reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wrrrr chyba to forum mnie nie lubi, bo walnęłam 2 giga posty i wcięło je:wściekła/y:
Spadam się odsterdować;-)

Paula gratuluję małej :-)

Fikusek Twój mały to skarb :-) Nie dawał czadu w nocy, szybko wstał i zaczął chodzić, dużo matek pewnie zazdrościłaby Ci-zwłaszcza tego nocnego spokoju ;-)

Daffi na pewno wasza sytuacja się poprawi

odnośnie tab anty- Czy któraś z was stosowała tą Asequrellę??
 
reklama
Gratuluję, ja też zaczęłam treningi z moją małą i jej ciągle "mama" powtarzam. Tylko się zastanawiam, czy nie lepiej by było, żeby mówiła "tata", to przynajmniej bym miała wymówkę, że mogę sobie poleniuchować, a P. ma się nią zająć, skoro jego woła ;-)

Też mam fajnego przystojnego gina, z którym też na "ty" jesteśmy, bo się okazało, że mamy trochę wspólnego :biggrin2:

Biedulka się wynudzi, ale za to ma gwarancję, że wszystko jest pod kontrolą i się nic złego nie dzieje

EWI Dzięki za polecenie filmów :biggrin2:

Ja bym się drineczka napiła, ale to zabronione... Chyba któregoś dnia pokarmię małą ściągniętym mlekiem, żeby się ginu z tonikiem napić ;-)
hehe sprytne , ja tak mowie do Olka zeby sie w koncu tata nauczyl mowic a nie mnie ciagle wola:p hehe

A ja nie na temat napisze wam że mam już dość! Ja nie wyobrażam sobie w ogóle naszej przyszłości! Wyobrazcie sobie że skończył mi się gaz. Musiałam kupić nowy i co moje ostatnie 50zł poszło. Mam w portfelu może 2 zł. W takiej chwili mam ochotę się dosłownie zabić. Ciągła udręka nic lepiej ja już nie wiem co robić by ciut nam lżej było. Wybaczcie że smece ale poczułam się taka bezradna i aż mi lżej że się wyzalilam.

PAULQA rodzi!napisala mi wlasnie ze wody jej odeszly!
DAFF- czasem dobrze jest moc sie komus wygadac:)

GRATULACJE PAULQA!!!!!!!!!!!!!!








 
Kasiuch dokładnie ja też myślałam gdzie tam spać, a teraz bym tak pospała, tylko co z tego jak młody nie daje
hehe moja ma budzik w dupce bo dziennie 6.40 pobudka=D ale cieszę się bo dzisiejsza nocka była supcio. Jak zasnęła o 19.17 tak zbudziła po 1, po 5 i 6.40 szalała=)

Paulqa moje serdeczne gratulacje!=)

ja mam od wczoraj @. Nie wiem czemu zawsze jak mam @ to strasznie mi się chce męża zgwałcic a nie idzie. Bu!
 
Ostatnia edycja:
Wrrrr chyba to forum mnie nie lubi, bo walnęłam 2 giga posty i wcięło je:wściekła/y:
Spadam się odsterdować;-)

Paula gratuluję małej :-)

Fikusek Twój mały to skarb :-) Nie dawał czadu w nocy, szybko wstał i zaczął chodzić, dużo matek pewnie zazdrościłaby Ci-zwłaszcza tego nocnego spokoju ;-)

Daffi na pewno wasza sytuacja się poprawi

odnośnie tab anty- Czy któraś z was stosowała tą Asequrellę??
ale aseqrella to sa tabletki wspomagajace przy braniu tabletek anty ja mam zamiar je kupic o ile dostane antykoncepcje
 
Laski jakie plany na dziś macie?

My popołudniu w 3kę do prababci od Martynki jedziemy. A wieczorkiem jak Mała będzie spała to jeszcze nie wiadomo. Filmidło wczoraj lukaliśmy to mam nadzieję, że dzisiaj mężowi się nie zachce bo to wszystko na moim lapie i mam straszne tyły w netowaniu=D Pocieszam się, że na dniach mąż ma miec konsolę to będzie ciupał w gierki wieczorami a ja mogę na necie siedziec.

Młoda śpi to malnę sobie pazurki. Wieki nie malowałam=D
 
Laski jakie plany na dziś macie?

