reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ja tak tylko na chwilkę, bo mała marudna od rana, chyba tez za tatą tęskni :(
Znowu płacze, idę jej pokazać "Emilkę z lusterka" i dać się pociągnąć za nos i włosy, to może jej się humor poprawi...
Lolkak Co z tymi powtórnymi badaniami przesiewowymi? Wiesz już coś?
 
:szok::szok::szok::szok:a co tu tak dzisaj cichutko:szok::szok::szok::szok:
u nas nic ciekawego niedziela jak niedziela nic poza tym a moja mala bardziej klei sie do mojego S NIZ do mnie hehehe ale mam spokoj cay czas chodzi i mowi do mojego kocham cie dodo kocham cie dodo
ALE noc mialam straszna masakra mala sie co rusz budzila spala po stronie mojeg bo chcialam miec choc jedna noc wyspana bo jak z nia spie to sie rozpycha to tak plakala mama tuli tuli to wzielam ja do siebie ale i tak pozniej sie obudzila izaczela bawic sie zabawkami o 5 rano myslalam ze cos mnie szczeli heheh a teraz wlasnie rozsypala lupinki po pistacjach na ziemie i sprzata i mowi mama patrz putel <czyt komputer>pisz mam putel hehee bo nie chce bym nna na nakrzyczala:rofl2::rofl2::rofl2:
a co reszty dziewczynekkk
elizka to twoj danielek urodzony pozno hehehe moja koczny w marcu 3:) masakra jakas 3 latkaaaa a ja 21 w walentynki :D

a tak [poza tym nic ciekawego stara bidaaaaaaaa
 
hej kobitki :) nie było mnie tu z tydzien no ale szkoła i nie ma czasu, wczoraj jeszcze urodzinki a jutro lecimi do USC moze nam sie uda załatwić ślubik:)
buziaczki;*;*;*;*;*;*
 
ja chce ja brac ze wzgledu na watrobe a i wachania nastrojow tez ogarnia czy nie?????
bo ja po ciazy mam hustawke nastrojow normlanie:/
mam zamiar ja kupic

witam sie my bylismy u prababci Olka:)

Na stronie jest napisane, że "Asequrella pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
Witamina B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, szczególnie wskazana jest w okresie zwiększonej podatności na stres i zmęczenie.
" Nie ma nic o nastrojach, a szkoda:-(

Fikusek to w takim razie dochodzę do wniosku, że te wrzaski Mai w ostatnim czasie to był właśnie skok rozwojowy a nie żadne bóle brzuch/kolki. A ja głupia przepajałam ją herbatkami i innymi cudami na kiju-zamiast przypomnieć sobie, że jest coś takiego jak skok rozwojowy :zawstydzona/y: Ale matka też człowiek- uczy się na błędach ;-) Dziś znowu "wróciło" moje "stare"dziecko;-):cicha,spokojna, ładnie je, uśmiecha się - zero problemu!

Konniczynka- na razie nic nie wiadomo o wyniku. Jak zadzwoniłam to mi powiedzieli tylko tyle, że próbka ok i mam czekać.
 
paulqa GRATULUJEMY !!!
koniczynka
pisałaś o pobudce w nocy i małym smokowym oszustwie ja tak robie z karuzelą:D hehe jak sie Alex przebudza to ją włanczam ze2razy i śpi hehe a ze smokiem miałam podobnie :p też najpierw siusiu (a dał sie dość) jakwróciłam to myślałam Że B do niego wstał a tu Alex śpi szok ale jaki pozytywny:p
lolak ja też poczytałam dzisiaj o skokach rozwojowych i mam odpowiedź na marudzenie Alexa ja mu teraz podaję herbatkę z HIPP uspokajającą jak zaczyna krzyczeć bez powodu super sprawa :) polecam i maluchom smakuje :)

a my z Alexem na szczepienie idziemy w piątek ... jestem przerażona bo on na przychodnie źle reaguje ... maż mi padł a ja miałam ambitne plany ... nic też uciekam coś pooglądam i w kimonko bo Ptyś ok 24 wstaje :p

dobrej nocki i pozdrowienia dla wszystkich :)
 
Witam sie
My własnie wrócilismy z Mikim i z rodzicami z imprezki w wawie u wója.
Mały juz spi, Daniel tez, A hania idei spac:-)

No clio ja z Mikim ide na trzecie juz szczepienie we wtorek lub w srode... ciekawe jak je zniesie...:dry: 2tyg je odwleklismy bo maly byl chory ale juz zdrowy i lecimy załatwic by nie bylo duzego opóżnienia:-)

DOBRANOC laski:-) do juterka
 
paulqa gratulacje!!!!!!!! :-D

dla wszystkich maluszków mających skok rozwojowy oby szybko minął :)

i koniec niedzieli :-( ten czas tak leci już połowa listopada :-(
 
reklama
Migotka Wszystkiego najlepszego, pięknego ślubu, łatwego porodu i ślicznego dziecka:-) Tort+adwokatowy.jpg

My do lipca mamy spokój ze szczepieniami:-):-):-):-)

Lecę spać, bo jutro przed 7 muszę wyjść, żeby się załapać na gofry na śniadanie u moich rodziców, zanim na zajęcia pójdę:-)
 
Do góry