reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ANETKA - Zuzia bardzo ładnie je :-) a zdjęcia śliczne ja miałam to samo jak sobie lustrzankę kupiłam codziennie małej pełno zdjęć robiłam :-p

KONICZYNKA - :-D hehe możliwe bo my z K mamy twarde sny nie wiadomo co nas omija :-D:-p

VEGAS - zdjęcie może nie prowokujące ale uważam że NK to nie miejsce na tego typu zdjęcia ;-) ...w ogóle to ty chudzina jesteś :szok: :-) no i włosy już ładne długie :-) w krótkich też ładnie Ci było ale jednak ja jestem zdania że długie bardziej kobiece są :-)

VIKAMCIA - hehe może nie zdrowe wcinasz :-p :-p

KAAMAA - to dobrze że nie będziecie musieli wyjeżdżać :-) jednak nie ma to jak w domu :-) ...też się chce starać o dotację ale zabrać się za te cholerne papierki nie mogę :sorry:


Ja dzisiaj u koleżanki cały dzień :-) ...i szlag mnie trafił bo jak do niej jechałam samochód mi znowu zgasł :no::angry: 500zł daliśmy na naprawę i znowu to samo się stało :no::angry: masakra jakaś i znowu do mechanika ... oczywiście już ani grosza nie dostanie i ma go naprawić ... dobrze że gdzieś daleko w trasę nie jechałam :no: :dry:

a co sie stalo? jakie macie auto i co sie dzieje? moze moj maz bedzie wiedzial?
dodam ze czesto mechanicy oszukuja.. biora kase za naprawe gdzie wcale to tyle nie kosztuje no i wiele innych rzeczy robia!ehhh:/

u nas nocka dzis w miare ok. Mloda juz nie wstala w nocy i nie buszowala do rana.. przebudzila siemoze z 10 razy.. to ja polozylam ladnie na poduszce bo juz mi w nogach spala,.,, dalam smoczka i spala... no ale 10 pobudek tez zrobi swoje.. nie od razu moglam zasnac. dotykalam ja to goraczki nie miala. zauwazylam ze na julke lepiej dzialaja czopki niz syropki.
czekam az wstanie i ide polowac na siuski;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
daff powodzenia przy siuśkach ;-)

Kaamaa u mnie też trzeba było prowadzić działalność rok-nie koniecznie zarabiać na tym ;-) No,ale to pewnie też się zmieniło skoro była jakaś nowelizacja.

Anetka ja myślałam nad jakąś kawiarnią z ciuszkami i miejscem gdzie matki miałyby co zrobić z dzieckiem ;-) tylko,że muszę założyć ta firmę w Warszawie a ja chciałbym w mieście obok Warszawy,bo będę mieć większe szanse na przebicie,ale tak nie dostane dotacji jak się wyniosę z wawy.

u mnie znowu pobudka o 5 i od tej pory zero snu :dry: Pogoda znowu do d... siedzimy w domu:-(
 
hej:-D

my wczoraj zaliczyliśmy bardzo dłuuugi spacer, było wiosennie, ciepło i bez wiatru :-) a dzisiaj jesiennie i ziiimnooo! :-(

wczoraj znalazłam w buziuni Kubusia dwie dolne czwóreczki :-D o dziwo wyszły dosyć bezboleśnie :-D

daffi powodzenia w łapaniu ;-)

lolkak super pomysł też nad tym myśle, ale problem lokalowy jest u nas, bo pasuje blisko centrum dosyć spory lokal:sorry:
 
hej
u nas w grudniu taka goreczka przy dwojjce sie zrobila maly marudził a potem stop, cisza i doo tej pory zab ten nie wyszedl, teraz czekamy na gorne jedynki maly mi dzis marudzi jak chol..era...
a wstalam z planami ze posprzatam ciuchy, poodkurzam....
nic nie moge zrobic maly na kolanach:dry:
ledwo sniadanie jem z doskoku:dry: do tego za oknem deszcz pada:dry:


edit.Ooo wsadzilam go teraz do fotelika i sobie siedzi z zabawkami, ide odkurzac..... bede zagladac:-p
 
daff powodzenia przy siuśkach ;-)

Kaamaa u mnie też trzeba było prowadzić działalność rok-nie koniecznie zarabiać na tym ;-) No,ale to pewnie też się zmieniło skoro była jakaś nowelizacja.

Anetka ja myślałam nad jakąś kawiarnią z ciuszkami i miejscem gdzie matki miałyby co zrobić z dzieckiem ;-) tylko,że muszę założyć ta firmę w Warszawie a ja chciałbym w mieście obok Warszawy,bo będę mieć większe szanse na przebicie,ale tak nie dostane dotacji jak się wyniosę z wawy.

u mnie znowu pobudka o 5 i od tej pory zero snu :dry: Pogoda znowu do d... siedzimy w domu:-(

No wiec nasze lapanie moczu dzis trwalo nawet nie 2 minuty:D
obudzilam meza zeby wstal i sie rozbudzil bo przed nami misja.. wsyztsko przygotowalam.. rozebralam mała na spiku...
ale jak ja podnioslam to sie obudzila i nie podobalo jej sie ze ja zbudzilam i koncertowala....
stwierdzilismy ze nad wanna najlepiej bedzie nam ja naczymywac i lapac mocz.
no i tylko ja umylam i po chwiliz aczela siusiac.. tyle strumieni ze nei wiedzialam ktory lapac:D ogolnie uzbieralo sie 60ml moczu wiec zrobimy posiew:)

dziewczyny wy mi tu powodzena zyczycie a mocz juz od godziny zlapany:D:D::D
 
hej Laski
u nas pada deszczyk. Nici więc ze spaceru bo chodzic w taką pogodę żadna to przyjemnośc.
Po 8 wstałyśmy, Młoda już ubrana, kucyki zrobione, ja muszę się opluskac to ją mamie podrzucę i zaczynamy dzień:)

Trinaa na pewno mu kupię jego dezodorant bo już ma resztki. Coś do tego, ale nie wiem jeszcze co, ale pooglądam w paru sklepach rzeczy to coś się znajdzie:)
 
Hello


Daff świetnie że tak sprawnie Wam poszło.


U nas pogoda do D.... na termometrze 0 i śnieg pada, znowu błoto będzie :dry:


Julka wstała po 7 i już znowu śpi, więc lecę 1 serię 6W robić.
 
reklama
Kama myślalam o przedszkolu, ale co z tego, skoro u nas w mieście przyjmują do przedszkola tylko te dzieci, których rodzice oboje pracują, a jak wiadomo ja nie pracuję jeszcze :dry:

Daffi gratulacje :-D:-)


U nas dzisiaj noc straszna :dry: Zuza co chwile jęczała, przekręcała się z boku na bok i kładła mi nogi na głowę :dry: ja pół nocy nie spałam, bo tak strasznie mnie boli ta opuchlizna.. :sorry2: Jak tylko zejdzie to muszę do tego dentysty się wybrać!
Obudziłam Zuzkę znowu o 8:30, ale ciężko było. Budziłam ją, a ona tylko przekręcała się z boku na bok i spała dalej, ale w końcu dałam radę :-p Teraz bawi się klockami z moim bratem :-)
 
Do góry