reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

AGATKA Ja lubię naszego księdza i kolędy lubiłam póki mieszkałam u mamy. I co?
gratuluję zdanych egzaminów.
WIOLKA No i suwaczki super. Z nimi to tak jakoś inaczej lepiej :-)
a ślubu wcale nie planujecie nawet w najdalszej przyszłości?
MARIOLA Hej. Po prostu pisz jakbyś pisała regularnie. :-)
 
reklama
Hej hej:)

U nas akurat nocka wyjątkowo okropna:p Może kolejny ząb pcha się na świat? Kto to wie..:)
Od rana sprzątałam, dzieciątkiem się zajmowałam, a przed 14 z mężem i córą jechaliśmy do jej prababci:) Była tam też szwagierka z rodzinką oraz teściowa. Wszyscy zachwyceni jak Martynka już ładnie chodzi hyhy:) Nasza Duma:)

Po 16 usnęła. Uparciuszek nie chciał, ale ledwo na oczy patrzała to ją dałam do łóżeczka i nawet szybko usnęła. Z samodzielnym spaniem za dnia i wieczorem nie ma żadnego problemu:) Uf:)

Mariola
no wreszcie jesteś:) Opowiadaj co się dzieje;* Co tam u Was;* Jak Mały;*

Ahaa od poniedziałku Myszka jest właścicielką butelki z rureczką. Dopiero w pt z rana zajarzyła o co w tym chodzi i już cudnie pije:)
 
AGATKA Ja lubię naszego księdza i kolędy lubiłam póki mieszkałam u mamy. I co?
gratuluję zdanych egzaminów.
WIOLKA No i suwaczki super. Z nimi to tak jakoś inaczej lepiej :-)
a ślubu wcale nie planujecie nawet w najdalszej przyszłości?
MARIOLA Hej. Po prostu pisz jakbyś pisała regularnie. :-)
Chcemy cywilny wziąc,ale na to kasy też trzeba.Ciągle słysze,że wystarczy poczęstunek dla najblizej rodziny zrobić tylko,że najblizsza nasza rodzina to 13osób(nie licząc naszych chrzestnych z rodzinami i osób towarzyszących)
 
Hej hej:)

U nas akurat nocka wyjątkowo okropna:p Może kolejny ząb pcha się na świat? Kto to wie..:)
Od rana sprzątałam, dzieciątkiem się zajmowałam, a przed 14 z mężem i córą jechaliśmy do jej prababci:) Była tam też szwagierka z rodzinką oraz teściowa. Wszyscy zachwyceni jak Martynka już ładnie chodzi hyhy:) Nasza Duma:)

Po 16 usnęła. Uparciuszek nie chciał, ale ledwo na oczy patrzała to ją dałam do łóżeczka i nawet szybko usnęła. Z samodzielnym spaniem za dnia i wieczorem nie ma żadnego problemu:) Uf:)

Mariola
no wreszcie jesteś:) Opowiadaj co się dzieje;* Co tam u Was;* Jak Mały;*

Ahaa od poniedziałku Myszka jest właścicielką butelki z rureczką. Dopiero w pt z rana zajarzyła o co w tym chodzi i już cudnie pije:)


Hej kochana :)
co tam jak MArtynka?;)
 
Vegas ja Cię podziwiam, że ty nie działasz według schematu z Martynka, ja szadłu dostaje jak mi coś od standardu dnia odbiega nie mam takiej cierpliwości jak ty :-)
Agatka gratuluję zdanych egzaminów :-)

Miki się z tatą bawi nikt nie ma takiej wyobraźnie przy klockach jak P dlatego mały uwielbia się z nim bawić:-) szkoda tylko ze tak często w pracy jest:dry:
 

hej :) u mnie strasznie nudno :)
mialam miec szkole w dzisiaj i jutro ale przelozyli nam zajecia i mam kolejno: 15,16,22,23,29 i 30.... to sa 3 ostatnie weekendy w tym miesiacu, bede miala same egzaminy takze teraz musze sie powolutku troszeczke uczuc, a szczerze mowiac nie za bardzo mi sie chce ;P
 
VeronicaMelania rozumiem Cię bo mam tak samo w planie jak ty tylko o jeszcze jeden więcej tydzien w lutym jeszcze i też same kolokwia mnie czekają a notatki leża i się na mnie patrzą i na tym się kończy:dry:
 
dokladnie, notatki leza i nic sie nie chce :)
ja juz ialam zamiar sie dzisiaj pouczyc na egzamin z historii ale jak otworzylam zeszyt i zobaczylam ile tego jest to od razu mi sie odechcialo :)

no ja na szczescie w lutym nie mam bo sa ferie:) a ze ja mam teramin na 23 to po feriach nie ide juz do szkoly zeby spokojnie czekac. :) tata nwet bierze wolne w pracy:-D zeby ktos byl ze mna w domu, bo ja sama sobie nie poradze...:-(i nie chce jechac karetka do szpitala ... a tak tata mnie spokojnie zawiezie no i przynjamniej w razie co ktos bedzie ze man podczas porodu...:-)
 
też już nie chodziłam przed porodem trochę do szkoły z tym, że liceum dotrwałam w normalnym trybie jeszcze. A tata na pewno się przyda tego najbardziej się bałam, że mnie złapie jak będę sama ale na szczęscie trafiło na niedziele:-)
 
reklama
Do góry