reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hello


Umi no no elegancki nowy avatarek ;-)

Karolina bądź silna kobieto!


Daffi jak dzisiaj się czujesz? lepiej juz?

Na reszcie skończyło się to obżarstwo mój żołądek wczoraj powiedział dość, wcale się nie dziwie całymi dniami przy stole.

Hmmm u mnie poprawy nie ma:( w nocy nawet musialam wstawac..a julka jeszcze nie wiem.. poki co caly czas smacznie spi:)

Ewi
ooooooo a czemu swieta do kitu?
jakos osttanio martwie sie o Cibie...
rzadko tu bywasz... jak juz sie pojawisz to z jakims dolkiem....
cos sie dzieje kochana?

Umi no niezle pierwsza zagloswoalam hehehhe:)
 
Daffi o Mnie nie ma co się martwić. ja już jestem typem który często łapie dołka.
teraz po świętach już częściej będę zaglądać.
 
daffi dostąpiłas tego zaszczytu:-p

Sonda wypróbowana, ja widzę wyniki tak wiec ok mam nadzieje, ze i wy widzicie, a jak ktos bedzie miał z tym problemy to po zakończeniu sondy zrobie zrzut ekranu i wstawie zeby nie było ze sobie cos wymyslam.
a teraz ide was nadrabiac bo nie miałam jeszcze czasu
 
no tak ale pzrez ten czas nie zdazylo sie jeszce ciebie z dołkiem zobaczyc a tu teraz taki zonk.

umi no no rzadko mi sie zdarza gdzies pierwszej zabrac glos:D
ja wyniki widze takze bez obaw:)

Informacja mała.
Dostalam wiadomosc od bestyji ze zmienila nick dziuni na soso vel dziunia zeby bylo jasne ze to soso.

no i wątki tez są juz otwarte:)
 
Ostatnia edycja:
umi a ja moge glosowac??

karolina, sorki ze pytam ale nie w temacie jestem. co sie stalo?? jesli masz ochote i sily to mi napisz.
a co do dzidziusia..trzymaj do 2011
 
umi -nie no, babcia moja, przecież babcia P jest w pi.... daleko, i oby jak najdalej i jak najdłużej, az do jej śmierci amen :-D
a moja parkinsona ma :dry: do tego nadciśnienie, i jakieś niedokrwienie czy cos... właśnie idę jej ręce nasmarować, i posadzić na tron a potem spowrotem do wyrka ... :sorry:

Ty to jesteś:-D
patrucja214 wiesz mnie ma na co dzien wiec nie jestem tak atrakcyjna jak moja kuzynka:-D
edit oleńka a przyszłaś przed zbanowaniem czy po?
 
Hej dziewczyny... ja jeszcze śpie :////
Wczoraj nie poszlismy na sanki bo Seba coś zaczoł kaszleć...Ale pojechaliśmy do siostry R i znów uśmiałam sie strasznie..... po drodze do domu wstąpiliąmy jeszcze do mamy R i tak nam zleciał cały dzień..... tak pdnieta byłam że jak sie położyłam tak odpłynełam heheh
Teraz bedzie wielkie odchudzanie po wielkim obżarstwie heheheh....
 
olenka pojawila sie 21 grudnia czyli praktycznie poczatek afery.... wiec miala mala stycznoasc z soso i nie sadze zeby mogla sie wypowiadac...
no ale bedzie jak zdecydujecie dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
olenka pojawila sie 21 grudnia czyli praktycznie poczatek afery.... wiec miala mala stycznoasc z soso i nie sadze zeby mogla sie wypowiadac...
no ale bedzie jak zdecydujecie dziewczyny.
stycznosc z soso jest cały czas... przeciez ona non stop pisze... ale fakt jesli pojawła sie po zbanowaniu nie powinna zabierac głosu
 
Do góry