reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KONICZYNKA - my stwierdziliśmy że sprzedamy tego co mamy i bierzemy większy kredyt i kupimy już coś lepszego

DAFFI, PAULA - akurat to znajomy więc on raczej nas nie chce oszukać zresztą 2 wcześniejszych to też znajomi byli i od razu się wycofali że nie będą tego robić bo nie mogą znaleźć przyczyny :dry: a mamy deasla i nam gaśnie podczas jazdy i dupa nie można go już odpalić :no: możesz spytać swojego czy wie o co może chodzić ... teraz nam naprawili jakąś płytkę sterownika pompy paliwowej niby to miało być przyczyną ale okazuje się że nie ... :sorry: dokładnie takiego mamy : Nissan Primera 2.0 TD 90KM KLIMA/ABS/EL/C.Z, 2000r., 1974cm3, 90KM - otoMoto

UMI - szybkiego powrotu do zdrowia grypa żołądkowa to coś okropnego :no:

DAFFI - gratuluje złapanego moczu :-p

PAULA - Nina też miała okres całkiem niedawno że budziła się koło 4 musiałam do niej iść i spałyśmy razem do rana :dry: .. ja mam dekoder z nagrywaniem i powiem Ci że super sprawa :-) często sobie nagrywam jak leci mi serial to sobie zatrzymuje i idę na siku czy po kanapkę czy jak ktoś zadzwoni i muszę odebrać albo jak nie zdążę nawet zatrzymać to sobie po prostu cofam ;-) nagrywam małej teletubisie przykładowo i mogę puścić jak chce spokój mieć czy coś :-p albo jak wiem że nie będzie mnie w domu jak będzie mój serial to ustawiam sobie wcześniej nagrywanie ;-) fajna sprawa ja polecam :-)

TRINAA - ale bym sobie rybkę zjadła


O wypadek wcale nie trudno i można być idealną matką a i tak może się zdarzyć :sorry: nie jest możliwością mieć dziecko non stop na oku :no: ... mi np wczoraj Nina sama z wanny wyszła :oo: gdzie zawsze grzecznie siedziała i się bawiła i mogłam na chwilę wyjść i ją spokojnie na 2 minutki samą zostawić całe szczęście wyszła bezpiecznie ale mogła się poślizgnąć i głowę rozbić :no: no u dzieci to jest sekunda :dry:


Kuba dzisiaj ma wolne więc mnie nie ma i tak już godzinę chyba nadrabiam i już zaczął się pienić :-p może dzisiaj sobie na imprezkę pojedziemy bo fajny Dj jest :-)
 
reklama
Paula nie czuję się absolutnie urażona. Każda matka stara się byc dla dziecka idealną matką, ale jak pisze Femme na prawdę czasem sekunda i o wypadek nietrudno. Ja mam masę na głowie bo niemal cały dom do sprzątania itd, ale nie spuszczam Małej z oczu, bawimy się razem, sprzątamy razem, raz się zdarzyło bo Mała od dawna umiała na 4 chodzic po schodach z asekuracją i Cwaniara to wykorzystała, ale na szczęście jest ostrożną dziewczynką i nic złego się nie stało dzięki Bogu bo bym się chyba zabiła. Ogólnie uważam na nią bardzo bo wszędzie jej pełno.
 
Ja tez jestem ekspertka u nich:-) nie pamietem ile czekalam na weryfikacje:dry: Lolkak

No co do przykrych wydarzen z dziecmi prze nieuwage to ja zaliczylam z Danielem dwa najpierw spadl mi ze schodów (hania otworzyla mu bramke!) ja bylam na dole robilam im sniadanie... ale jak uslyszalam ze cos nietak popedzilam na schody i zobaczylam jak maly turlał sie po ostatnich 2 schodkach i to tak wygladalo jakby był niewiem, w czyichs objeciach? niewiem ale to naprawde cud ze spadajac-turlajac sie po 12 schodkach nawet nie mial siniaka nigdzie... wyladowalismy w szpitalu by sie upewnic ze wsio oki, mial wteedy rok i 3 mies. a po tygodniu tak biegł ze jak sie przewrócil i uderzyl glowa o kant sciany krew leciala ciurkiem... blizne ma do dzis...... ehhh:(

No a tak to M przyjechal, zjadł i pojechal do jakiegos warsztatu bo moze sie tam załapie do pracy "po godzinach" lub jak mu tu nie przedluza umowy to tam pojdzie robic... oby wypaliło...

A dzieciakom właczyłam "mustanga z dzikiej doliny":-) bosze uwielbiam ta bajke..... :happy:
 
KONICZYNKA - my stwierdziliśmy że sprzedamy tego co mamy i bierzemy większy kredyt i kupimy już coś lepszego

DAFFI, PAULA - akurat to znajomy więc on raczej nas nie chce oszukać zresztą 2 wcześniejszych to też znajomi byli i od razu się wycofali że nie będą tego robić bo nie mogą znaleźć przyczyny :dry: a mamy deasla i nam gaśnie podczas jazdy i dupa nie można go już odpalić :no: możesz spytać swojego czy wie o co może chodzić ... teraz nam naprawili jakąś płytkę sterownika pompy paliwowej niby to miało być przyczyną ale okazuje się że nie ... :sorry: dokładnie takiego mamy : Nissan Primera 2.0 TD 90KM KLIMA/ABS/EL/C.Z, 2000r., 1974cm3, 90KM - otoMoto

