reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie ja tylko melduje ze zyje zajrze do was wieczorkiem bo puki co mam sajgon. wczoraj mnie dopadła zoładkówka dzis juz T. chory tesciowa i jego siostra... tak wiec w domu siedze i próbuje pracować, jednocześnie pilnując młodego, co nie jest łatwe... Puki co je jogurt to mam chwile czasu zaraz go połoze spac. A i własnie odkryłam minus braku krzesełka do karmienia... ja nie mam czasu siedziec przy nim a młody łazi po całym domu i je jegurt:/ zamiast siedziec przy stoliczku:crazy:. Ide mu zabrac ten jogurt bo widze, ze mu sie juz go nawet jesc nie chce tylko łazi i sie wygłupia
 
reklama
witam sie dziewczyny,
troche mnie nie bylo, bo nie mielismy neta, nadal jestesmy na pokoju i rozgladamy sie za flatem. wczoraj ogladalismy flat na pool rd, ale agencja zrobila nas troche w konia bo dali nam kartke z ofertami i bylo tam napisane ze 400f razem z oplatami a ogladajac mieszkanie dowiadujemy sioe ze to sam czynsz bez oplat, wiec go nie wzielismy, a szkoda bo fajne bylo.

z nowosci jeszcze to ze olek w [poniedzialek spadl ze schodow i rozcial sobie glowe, przyjechala karetka i zabrali nas do szpitala na sklejenie, ale na szczescie nic powazniejszego sie nie stalo:)
 
Umi dzieciaki to chyba uwielbiają się bawić jedzeniem:-) synek mojej siostry tak samo wędruje ze wszystkim:-D

Kasiuch na pewno znajdziecie coś odpowiedniego, trzymam kciuki;-)i dobrze,że synkowi nic poważnego się nie stało

paula no właśnie u mnie też sporo było i dlatego na dwa podejścia, jedno przed pracą,a drugie po powrocie;-) no,ale u Ciebie na pewno więcej ciuszków, bo jeszcze Zuzi ubranka masz. Weź nic nie mów o pogodzie:szok: ja na 14 do pracy, a jak miałam wyjść po bułkę tartą do sklepu na naszej ulicy, to mnie panika ogarnęła:-D
 
Paula mój nie znosi bokserek. On lubi takie spodenkowate majteczki:p planuję mu kupic takie z jakimś motywem miłosnym, walentynkowym, ale to jak nie znajdę niczego ciekawszego bo ja mu często na okazje majciochy kupuję i Cwaniak powiedział wczoraj, że pewnie mu majty kupię hehe. Ale on nie ma dezodorantu, ma resztkę to mu kupię na pewno, będzie coś praktycznego i coś do tego:)
 
Kasiuch biedny olek!!!
cale szczescie ze nic wiecej sie nie stalo!
niech rana sie ladnie goi!

paula to fakt kroja ale jak pwoiedzialam M o tym to stwierdzilze ejzeli to wina immobilaiserra to kosztuje to tak 400-500zł.. no ale nie znajac marki i modelu auta i tego co sie stalo... tzn jaki sie auto zachowuje czy zapala czy kreci czy w ogole nie kreci M wiecej powiedziec nie moze.
 
Kurde, nie wyrabiam juz z tym bólem.. :dry: Dzwonie do dentysty i nikt nie odbiera :angry::wściekła/y: chyba wysle P jak wroci, zeby poszedl, to moze na miejscu uda mu sie mnie zapisac.. :sorry2:
 
anetka to pasowałoby tam zrobić niezłą awanturę, Ty się męczysz,a tam paniusie zapewne pierdzą w stołki:wściekła/y::szok:

paula ja niestety nie pomogę co do N-ki, bo akurat mam cyfrę+;-)
 
dziewczyny jak to jest z tym "lepszym" dekoderem w N-ce? opłaca się płacić za niego 199zł? Dużo się korzysta z tego przewijania/nagrywania w praktyce?

ja nie pomoge bo ja z niego nie korzystam. my wzielismy zwykly. pozatym ja to co chce ogladne:D
wiec mi bylby calkiem bezuzyteczny.
ale zapytaj femme ona ma ten z nagrywaniem wiec moze doradzi.

Anetka a cos przeciwbolowo bierzesz?
 
trinaa nie wiem, moze maja duzy ruch, ale i tak mnie to wkurza, ze nie moge sie dodzwonic.

Daffi teraz mam tylko Ibuprofen, ale to mi nic nie daje :dry:
 
reklama
Do góry