reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hehe, bo to leciutko wystarczy... :-) po kapieli tez mozna w sumie ak ci sie slizga:-D
Co do tego odciagania to co pediatra to co innego gada:-D juz sie spotkalam z tyloma opiniami ze..... :dry: heh
 
reklama
Nam urolog kazała odciagac od samego poczatku tzn odkąd mamy u niej wizyty czyli jak mały miał 3 lata

edit ale jestem niezła:-p :-p moje dziecko juz 3 lata ma hehe:-p
 
Ostatnia edycja:
hehe, bo to leciutko wystarczy... :-) po kapieli tez mozna w sumie ak ci sie slizga:-D
Co do tego odciagania to co pediatra to co innego gada:-D juz sie spotkalam z tyloma opiniami ze..... :dry: heh
no wlasnie co lekarz to opinia
Nam urolog kazała odciagac od samego poczatku tzn odkąd mamy u niej wizyty czyli jak mały miał 3 lata

edit ale jestem niezła:-p :-p moje dziecko juz 3 lata ma hehe:-p
yyyy chyba troche w przyszlosc wybieglas....?

laski ale mi sie rzeczy na glowe zwalilo:/ mam normalnie caly tydzien zarabany! jutro lekarz, urzad pracy musze sie odchaczyc, potem znowu nfz bo karte musze sobie wyrobic europejska ze jestesmy ubezpieczeni:////// jeszcze kilka zdjec dla tesciowej wywolac, isc do komisu oddac te garniturki , kupic jedna rzecz dla przyjaciolki bo chciala zeby jej przywiezc, potem znowu do nfz odebrac karte, potem odebrac zdjecia. isc z mlodym do fryzjera, yhhhhhhhhh
jestem zla
bede wieczorem
 
Hej... ale tu jakos pustawo dziś... długi weekend sie przedłużył???
Kasiuch no to masz troche latania... współczuje...

daff jak tam u Was??

A mnie dziś jakos głowa boli nic sie nie chce. :///
ani weny do pisania nie mam... wrrrrr ://://://
 
a mi sie sprzedal w komisie wozek tako jumper:) i dzis kupilm spaceroke na zime:D za 390 zl:) ma duze pomowana,pojedyncze kola wiec jestem zadowolona. Zaluje ze na samym poczatku takiego nie kupilam.
 
hej Laski a my się chwalimy, że już się połowa nowego ząbka Martynki przebiło - górna lewa dwójka=)
 
reklama
tak wyglada nasz obiektyw:p
moge sie pochwalic dzielem julki


wybaczcie nie nadrabiam.


hej Laski a my się chwalimy, że już się połowa nowego ząbka Martynki przebiło - górna lewa dwójka=)

gratulacje.

a nam tato dal pieniazki na nowa spacerowke i dzis zakupilam dla julki. polowe z tego tylko oddac mam czyli akurat jak mi sie moze uda sprzedac ta co mam byloby super a druga polowa to prezent.
 
Ostatnia edycja:
Do góry