reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paula, ale fajne prezenty dostałaś nono, też bym chciała. Ale zaniedługo, podobnie jak Eliza, mam dostac te pampki;) akurat je już znam bo Mała na roczek dostała też takie, ale zawsze 5 gratis się ma;D
 
A mi w końcu wczoraj przywieźli te nowe pieluchy z belli flexi, zdałam sobie sprawę że to zapas na 2 miesiące, i jestem ciekawa czy Julka z nich nie wyrośnie do tego czasu:dry: mogłam zamówić 4+ :angry:


Paula w razie czego nie będziesz chciała paczki odkupić? sprzedam za tyle ile kupiłam.
 
Gosia chcę założyć to na razie za dużo powiedziane ;-) Jakas kawiarnia plus ciuchy dla matek z dziećmi ;-)A co do usypiania to była na rękach albo w wózku potem dawała radę sama w łóżeczku a teraz nawet na rękach nie zasypia:dry:

Ania to wcześnie zaczęłyście obie ;-) Ja od pediatry (po szczepieniu)mam Eferalgan w czopkach ale używam Nurofenu w syropie(tzn raz użyłam jak miała temp) ;-)

Kurczę chciałam obejrzeć "teen Mom" ale MTV mi nie odbiera wrr
 
lolkak a nie ma tego gdzieś w necie? bo też bym chętnie obejrzała.

jeszcze co do wagi mojej córy to Chrześniaczka waży 6.5kg a wczoraj skończyła 5 miesięcy:p a wcale gruba nie jest, za to duuupna jest, kurcze ostatnio jej dałam jedne getry po Martysi i Maja je miała za małe, szok!!!! ale to tylko te getry, tak to ma jeszcze duże rzeczy po Martysi. Taką ja mam maleńką córeczkę, kurcze, a normalnie w ogóle tego nie widzę. Koleżanka ma np córę 3 miesiące starszą od Martynki a waży tyle co Martynka i mierzy niemal tyle samo.
 
Ostatnia edycja:
Vegas ja tam bym się cieszyła żeby mojemu klocowi parę kilo spadło :-D:-D

Zobacz jaką masz oszczędność na pampkach, w paczce 3 jest 82 szt, a w 5 już tylko 52, jest różnica a kosztują tyle samo :dry:
 
Kasiuch :szok: kupcie bramkę na schody..... boje się pomysleć jak to mogło się skończyć... Dobrze że to tylko rozciecie.

Paula a w niedzielę Wam nie pasuje? My w poniedziałek nie damy rady, J pracuje teraz po 10 h. I też jeszcze niańki nie mamy :dry:

A co do Nki to my też mielismy zwykły dekoder, wiem że za tamten abonament był wiekszy o chyba 20 zł/m, nie wiem jak teraz, faktycznie zapytaj Femme.


Anetka już Ci wczoraj pisałam żebyś szła to nie żarty.... nie faszeruj się niczym bo to nie pomoże jeszcze gorzej sobie zrobisz... na zapaleni tylko antybiotyk pomaga, i to nie zawsze ja musiałam później przez tydzień na zastrzyki w dziąsło jeździć:dry:


Julka już wali 2 drzemkę dzisiaj, nie wiem o co jej chodzi w nocy ani razu się nie budziła.

no my mamy bramki u K. cicoci tylkon ze oni sa z innego miasta, a poza tym jak szukamy mieszkania na jednym poziomie to troche strata kasy, po prostu teraz nie daje muwogole sie doschodow zblizac
 
no my mamy bramki u K. cicoci tylkon ze oni sa z innego miasta, a poza tym jak szukamy mieszkania na jednym poziomie to troche strata kasy, po prostu teraz nie daje muwogole sie doschodow zblizac

To fakt, jeśli szukacie 1 piętowego mieszania, to faktycznie bez sensu.

Ja po prostu mam obsesję na punkcie takich sytuacji.

Ostatnio synek koleżanki, wylał sobie na rączki gorącą herbatę.

Nie wiem jak można postawić na stół gdzie dzieciak dosięga gorący napój.... zero odpowiedzialności! :no:
 
reklama
dokładnie Kaamaa, ale ja Ci powiem, że rodzice uczą się najbardziej wtedy kiedy niestety dziecku coś złego się stanie. Ja od dawna już mam kawkę na środek stołu bo mamy w salonie stół taki, gdzie Myszka ręką sięga już wszystko co jest na brzegach.

Czytałam ostatnio gdzieś w necie o lasce, która zostawiła dziecko siedzące w wanience bo poszła po ręcznik do szafki, dziecko się na dupce pośliznęło i o mało się nie utopiło. Masakra. Miało chyba pół roku jak dobrze pamiętam.
 
Do góry