UMI - szybkiego powrotu do zdrowia grypa żołądkowa to coś okropnego :no:

DAFFI - gratuluje złapanego moczu :-p

PAULA - Nina też miała okres całkiem niedawno że budziła się koło 4 musiałam do niej iść i spałyśmy razem do rana :dry: .. ja mam dekoder z nagrywaniem i powiem Ci że super sprawa :-) często sobie nagrywam jak leci mi serial to sobie zatrzymuje i idę na siku czy po kanapkę czy jak ktoś zadzwoni i muszę odebrać albo jak nie zdążę nawet zatrzymać to sobie po prostu cofam ;-) nagrywam małej teletubisie przykładowo i mogę puścić jak chce spokój mieć czy coś :-p albo jak wiem że nie będzie mnie w domu jak będzie mój serial to ustawiam sobie wcześniej nagrywanie ;-) fajna sprawa ja polecam :-)

TRINAA - ale bym sobie rybkę zjadła


O wypadek wcale nie trudno i można być idealną matką a i tak może się zdarzyć :sorry: nie jest możliwością mieć dziecko non stop na oku :no: ... mi np wczoraj Nina sama z wanny wyszła :oo: gdzie zawsze grzecznie siedziała i się bawiła i mogłam na chwilę wyjść i ją spokojnie na 2 minutki samą zostawić całe szczęście wyszła bezpiecznie ale mogła się poślizgnąć i głowę rozbić :no: no u dzieci to jest sekunda :dry:


Kuba dzisiaj ma wolne więc mnie nie ma i tak już godzinę chyba nadrabiam i już zaczął się pienić :-p może dzisiaj sobie na imprezkę pojedziemy bo fajny Dj jest :-)

jak zaraz moj M wroci to mu pokaze i zobaczymy co powie:D
 
Eliza ja też uwielbiam tą bajkę ;-)

Femme to potańcz i za mnie :-D

To fakt dla dzieci dużo nie trzeba żeby sobie krzywdę zrobiły, no ale stawianie na stole gorącej herbaty?

Ja z Julką miałam jeden wypadek, idąc przy kanapie wyrżnęła się o własne nogi :dry: lekko sobie wargę zębem rozcieła.


aaa Paula co do pieluch, to za miesiąc jak coś na razie są na Nią dobre. A dobra cena bo 36 zł za paczkę.
 
lolkak- ja nie wysłałam jeszcze tego oświadczenia :-p ale np. do kampanii gerbera i pampersa mnie zakwalifikowali ;-) -widocznie było za mało chętnych,którzy są już po tej całej weryfikacji :-D albo po prostu mam szczęście :-) W sumie co chwile mam jakąś nową ankietę do wypełnienia :-p

Skąd Ty Babo te ankiety ciągniesz? ja też chcę :-p mów że szybko :-D
 
KAAMAA - no tak ja miałam od początku taki odruch że jak najdalej gorące rzeczy i jak mała taka już chodząca się robiła to jej rękę do kubka gorącego przyłożyłam żeby lekko się "oparzyła" i powiedziałam si i nigdy już nie podchodziła ;-) ale co z tego skoro kiedyś przyrządziłam śniadanko dla rodzinki i mała szła do mnie żeby jeść pociągnęła za obrus i wylała na siebie :no::sorry: na szczęście herbata była już taka letniawa i większość na mnie się wylało ale prawda jest taka że nie da się upilnować żeby nic się dziecku nie stało wiadomo każda matka stara się jak może żeby dziecko uchronić ale nie można od razu osądzać moim zdaniem bo każdy może mieć gorszy dzień i nie dopilnować czegoś nikt nie jest idealny

DAFFI - ok czekam :-)
 
PAULA - czyli mnie też powinnaś zatłuc bo też małą zdarza mi się na chwilę w wannie zostawić ;-) tzn teraz już nie jak wiem że wpadają jej takie głupie pomysły żeby z niej wychodzić :no: ... my mamy za 48zł i mieliśmy dekoder za 48zł jak jeszcze promocja była :-)
 
reklama
Eliza ja też uwielbiam tą bajkę ;-)

Femme to potańcz i za mnie :-D

To fakt dla dzieci dużo nie trzeba żeby sobie krzywdę zrobiły, no ale stawianie na stole gorącej herbaty?

Ja z Julką miałam jeden wypadek, idąc przy kanapie wyrżnęła się o własne nogi :dry: lekko sobie wargę zębem rozcieła.


aaa Paula co do pieluch, to za miesiąc jak coś na razie są na Nią dobre. A dobra cena bo 36 zł za paczkę.
wiesz w gruncie rzeczy herbata na stole to żadna nowośc:p po to jest stół hehe. Ale wiadomo dzieci nie rozumieją co to wrzątek. I dzieci jak i zwierzaki są nieprzewidywalne.
ja też jak muszę siusiu to Mała idzie ze mną i zabawia kanarki bo fruwają po łazience. Jak Małej nie było na świecie fruwały po naszych pokojach, ale wiadomo, że ptasie kupy i to zmusiło mnie wsadzic je do łazienki, ale są niemal na wolności, łazienka jest duża, lepiej im niż w klatce. A czystośc w pokoju Małej i naszej sypialni musi byc. Nie wyobrażam sobie ich trzymac w klatce bez wypuszczania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry