reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej Dziewczyny=)
My jak co niedzielę byliśmy u teściowej gdzie jak zawsze większa częśc rodzinki była. Miałam okazję usypiac Chrześniaczkę moją=) Ale ona jest śliczniutka=) I taka mała a jaką ma bujną czuprynkę=)
Mała wreszcie zaczęła mówic TATA=) Mówiła od dawna wiele jak na jej wiek, ale słowo TATA dopiero mówi od niedawna, nie wiem co tak późno, no ale ważne, że już mówi=D Tatuś oczywiście dumny=D Wreszcie się doczekał=)

My na szczepienie w styczniu dopiero.

Jutro muszę zajechac po pampki dla Małej bo się już kończą. Planuję zakupic Pampers Premium Care te co dostałam jako próbki pocztą, są bombowe a u nas 86szt kosztuje tylko 39.99=) Więc opłaca się. No i muszę zakupic Małej parę ciepłych skarpetek bo stópka jej ostatnio sporo urosła.


DZIEWCZYNY może jesteście w stanie mi doradzic jakiś na prawdę dobry fotelik samochodowy dla córci naszej? Taki od 9kg wzwyż. Starsze mamy pewnie bardziej się orientują niż ja który byłby najlepszy..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na stronie jest napisane, że "Asequrella pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
Witamina B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, szczególnie wskazana jest w okresie zwiększonej podatności na stres i zmęczenie.
" Nie ma nic o nastrojach, a szkoda:-(

Fikusek to w takim razie dochodzę do wniosku, że te wrzaski Mai w ostatnim czasie to był właśnie skok rozwojowy a nie żadne bóle brzuch/kolki. A ja głupia przepajałam ją herbatkami i innymi cudami na kiju-zamiast przypomnieć sobie, że jest coś takiego jak skok rozwojowy :zawstydzona/y: Ale matka też człowiek- uczy się na błędach ;-) Dziś znowu "wróciło" moje "stare"dziecko;-):cicha,spokojna, ładnie je, uśmiecha się - zero problemu!

Konniczynka- na razie nic nie wiadomo o wyniku. Jak zadzwoniłam to mi powiedzieli tylko tyle, że próbka ok i mam czekać.
aha no tak czy tak przyde mi sie ogarniecie moich nerwow, ale to wsio zalezy od tego czy tabsy dostane... (oby!)

Migotka Wszystkiego najlepszego, pięknego ślubu, łatwego porodu i ślicznego dziecka:-)Zobacz załącznik 300450

i MY SIE DOLACZAMY DO ZYCZEN.


witam sie dziewczyny, my bylismy sie zwazyc itd. wazymy 11 kg, troche waga spadla bo Olek zaczal smigac, ma 77cm, i mala glowe:/ to po mnie chyba ma... bo ja tez maloglowa jestem:p

aha i kazala nam juz sciagac siusiaka, przestraszyla mnie ze jak sie nie sciagnie to trzeba bedzie nacinac. miala juz ktoras z was z tym do czynienia???tzn. czy to sie odkleja zawsze czy nie? i czy nacinanie jest standardowa "procedura" czy nie??

u nas znowu piekne slonce:)
p.s. ide dzis po wyniki cholesterolu. trzymajcie kciuki!
 
Kasiuch normalnie delkiatnie sciagasz skórke, na poczatku moze być trudno ale potem powinno isć lepiej, co do nacinana to wykonuje sie ten zabieg jesli napletek sie nie sciaga, ale skoro bedziesz " ćwiczyć " to nie powinno byc problemu:-)
 
uff... Umi dziekuje. wytlumaczylas mi to jakos normalnie. lekarka powiedziala to tak, ze to zabrzmialo ze to naciecie po prostu bedzie potrzebne,bo pomimo sciagania ta skorka i tak sie nie sciagnie.(tak zrozumialam:/) dlatego sie juz zestresowalam.

aha mialam Wam napisac. Nasi wspollokatorzy w uk maja 7 miesiaczna coreczke. a wiecie jak ma na imie??

OLA! hehe bedize smiesznie OLA I OLEK:p
 
Ostatnia edycja:
Kasiuch nie no, nie ma potrzeby zeby nacinas skoro wszystko ładnie odchodzi, ewentualnie stulejka jest powodem do nacinania czyli własnie to ze napletek sie nie sciaga do konca. Mojemu młodemu od 9 miesiaca wszystko ładnie schodzi czaem jest lzej a czasem nie wszystko zalzezy od jego humoru czy lezy spokojnie czy mi sie drze w niebo głosy ale przynajmniej mam swiadomosc ze moze nas ten zabieg ominać:-) Ola i Olek no cóz to ak jakbyscie sie umówili:-p
 
Witam.
Ja od wczoraj mam @ i dzisiaj ciąg dalszy bólu.
wczoraj jeździliśmy w odwiedziny do mojej mamy, już dwa miesiące nie byliśmy u niej.
Paulqa Gratuluje, pewnie nic nie czuła skoro pisała w trakcie zszywania.
Vegas Uważaj bo dzieci w takim wieku jak Twoja to już niezłe fochy potrafią mieć.:-D WIem to po Justynce.
Soso HE he. TO Justynka robi tak samo jak nazbroi. Mama idź stąd i tyle.
 
aha no tak . mi doktorka teraz dopiero kazala zaczac sciagac. wczesniej tego nie robilam. ale bedziemy "cwiczyc" mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i obedzie sie bez nacinania...no, hehe bedzie smiesznie, tu na przeciwko nas te mieszka mala Ola
 
Kasiuch ja sciągam małemu tylko przy kapieli, i tobie tez tak radze:-) bo lepiej sie to robi i nie bedziesz bała sie ze cos zrobisz malemu:-) ;-)
 
reklama
Elizka ja sciagam po kapieli w trakcie nie umiem:-p no ślizga mi sie za bardzo:-p poza tym Kacpra T. kąpie a on sie boi:-p
 
Do góry