My popołudniu w 3kę do prababci od Martynki jedziemy. A wieczorkiem jak Mała będzie spała to jeszcze nie wiadomo. Filmidło wczoraj lukaliśmy to mam nadzieję, że dzisiaj mężowi się nie zachce bo to wszystko na moim lapie i mam straszne tyły w netowaniu=D Pocieszam się, że na dniach mąż ma miec konsolę to będzie ciupał w gierki wieczorami a ja mogę na necie siedziec.

Młoda śpi to malnę sobie pazurki. Wieki nie malowałam=D

a my jedziemy do mojej kuzynki do takiego malego mistaeczka.. maja tam sowj swiezo wybudowany domek i ma byc ognisko ale jak bedzie padac tak jak do tej pory to bedzie tylko grill.. julka sie tam na szaleje.... i mam nadzieje ze padnieta wroci do domu:)
 
A ja siedze w domu.... :/// R teraz w pracy do 15 potem jedzie z moim tata odwieźć auto cioci potem idzie na garaż auto ma do zrobienia.... no a na wieczór jest umówiony... juz tyle dni go wyciagali a ja chciałam by został to chociaz niech dzis pójdzie.. o ile bedzie miał siłe hehehehe
Teściowa bierze Sebusia do siebie dzis pod wieczór... i przywiezie go jutro wieczorem..... to bedzie troche spokojniej w domu :)
 
ale aseqrella to sa tabletki wspomagajace przy braniu tabletek anty ja mam zamiar je kupic o ile dostane antykoncepcje

A tak wiem. Pytam, bo nie wiem czy warto to kupować. Ja przy każdych tabletkach i plastrach miałam mega zatrzymania wody,a i wątroba moja już czasem odmawia posłuszeństwa, więc ta cała Asequrella by się przydała.

Ja dziś cały dzień w domu z Mają, taki deszcz, że nie ma nawet jak wyjść na spacer :sorry2:

Dziewczyny czy dziecko podczas tego całego skoku rozwojowego może wrzeszczeć w wniebogłosy jak przy jakiejś kolce czy bólu brzucha?? Dopiero sobie przypomniałam, że jest cos takiego jak skok rozwojowy i małe może być strasznie marudne. ;-)
 
hej dziewczynki a u mnie nic ciekawego same nudy nic mi sie nie che jakso ostatnio weny nie mam na nic

paulinq grakit kochana maluszkaaaaaaaaaaa sprzatanie sie oplacalo hehehehe

a co uu was dziewczynki nie mam suly was nadrobic za co was przepraszammmm tylko z doskoku to zrobilam
elizzkkaaaa gratki dla mikusia :):)
wszystkiego najjj dla kubusia!!!!!!!!!!!!!!

beacia oszczedzaj sie kochana
dafiii co do pieniedzy to wiem co czujesz nie jest lekkonaprawde nie jest lekkoo mi sie nawet nie chce o tym myslec
zaoszczedzilam na wyjezdzie na siweta bo narzeczony mojej sisotryp o mnie przyjedzie bo do mne ma jakeis 2 h dgori mieszka w niemczech ii nie bede musiala placic za benzyne jakbym musiaalalc placic za bilet to za nasza trojeczke to 200 euro w jeda strone w dwie 400 to nie daloby rady wiec tyle dobrego ;/

a co u reszty dziewuszek
vegas kochana?????
ixiii
misia
i cala rezzta kochanych dziewuszek

ja sie wczoraj tak nabiegaam po miescie ze kwikalam jak prsik w nocy z bolu do dzis mnie nogi bol nie mam isly nawet sie doprowadzic do normalnego stanu :p
 
reklama
A tak wiem. Pytam, bo nie wiem czy warto to kupować. Ja przy każdych tabletkach i plastrach miałam mega zatrzymania wody,a i wątroba moja już czasem odmawia posłuszeństwa, więc ta cała Asequrella by się przydała.

Ja dziś cały dzień w domu z Mają, taki deszcz, że nie ma nawet jak wyjść na spacer :sorry2:

Dziewczyny czy dziecko podczas tego całego skoku rozwojowego może wrzeszczeć w wniebogłosy jak przy jakiejś kolce czy bólu brzucha?? Dopiero sobie przypomniałam, że jest cos takiego jak skok rozwojowy i małe może być strasznie marudne. ;-)

moze wrzesczec:) mi alan parae razy w nocy ze wrzaskiem sie obudzil wiec albo to byl ten skok albo po prostu zeby,ale nie szlo go uspokic ,dopeiro po 30 minutach...
 
Do góry