reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a mi moja Perła ostatnio odwala niezłe scenki jak jest nie po jej myśli. Przykład z dziś - odbija sobie piłeczkę a piłeczka wlatuje pod komodę. Już ją miałam wyciągnąc, ale zamarłam z wrażenia bo córa zaczęła wrzeszczec płacząc hehe. Albo pokazuje na jakąś rzecz a np są obok dwie i jak złą podam to też syrena wyje. W ogóle ostatnio marudzi, że hej=) Taki etap śmieszny nastał.. I tylko mama i mama=)
 
reklama
hehe Eliza ja wciąż nie mogę uwierzyc, że Martynka będzie miała 7 grudnia roczek=) przecież niedawno jeszcze z brzuszkiem chodziłam=)
 
A tak wiem. Pytam, bo nie wiem czy warto to kupować. Ja przy każdych tabletkach i plastrach miałam mega zatrzymania wody,a i wątroba moja już czasem odmawia posłuszeństwa, więc ta cała Asequrella by się przydała.

Ja dziś cały dzień w domu z Mają, taki deszcz, że nie ma nawet jak wyjść na spacer :sorry2:

Dziewczyny czy dziecko podczas tego całego skoku rozwojowego może wrzeszczeć w wniebogłosy jak przy jakiejś kolce czy bólu brzucha?? Dopiero sobie przypomniałam, że jest cos takiego jak skok rozwojowy i małe może być strasznie marudne. ;-)
ja chce ja brac ze wzgledu na watrobe a i wachania nastrojow tez ogarnia czy nie?????
bo ja po ciazy mam hustawke nastrojow normlanie:/
mam zamiar ja kupic

witam sie my bylismy u prababci Olka:)
 
Eliza przy dzieciach najbardziej widac jak ten czas leci :):):)

a ja sama w domku... no z Kubą...
Sebusia wzieła teściowa... mój pojechał do kumpli... a Kuba zasypia.... patrze na Mam Talent:):)):)
 
Młoda śpi to malnę sobie pazurki. Wieki nie malowałam=D
Mi też ciągle malowanie nie wychodzi, choć jest w planach :no: Zresztą i tak średnio mi to wychodzi- przydałby się ktoś, kto by mi malował pazurki, bo rosną mi szybko i są mocne, więc tylko lakieru im brakuje...

Dziś cały dzień sama w domku byłam- wszystko ogarnięte: posprzątane, pranie rozwieszone, jedzenie na cały weekend przyszykowane, spacerek zaliczony, dziecko już śpi. A jak P. jest w domu, to się wyrobić nie mogę:confused: Ale i tak będzie mi go brakowało, bo znowu na 3 dni wyjeżdża :-(
 
Mi też ciągle malowanie nie wychodzi, choć jest w planach :no: Zresztą i tak średnio mi to wychodzi- przydałby się ktoś, kto by mi malował pazurki, bo rosną mi szybko i są mocne, więc tylko lakieru im brakuje...

Dziś cały dzień sama w domku byłam- wszystko ogarnięte: posprzątane, pranie rozwieszone, jedzenie na cały weekend przyszykowane, spacerek zaliczony, dziecko już śpi. A jak P. jest w domu, to się wyrobić nie mogę:confused: Ale i tak będzie mi go brakowało, bo znowu na 3 dni wyjeżdża :-(
3 dni szybko zlecą=) nosek do góry=)
mi to malowanie nie wyszło bo jak tylko wówczas napisałam, że Młoda śpi tak usłyszałam jej kwilenie bo się obudziła hehe.
Ja nie mam mocnych pazurków, szybko mi się zadziory robią i szlag mnie trafia..

uczę Małą chodzenia hehe. No ale ciężka to sprawa bo np Myszka wystarczy, że trzyma mnie za palce to super chodzi, ale jak puszczam to super stoi, to fakt, ale boi się chyba nóżek odkleic od podłogi bo kroku żadnego nie zrobi=P Zaraz leci na mnie jak już próbuje=D
 
Dzieńdoberek :)
Mó Mikołaj pierwsze swoje samodzielne 2 kroczki postawił jak miał rok i jeden dzień. Aż się popłakałam jak to zobaczyłam. Potem w mgnieniu oka nauczył się chodzić :-D
Heh a ja właśnie się szykuję do szkoły. Dzisiaj właśnie będziemy robić manicur i pedicur. :-D Chociaż w szkole mogę zadbać o swoje łapki i stópki :-) I w ogóle o samą siebie :-p

Paulqa GRATULACJE!!!
 
reklama
Do góry