reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej,

Ja się pochwalę,że Maja mi się dziś w nocy obudziła tylko raz i po karmieniu szybko poszła spać- nie trzeba było usypiać godzinę ;-) Za to w dzień zero snu:confused: Po 16 zasnęła mi na 10 minut i tyle.....

Clio a Ty tą toaletkę małemu to tak za każdą zmianą pieluchy robiłaś czy co jakiś czas, żeby zasnął w dzień??

Co do brzucha, wagi itd To ja mam mały wałeczek i rozstęp ;-) Ale na pocieszenie ważę tyle co przed ciążą i bez problemu wchodzę w ciuchy sprzed :tak:
to ci kochana zazdroszcze niesamowicie ja wszystkie icuchy oddalam z przed ciazy bo nie wejde w nie nigdy chyba


kasiuch slicnze ciuszki ja nie kupie bo mam corcie ehh ale jakbym miala synka to co innego naprawde sliczne
 
reklama
Ja tez juz od 3 mies wchodze w ciuchy sprzed ciazy:-) i to sprzed nawet tych trzech ciąż tez:-D hehe

Na poprawienie humorku upieczony jabłecznik jest:-) teraz stygnie... ale pachnie w domku...... ahhhhhhhhh...:-)
 
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE:
uzywala ktoras z was kiedys husteczek do pupy firmy CLEANIC -dzidzius??:confused:
bo Olek ma caly tylek odparzony, i to nie jest od pampersow :no:kurcze...:baffled:
 
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE:
uzywala ktoras z was kiedys husteczek do pupy firmy CLEANIC -dzidzius??:confused:
bo Olek ma caly tylek odparzony, i to nie jest od pampersow :no:kurcze...:baffled:

ja uzywalam i u nas sie sprawdzily. w sumie julka na zadne chusteczki uczulenia nie miala czy odparzen. tylko kieds wspominalam o huggies ze nams ie nie sprawdzaly jakies felerne byly pod wzgledem ich jakosci.
 
no my mamy teraz caly szesciopak tych z cleanika, i dopiero teraz mi sie przypomnialo ze kiedys je mialam i ze tez po nich mial strasznie czerwony tylek, ale on ostatnio po 5 kup dziennie robi i sie zastanawiam czy to od chusteczek czy od czestych kup. wogole ich ilosc tez mnie martwi bo nowrmalnie robi 2 albo 3 w ciagu dnia.....
 
Mąż spi z Danielem.... :-D :-p
heh tata juz cos kombinuje mi z tą sofa...;-) moze cos zrobi...:-)


Vegas no to dobrze ze mala zasnela... ciekawe ile teraz pospi... moje to jak konczyly 1,5 roku to juz w dzien nie spały....:dry: heh
pospała 1.5h=) i usnęła ponownie wieczorem o 19.23=) wyszalała się to nie było tak kiepsko z zasypianiem choc zbyt łatwo też nie, ale było minęło=) Liczę, że z czasem jej się odwidzi to dziwne zachowanie=P
 
no my mamy teraz caly szesciopak tych z cleanika, i dopiero teraz mi sie przypomnialo ze kiedys je mialam i ze tez po nich mial strasznie czerwony tylek, ale on ostatnio po 5 kup dziennie robi i sie zastanawiam czy to od chusteczek czy od czestych kup. wogole ich ilosc tez mnie martwi bo nowrmalnie robi 2 albo 3 w ciagu dnia.....

hmmm moze od tych zcestych kupek.. a jaka konsystencja ich?


W ogole dziewczyny zapomnialam wam napisac co mnie milego dzis spotkalo!
moja kumpla jest fryzjerka zawsze robi pasemka i mi i mamie mojej.
moja mam byla dzis z nia umowiona ze u mnie zrobi jej pasemka.
przyszli rano rodzice na kawe i czekali na ta moja znajoma fryzjerke i mama tak glosno pwoeidziala ze mam juz odrosty wieksze niz ona prawie na pol glowy.
i wiecie co?
tata powiedzial ze ma mi kolezanka tez zrobic pasemka ze to prezent od niego na Świeta:)
jejku taka bylam zaskoczona bo w ogole sie nie ludzilam.. wygladalam strasznie a teraz moge na siebie spojrzec:)
tato zrobil mi prawdziwa niespodzianke:) az moja poczucie wartosci wzroslo:)

a M wrocil balams ie rekacji ze ebdzie krzyczal ze zebram od taty ale nie zauwazyl..... po 1.5 godz powiedzialam mu ze mu nie wybacze tego.. i ze ma lepiej zauwazyc cos bo jak mina 2 godz i on nic nie zakuma to ode mnie dostanie! no i po wielkich naprowadzaniach wykrzyknal " Miniu pofarbowalas wlosy" ale o dziwo nie krzyczal ani nie dopytywal.. powiedzial tylko na koniec ze on chcial mi taki prezent sprawic.. hehe to sie spoznil:D
 
hmmm moze od tych zcestych kupek.. a jaka konsystencja ich?


W ogole dziewczyny zapomnialam wam napisac co mnie milego dzis spotkalo!
moja kumpla jest fryzjerka zawsze robi pasemka i mi i mamie mojej.
moja mam byla dzis z nia umowiona ze u mnie zrobi jej pasemka.
przyszli rano rodzice na kawe i czekali na ta moja znajoma fryzjerke i mama tak glosno pwoeidziala ze mam juz odrosty wieksze niz ona prawie na pol glowy.
i wiecie co?
tata powiedzial ze ma mi kolezanka tez zrobic pasemka ze to prezent od niego na Świeta:)
jejku taka bylam zaskoczona bo w ogole sie nie ludzilam.. wygladalam strasznie a teraz moge na siebie spojrzec:)
tato zrobil mi prawdziwa niespodzianke:) az moja poczucie wartosci wzroslo:)

a M wrocil balams ie rekacji ze ebdzie krzyczal ze zebram od taty ale nie zauwazyl..... po 1.5 godz powiedzialam mu ze mu nie wybacze tego.. i ze ma lepiej zauwazyc cos bo jak mina 2 godz i on nic nie zakuma to ode mnie dostanie! no i po wielkich naprowadzaniach wykrzyknal " Miniu pofarbowalas wlosy" ale o dziwo nie krzyczal ani nie dopytywal.. powiedzial tylko na koniec ze on chcial mi taki prezent sprawic.. hehe to sie spoznil:D

Daffi super:) ja bym chciala cos z wlosami zrobic ale u nas zaden fryzjer ich nie tknie jezeli chodzi o kolor bo maluje na czarny:) wiec jak bym chciala rozjasniac to tylko na wlasna reke:) raz tak zrobilam i pozniej fryzjerka zrobila mi dwukolorowe pasemka:)
 
reklama
mnie też cosik miłego spotkało :D mąż mi pierścionki 2 kupił w yes :D mówiłam ze coś nowego by sie przydało hehe i dziś sie Alexa pyta czy mamusia była GRZECZNA :p hehe jest taka fajna nowa seria wejdźcie sobie Biżuteria YES - pierścionki zaręczynowe, diamenty, charmsy, obrączki ślubne, jubiler, biżuteria autorska

Daff to czekamy na jakies fotki :) choćby z telefonu :) hehe blondyneczko :)
fikusek ja cie widzę w refleksach np lekko w rudośc wpadajacych :) ja tak miałam przy blondach i wyszło super :) to te fotki z galerii na profilu

ucieka spać bo od 5na nogach ... eh do jutra :D
 
Do góry