reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

TRINAA - a weź nic nie mów ...a najlepsze jest to że to znajomy więc raczej nie naciąga nas czy coś po prostu nikt dookoła nie wie co jest przyczyną tego że ten cholerny samochód gaśnie :no: już 4 razy był niby naprawiony i ciągle wraca to samo ... masakra ... a jak się czujesz? :-) ty wiesz już czy będzie chłopczyk czy dziewczynka bo wybacz ale nie kojarzę czy pisałaś :-p

LOLKAK - aaa to inna sprawa ja jak małej dałam butlę to od razu ją pokochała :-D :-p co do kubka nie miałam nigdy takiego więc nie doradzę :-p
 
reklama
lolkak przepraszam, zamotałam się sama tym czytaniem, wszystko naraz:-D ja to jestem pokręcona:szok::-D

femme tak już wiemy od jakiegoś czasu, że będzie mały Jacuś :-) a co do samopoczucia,to dzięki (odpukać) nadal świetnie, oczywiście nie mogę skakać jak młoda kózka,bo nie bardzo mam jak:-D ale jest naprawdę super:-)
 
Lolkak doczekasz sie i Ty;) jak cos to polecam kubek Lovi :-) Ja zamierzam go kupic Dla mikiego bo hania go miala i byl naprawde super:tak:
Maja jeszcze cos takiego ale ja niewiem, wole od razu zakupic tamten pierwszy:tak: kubek treningowy

U mnie Wszyscy juz spią... Miki nawet o 20:05 zasnol :-D a myslalam ze pozniej to nastapi:-p
 
Ostatnia edycja:
Vegas też tak uważam:tak: cieszę się, że Zuza już jest taka duża, można się z nią fajnie pobawić, a nawet "pogadać" ;-)

kama śpi ;-)

lolkak ja myślałam o jakiejś salce zabaw dla dzieci, ale u nas raczej by się to nie sprawdziło, bo to małe miasto i mimo, że takiej salki nie ma, to wątpię, że byłby ruch. Ostatnio myślałam o ubraniach tzw. outlet, np next, h&m, ale nie wiem, muszę się zastanowić, a i tak pewnie nie dostałabym żadnej kasy na rozkręcenie firmy.. :sorry:
Moja kuzynka dostała na firmę 19 tys, nie wiem jak to zrobiła, ale udało jej się :tak:


Zuzia o 19:50 już spała, szybko dzisiaj padła :-p mam nadzieję tylko,że nie potraktuje tego jako drzemki i będzie spała normalnie do rana :tak:
Ja obejrzałam własnie "Na wspólnej" to teraz mam już czas :-)
 
Eliza Przemek włączył Telewizję Lokalną, ale takie nudy, że szok :-p
Ja myślałam, że posiedzę na BB, ale widzę, że nikt nie pisze :szok: zawsze jak się pojawię to nagle nikogo nie ma :-p
 
lolkak a na jakim programie jest House? Ja polecam Lovi 360 :tak: u nas jak dobrze sie sprawdzil i dzieki niemu Zuzia z normalnego kubka nauczyła sie pic :tak:
A o czym myslalas dla matek?
 
No ja mam wlaczone rozmowy noca na polsacie ale juz ogladalam i pamietam ten film, na tvn ma byc jakis film, ciekawe czy da sie ogladac....
 
reklama
Do góry