reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
witam się dziś

no i tak jak mówiłam robię dziś jak szalona, na razie sprzątałam kuchnie i dużo kucałam i wstawałam ale oprócz tego że się trochę zmęczyłam to nic mi nie jest:/
idę zaraz odkurzyć w domu, umyć podłogi a później zamieść korytarz przed drzwiami wejściowymi i wypastuję tam podłogę.

Rano jak wstałam tylko i jadłam śniadanie to chyba miałam tego jakiegoś skurcza, bo taki dłuższy ból miałam ponad 30sekund, ale nie bolało jakoś specjalnie i nie wiem w sumie do końca czy to było to... ale tylko raz coś takiego poczułam:dry:
 
witam się dziś

no i tak jak mówiłam robię dziś jak szalona, na razie sprzątałam kuchnie i dużo kucałam i wstawałam ale oprócz tego że się trochę zmęczyłam to nic mi nie jest:/
idę zaraz odkurzyć w domu, umyć podłogi a później zamieść korytarz przed drzwiami wejściowymi i wypastuję tam podłogę.

Rano jak wstałam tylko i jadłam śniadanie to chyba miałam tego jakiegoś skurcza, bo taki dłuższy ból miałam ponad 30sekund, ale nie bolało jakoś specjalnie i nie wiem w sumie do końca czy to było to... ale tylko raz coś takiego poczułam:dry:


hej ale mi lekture zapodalyscie hehehehe

eve corcia rzesliczna ja uzywalam tamtum rossa bardzo mi pomoglo bo mi glupia polozna nie mowila ze musze to dezyfekowac specjalnie jakos i to zaniedbalam i nabawilam sie powazniej infekcji po tamtum rossa jak reka odjal wszysko przeszlo


paulinq ja bym nie przesadzala kochana na twoim miejscu z tym sprzataniu mozesz zaszkodzic malej naprawde kochanie nie chce ci mowic co masz robi ale ja bym na twoim miejscu nie robila tego ja to 3 dni po terminie plakalam ze nie urodze i w te noc ktora plakalam zaczely sie skurcze kochana wiem ze masz juz dosyc wem o tym bo sama to przechodzilam

elizzka wspolczuje rozwalonego wyrkaaaa

vegas kochana mi si wydaj ze mal moze miec alergie na cos z tymi oczkami

daffii kochana nie zalamuj mi sie tylko

lolkal pozdraiwma ws kochane :)
misia :)

umi

ewee:)

a u mnie nic ciekaweg wczoraj szbko zasnelo msie dzis zrobilam porzadki w domku jakos nie mam dzis na nic ochoty znalazlam stronke z olska teleizja na zywo wiec jestm happy i ogladam sobie tv tak poza tym nic ciekawego
 
Ostatnia edycja:
CLIO to fotki tych garniturkow :
ten jest jasniejszy i mniejszy , rozmiar z metki to 74
wymiary:
Szerk od pachy do pachy marynarki-32
dl. rekawa went. marynarka-17
dl. rek. zewnt. marynarka-22
dl. marynarki-30
szer od pachy do pachy koszuli-30,5
Dl. rekawa wewnt. koszuli-20
dl rekawa z zewnt. koszuli-25
szer. spodni w pasie-18 ale jst gumka wiec sie rozciaga
dl. nogawki wewnt.-18
dl. nogawki zewnt.-38





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a teraz drugi- rozmiar z metki to 80,
wymiary:

Szerk od pachy do pachy marynarki-31
dl. rekawa wewnt. marynarka-21
dl. rek. zewnt. marynarka-26
dl. marynarki-32
szer od pachy do pachy koszuli-27
Dl. rekawa wewnt. koszuli-16
dl rekawa z zewnt. koszuli-25
szer. spodni w pasie-23ale jst gumka wiec sie rozciaga
dl. nogawki wewnt.-25
dl. nogawki zewnt.-40



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

butki wkleje pozniej
 
CLIO to fotki tych garniturkow :
ten jest jasniejszy i mniejszy , rozmiar z metki to 74
wymiary:
Szerk od pachy do pachy marynarki-32
dl. rekawa went. marynarka-17
dl. rek. zewnt. marynarka-22
dl. marynarki-30
szer od pachy do pachy koszuli-30,5
Dl. rekawa wewnt. koszuli-20
dl rekawa z zewnt. koszuli-25
szer. spodni w pasie-18 ale jst gumka wiec sie rozciaga
dl. nogawki wewnt.-18
dl. nogawki zewnt.-38





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a teraz drugi- rozmiar z metki to 80,
wymiary:

Szerk od pachy do pachy marynarki-31
dl. rekawa wewnt. marynarka-21
dl. rek. zewnt. marynarka-26
dl. marynarki-32
szer od pachy do pachy koszuli-27
Dl. rekawa wewnt. koszuli-16
dl rekawa z zewnt. koszuli-25
szer. spodni w pasie-23ale jst gumka wiec sie rozciaga
dl. nogawki wewnt.-25
dl. nogawki zewnt.-40



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

butki wkleje pozniej

sliczny kochana ale ja nie w temacie sprzedajesz czy to dla twojego malego hehehehe
 
Soso odpuscilam sobie troszke bo sie tylko zmeczylam, a teraz tez juz rycze ze mnie nigdzie w szpitalu nie przyjma i ze juz nigdy to sie nie zacznie ;((((
 
reklama
Hej,

Ja się pochwalę,że Maja mi się dziś w nocy obudziła tylko raz i po karmieniu szybko poszła spać- nie trzeba było usypiać godzinę ;-) Za to w dzień zero snu:confused: Po 16 zasnęła mi na 10 minut i tyle.....

Clio a Ty tą toaletkę małemu to tak za każdą zmianą pieluchy robiłaś czy co jakiś czas, żeby zasnął w dzień??

Co do brzucha, wagi itd To ja mam mały wałeczek i rozstęp ;-) Ale na pocieszenie ważę tyle co przed ciążą i bez problemu wchodzę w ciuchy sprzed :tak:
 
Do góry