reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
1femme no widze, az szukalam specjalnie o co chodzi:-D
jupi:-):-):-) ostatni dzien? to jutro mam gosci????:-p

elizka tez wybrali sobie moment zeby mu to powiedziec :eek:
 
daffi bynajmniej w sondzie napisałam wszystko:-) tak zeby nikt nie miał watpliowsci i nie było zbednych roszczeń:-) tak wiec mysle ze słowo napisane jest wystarczajaco wiażace i nie trzeba nad nim debatować:-). Z reszta kto miałby miec jakies pretensje:-)? Nikt z nas nie ma 10 lat, jesteśmy dorosłe i poważne, każda z nas umie sie zachować i wyciagać wnioski z tego co zostało przeze mnie napisane tak wiec nie masz sie o co martwić:) Z reszta sama widzisz pytanie oleńki czytała, chciała zagłosowac ale wolała zapytac tak wiec wszyscy wiemy o co chodzi w tym co napisałam i mysle ze brak w tym jakichkolwiek niejasności.
elizka kurde nie mogli po swietach? taka wiadomosc to w sam raz pod choinkę, kretyni.
Femme ale Ninka prezentów dostała fajnie:-) i ciesze sie ze tak super swieta spedziłas szkoda tylko ze mała goraczke miała
 
OLCIA - hehe nie mam samochodu a mała jest chora poczekaj aż wyzdrowieje chwilkę :-p :-D ja widzę że ty się za mną stęskniłaś że hej ! :-p :-D:-D

UMI - No niestety ale i tak jest dzielna i mimo że z temperaturą ciągle rozhahana była :-D :-p
 
ELIZA - moja siostra pracowała razem ze szwagrem w jednej firmie na kierowniczych stanowiskach zarabiali duże pieniądze wzięli mieszkanie w kredyt samochód w kredyt samych rat mają około 2000zł i firma upadła i zostali w listopadzie bez pracy bez wypłaty bez żadnej odprawy nic ... :sorry: masakra jak to w jednej chwili wszystko może się spie *** :dry:

UMI - no Nina to hardcor jest :-p

OLCIA - :* :-D
 
hej dziewczynkiii a u mnie jakoś nawet się troszke humor poprawił po wczorajszych stresach ide dzisiaj do kina z siostra szfagrem i ich znajomymi na narnie w 3 d więc moze byc fajnieeee

ELIZKA kochanie bardzo mi przykro ale wierze że będzie dobrze musimy być dobrej myślii

UMI bardzo ci dziękuje za tą ankiete

DAFII wspólczuję ci samopoczucia i 3 mam kciuki za ciebie i malutka zwłaszcza:(
patrysie co tam u was bo jesteście dwie hehehe

ja troszkę tęsknie za mała jeszcze tylko dwa dni ale myśle że już jutro wieczorem po nią wyjade jak nie wytrzymam.

A co do pani administrator bestyji nie wiedziałam że ma taką moc zmieniania nicku ale dziekuje tak też może byc:)
 
reklama
Soso u mnie w porzadku...
też bym sie do kina wybrała ale chetnych brak hehe
fajnie że masz humorek kochana :):):)

no jakoś musze funkcjoinowac nawet mój brat stawia mi kinoo bo nie dodałąm wyżej ale już to sprostuje on też z nami idzie chlopak ma 14 lat a juz prawie o głowe wyzszy ode mnie hehe napewno fajnie będzie w kiniee dawno nie byłam a u nas fajne mają to kino przedwczoraj byłam na vdyskoteceee z rodzinka i tak się wybawiłam za wszystkie czasy bardzo lubie chodzic w towarzystwie rodzinyyy ponieważ nie muszeee sie bać że jakiś imbecyl się przypałętaa więc w tym roku moge powiedzieć że pobyt udany :):):):


patrysia chętnie się z tobą wybiore:):):
 
Do góry