reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

soso Smakoszka Ci rośnie:-p

umi Ty sie ciesz że to nie na Tobie chciał jeździć:-p :-D :-D :-D

Vegas jedz!!!!!!!! Następne święta za pare miesięcy :-p
 
reklama
no i u nas po świetach:)
Alan dzis wyszlalam sie z mlodzieza:D z dziecmi nie chcial:D
z prezentow zadowolony:) no i ja tez bo dostal troche ubranek a nie same zabawki:)
 
clio u julki poczatkowo nic nie bylo iwdac przy 1 a sie ukkazaly lada moment... mjac 2 miesiace z hakiem pediatra mowila ze ida i jkaos wyjsc nie mogly.... teraz za to ida 4 na dole i dziasla sa mega opuchniete i krwawia...
ale przy jedynkach nie wygladalo to tak zle... tylko z przodu na dziasle zarysowywaly sie takie uwypuklenia i to byly ząbki.
 
umi -nie no, babcia moja, przecież babcia P jest w pi.... daleko, i oby jak najdalej i jak najdłużej, az do jej śmierci amen :-D
a moja parkinsona ma :dry: do tego nadciśnienie, i jakieś niedokrwienie czy cos... właśnie idę jej ręce nasmarować, i posadzić na tron a potem spowrotem do wyrka ... :sorry:
 
Wiecie co a ja mam taka biegunke ze masakra! moze ta temp co teraz mnie trzyma to jakas jelitówka? no kurdemac jak pech to pech!
wczoraj prawie 40 stopni mialam kolo polnocy!
normalnie zimno mi bylo i krzyczalam cos Julka julka ale nie wiem o co chodzi bo nie pamietam.
dzis temp byla powyzej 38 ale teraz utrzymuje sie tak na etapie 37.3 i nie najgorzej sie czuje tylko to bieganie do toalety co 10 minut jest wykanczajace.
nie mam w domu nic! M sie wypial na mnie i do apteki nie chce mi jechac po smecte!
znalazlam jeszcze nifuroksazyd ciekawe czy mi zadziala w goole.

no i jeszcze smutna wiadomosc.. julka nam wlansie wstala i cale oczko miala w plynnej ropce. zobacze co bedzie rano ale wizyta u lkearza nie unikniona:(
 
hej.

dopiero moge zajrzec wiem zagladam...
swieta wyszly dobrze... dzieci zadowolone ja w miare tez...



czytalam o czym pisalyscie...i porownujecie naruszenie regulaminu przez femme do soso... nie no masakra jakas...a z reszta ma racje
na moje , bez obrazy oczywiscie, nikt o zdrowym umysle nie wymysli takich bajek

umi slicznie wygladasz w avaturku:-D
 
Witam. Porannie i poświątecznie.
U nas święta do kitu, przynajmniej jak dla mnie. Przynajmniej dzieci miały frajdę. Brakuje mi tych codziennych wyjść. a tutaj skazana jestem na całodzienne siedzenie w domu, nawet na spacer nie da rady wyjść bo ślisko.
CLio Nie wiem jak Ci pomóc.
Mamuiamikusia Gratuluje córeczki.
Karolina Super ze mała zadowolona z prezentów, a Ciebie mi szkoda naprawdę. Ważne żebyś jakoś się trzymała.
 
reklama
Hello


Umi no no elegancki nowy avatarek ;-)

Karolina bądź silna kobieto!


Daffi jak dzisiaj się czujesz? lepiej juz?


Na reszcie skończyło się to obżarstwo mój żołądek wczoraj powiedział dość, wcale się nie dziwie całymi dniami przy stole.
 
Do góry