reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mam nadzieje ze olenka sie na mnie nie gniewa...
ale juz jednan ankiete nam popsuli przez oddawanie glosu a tera chcemy jak najbardziej wiarygodnej ankiety.
ale milo ze zpaytalas nas o zdanie.
 
reklama
daff jesli nawet ktos odda głos kto nie jest uprawniony to mysle ze mamy na tyle lat ze odejmowac potrafimy wiec wiekszych problemów nie bedzie...
 
daff jesli nawet ktos odda głos kto nie jest uprawniony to mysle ze mamy na tyle lat ze odejmowac potrafimy wiec wiekszych problemów nie bedzie...

no z tym akurat nie ale chodzi o zgrzyty:D hehe chcialabymjuz ich uniknac.
dobra lece sprzatac ogarniac siei do lekarza z julka..
ja widze ze ona dostala zielonego kataru!
 
Umi napisała że na koniec ankiety zrobi zrzut ekranu i pokaże kto jak głosował. Więc ankieta jak najbardziej będzie wiarygodna. i zgrzytów powinno nie być. a Oleńka czy zagłosuje czy nie to jej głos zostanie odjęty. tak samo z innymi dziewczynami które sprawy do końca nie znają, tzn pojawiły się po zbanowaniu.
 
no z tym akurat nie ale chodzi o zgrzyty:D hehe chcialabymjuz ich uniknac.
dobra lece sprzatac ogarniac siei do lekarza z julka..
ja widze ze ona dostala zielonego kataru!
sama sobie problemy wymyślasz:-). A zielony katar to moze na zatoki? ja jak miałam zatoki chore to własnie zielony katar miałam ale nie koniecznie
 
Bry ale naskrobałyscie... :-p
mamusiamikusia gratulacje:-)

Daffi zdrowka wam zycze:-)

Swieta, swieta i po swietach. Dzieciaki podostawaly pod choinke duzo ubran i slodyczy:-) i sie ciesze z tego:-) ogólnie swieta wyszly oki...:-) prócz jednego prezentu który dostal maz w wigilie... szefostwo zaprosilo go do siebie i oznajmili ze nie przedluzaja mu umowy... ten tydziien do 31 do konca umowy jest na urlopie platnym i juz od dzis stoimy na poszukiwaniu pracy.... ehhhhhhhhh
cos tam sie znajdzie mam nadzieje:-( mamy jakiegos pecha normalnie w kazdej robocie nie przedluzaja mu umowy kur** :dry:
 
Ale tu ruch :szok: dziewczyny w święta żeby tyle napisać :-D litości nie macie :-D :-p

U nas święta spoko ;-) Wigilia u mamy beka że hej była do północy prawie siedzieliśmy :biggrin2: prezenty raczej udane ;-)
Małej się bardzo podobał laptop :biggrin2: dostała jeszcze książeczki też się cieszyła bo ona uwielbia książki :-p

w 1 dzień świąt wyprawa do Teściowej 3h jechaliśmy :dry: z tego godzinę zajęło nam wyjechanie z naszego miasta :no: bo wszędzie się zakopywaliśmy masakra jakaś była :dry:
No ale dojechaliśmy obiad zjedliśmy i poszliśmy do K ciotki na gościnę jak to się u nich mówi :-p cała rodzinka zjechała żeby nas zobaczyć a w sumie Ninkę :-D a mała z temperaturą ledwo kontaktowała :-( ale posiedziała do 21 i teściowa poszła z nią do domu a my jeszcze zostaliśmy ;-) tam Nina dostała klocki takie drewniane w biedronce były super :biggrin2: :yes: pociąg jeździ i śpiewa taki edukacyjny książeczki oczywiście :-p a ja dostałam od teściowej zegarek :biggrin2: i z tego też jestem mega zadowolona bo od roku już sobie planowałam kupić a ten mi bardzo podpasował :biggrin2:

No i święta święta i po świętach :sorry2:


A tak do tematu rodzenia to koledze się syn w wigilie urodził :-D :-D to się im data trafiła :-p

KAROLINA - BG - dzieci zazwyczaj się z najprostszych rzeczy cieszą :-D :-p te skurcze to na pewno z nerwów staraj się uspokoić to wytrzymasz ja nie pamiętam można coś pić w ciąży na uspokojenie ? może jakieś zajęcie książkę? wiem że łatwo doradzać no ale nic innego nie mogę zrobić....

ASHEARA, UMI - a ja się cieszę że mam włosy proste jak drut :-p :-D załamała bym się jak bym miała kręcone :-p

DAFFI - to mała wybrała :-D :-p moja chwyciła za kasę :-p może komuś się uda karierę zawodową zrobić :-p

MAMUSIAMIKUSIA - to ty niezły AS jesteś zgubić jeden dzień :-D no i dobrze że ślubny już wyszedł akurat na poród ! :-) no i oczywiście wielkie gratulację ! :-) szybciutki poród miałaś :-)

VEGAS - ale Ci fajnie ja teraz chce iść kupić sobie aparacik bp będą na pewno przeceny :-) no i gratulację dla małej teraz to już pójdzie ;-)

ASHEARA - no ty ciągle czasu nie masz faktycznie jak byś z 3 dzieci miała :-D :-p nieźle Ci mały daje popalić :-p

OLCIA - :-p widzisz małpo powinnaś wcześniej wpaść :-p taka impreza Cię ominęła :-D :-D :-p

EWI - uśmiech proszę ostatnio wstawiłam demotywatora to Ci się humor polepszył idę poszukać :-p


A ja dzisiaj ostatni dzień w pracy wkurzyłam się i im powiedziałam że wale już ten tydzień :-D :-p
 
reklama
Do góry