reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Femme no niestety to wszystko ostro zagwatwane jest, od 8 lutego weszły nowe wytyczne poszukaj w necie.


Lolkak u Nas z Pup-u można 18 tyś wyciągnąć, tylko firma musi 2 lata zarabiać kasę, żeby tej dotacji nie trzeba było zwracać.

Ja polecam kubek treningowy z avent, u Nas się świetnie sprawdził.
A z lovi 360 nie korzystałam od razu z kubeczka normalnego piła.


Anetka na ciuszki z anglii zawsze będzie popyt, świetny pomysł, ja sama szukam jakiegoś dostawcy, bo chętnie kupię dla Julii kilka rzeczy.

E:

Niech Przemek się nie poddaje to zaśnie, mu z Julką też dzisiaj walczyliśmy za chiny nie chciala spać 20 minut i się poddała.
 
no anetka niech twoj sie nie poddaje i ty tez i powinna zasnac....:-) ide chyba zaraz spac.... no doslownie nic nie ma, a hause to na tvp2 jest bo dzis czwartek:-p
 
kama no to będę musiała o tych ciuszkach pomyśleć :tak:
Ja musiałam pójść do Zuzki poprzytulać się i śpi znowu :-p tyle, że na naszym łóżku.

eliza nie poddaję się, nie ma szans ;-)
 
ja jestem ;p mała zaczęła ząbkować budzi się co chwile. ma gorączkę wiec dałam jej nurofen w czopkach. może zaśnie spokojnie. czy któraś z was może mi powiedzieć ile taki ząbek wychodzi i na ile dni płaczu mam się nastawić? czuć go tóż pod skórą. mała od paru dni była marudna niż bardziej a teraz to jest pogrom.
 
Ania już ząbek? :szok: muszę Cię zmartwić ale taki ząbek może wychodzić nawet miesiąc/dwa.. zanim się przebije to trochę czasu minie..
 
Ania u Nas pierwszy przebijał się 2 tyg. nie chcę Cię martwić ale jak ten się przebiję to za chwilę 2 będzie szedł do pary.
A nurofen radzę podawać w syropie, czopki to nie jest dobry pomysł.


Anetka cieszę się że nasze rady pomogły :-) i co chyba lepiej mieć wieczór dla siebie.
 
kama no pewnie :-) mogę spokojnie sobie posiedzieć i nikt mi nie biega po pokoju i nie krzyczy :-p
Ale rano też jest się lepiej budzić. Dzisiaj o wiele lepiej się czułam niż jak wstawałyśmy później. W sumie dzisiaj byłam bardziej wyspana, nie wiem jak to możliwe :-p no i rano miałyśmy dużo czasu dla siebie :tak:;-)
 
Anetka ja codziennie wstaję o 7 bez problemu a jak Julka daję pospać do 8 to nie daję rady z łóżka się zwlec, jakby mi ktoś młotem w łeb przywalił :eek:

A tym bardziej że za chwilę wiosna i nie ma nic piękniejszego jak poranek na podwórku.

A Ty myslisz coś o przedszkolu dla Zuzi?
 
reklama
Mała już się obudziła, to było do przewidzenia po tych jej dzisiejszych długich drzemkach...
Eliza Widzę, cieszę się z sukcesu z mlekiem :-)
kaamaa ok.18tys i chyba przez rok nie może zamknąć/zawiesić działalności
femme Nic nie mów o naprawach :-/ U nas to jakaś masakra, kasy poszło na nie chyba więcej niż na zakup samochodu (a jeszcze kredyt niespłacony) i teraz też samochód w warsztacie stoi, bo nie ma kasy na naprawę (wyłamali nam zamek i wyrwali stacyjkę przy próbie kradzieży :-/)
anetka Gratuluję postępów i wolnego wieczoru :-)
ania u mojej teraz już 3tygodnie próbują się przebić górne zęby
 
Do góry