.

dzisiaj poki co lobuzuje jak wlezie:d
z kacprem zrobili juz niezly sajgon i ide do nich po wyglupiac sie i pobawic. rano miala 37.2 teraz jest ok.
 
trinna hehe ja jak narazie walcze z rozpaleniem pieca:/ i cos czuje ze zanim rozpale to mlody wstanie i ciekawe czy mi da ukladac czy tak jak rano...:/ ehhhhh

Pogoda naprawde typowo jesienna... a gdzie wiosna? spiewajace ptaszki, sloneczko...?ehh :dry:
 
Mam cichą nadzieje,że jutro będzie lepsza aura niż dzisiaj, bo mamy tą rocznicę, a znając moje szczęście wpadnę do pierwszej napotkanej kałuży w tych bucikach i będe wyglądać zjawiskowo :-D
 
witajcie,po dwodniowej nieobecnosc staram sie WAs nadrobic poki Mala spi i szczerze wychodzi mi to:) Chce nauczyc moja Mala jedxenia tylko raz w nocy i na poczatku udawalo sie a teraz jak jej wloze monia to glos podnosi ze ja wszyscy w bloku slysza;/ i cyca sie od 1 do 2 potem spi do 4 o6 juz tak mnie cycki bolaly ze ja obudzilam pobawila sie godz i poszla spac i najedzona byla moze ona po prostu potrzebuje duzo ssac ale to chyba monia by chciala juz sama nie wiem. moja Ami ma juz ostrawe dziaselka czekamy za zabka;)
ide posprzatam bo szwagierka ma przyjechac pochwalic sie swoja fasolka na Usg pierwszym byla:)
 
reklama
Do góry