reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hmmm moze od tych zcestych kupek.. a jaka konsystencja ich?


W ogole dziewczyny zapomnialam wam napisac co mnie milego dzis spotkalo!
moja kumpla jest fryzjerka zawsze robi pasemka i mi i mamie mojej.
moja mam byla dzis z nia umowiona ze u mnie zrobi jej pasemka.
przyszli rano rodzice na kawe i czekali na ta moja znajoma fryzjerke i mama tak glosno pwoeidziala ze mam juz odrosty wieksze niz ona prawie na pol glowy.
i wiecie co?
tata powiedzial ze ma mi kolezanka tez zrobic pasemka ze to prezent od niego na Świeta:)
jejku taka bylam zaskoczona bo w ogole sie nie ludzilam.. wygladalam strasznie a teraz moge na siebie spojrzec:)
tato zrobil mi prawdziwa niespodzianke:) az moja poczucie wartosci wzroslo:)

a M wrocil balams ie rekacji ze ebdzie krzyczal ze zebram od taty ale nie zauwazyl..... po 1.5 godz powiedzialam mu ze mu nie wybacze tego.. i ze ma lepiej zauwazyc cos bo jak mina 2 godz i on nic nie zakuma to ode mnie dostanie! no i po wielkich naprowadzaniach wykrzyknal " Miniu pofarbowalas wlosy" ale o dziwo nie krzyczal ani nie dopytywal.. powiedzial tylko na koniec ze on chcial mi taki prezent sprawic.. hehe to sie spoznil:D
kupki wczoraj byly dosyc rzadkie ale dzisiaj juz sama plastelina..

fajna niespodzianke "dostalas" tak tak wlosy bardzo wplywaja na samopoczucie. ja mam ochcote swoje sciac na krotko bo mam zniszczone ale juz tak dlugo zapuszczam i jestem w tym wytrwala jak nigdy., wklejaj nam tu fotki odnowionej DAFFI!!

Daffi super:) ja bym chciala cos z wlosami zrobic ale u nas zaden fryzjer ich nie tknie jezeli chodzi o kolor bo maluje na czarny:) wiec jak bym chciala rozjasniac to tylko na wlasna reke:) raz tak zrobilam i pozniej fryzjerka zrobila mi dwukolorowe pasemka:)
nooooo z rozjasnianiem ciezka sprawa......

ah olek padl jak zabity a ja ide zaraz ogladac TAP MADL!!!!!!!
 
reklama
mnie też cosik miłego spotkało :D mąż mi pierścionki 2 kupił w yes :D mówiłam ze coś nowego by sie przydało hehe i dziś sie Alexa pyta czy mamusia była GRZECZNA :p hehe jest taka fajna nowa seria wejdźcie sobie Biżuteria YES - pierścionki zaręczynowe, diamenty, charmsy, obrączki ślubne, jubiler, biżuteria autorska

Daff to czekamy na jakies fotki :) choćby z telefonu :) hehe blondyneczko :)
fikusek ja cie widzę w refleksach np lekko w rudośc wpadajacych :) ja tak miałam przy blondach i wyszło super :) to te fotki z galerii na profilu

ucieka spać bo od 5na nogach ... eh do jutra :D

hehe dziewczyny chetnie bym wstawila fotke ale z telefonu wychodza bardzo brzydkie.. polasilam sie na inny tel w mixie bo nowego nie mam jak kupic a ten lg dotykowy to gó*wno jak sie okazalo i ten ma znacznie gorszy aparat ale co nokia to nokia. dla mnie te tel sa najlepsze.. moze od tesciowej pozyczymy aparat na jakis czas to bede miala conieco... fotki nie beda juz takiej jakosci jak te robione lustrzanka no ale coz zycie.. mam nauczke i ubolewac jeszcze nie przestalam. mam nadzieje ze ktoras moja wyplate za piln owanie Kacperka uda nam sie przeznaczyc na nowy obiektyw! jeszcze chcemy sprobowac zaniesc do znajomego ktory naprawie takie cacka moze mu sie uda cos wykombinowac.


Clio mily prezent od meza dostalas:)
Kasiu wiem co to znaczy zapuszczac wlosy i niechcicec ich obicac. ja od paru lat robie blond pasemka i niesttey rozjasniacz bardzo niszczy wlosy.. nieraz dam z pol milimetra obciac koncowki ale juz nie pozwalam. wlosy mam dosc dlugie po ciazy bardzo mi urosly i nie zetne ich w zyiu.. mysle tylko nad jakas sprytna grzywka tylko czy do pucatej buzi bedzie pasowac? oto jest pytanie:p
 
mój mężuś padł=D więc mam czas na neta. Miał miec tacierzyńskie od poniedziałku, ale ma od jeszcze następnego tyg bo nie dało rady wcześniej. Mówi się trudno.

A ja z włosami na dłuższy czas nie zamierzam nic robic. Farbnęłabym na jasny blond ale nie chciałabym odrostów /nigdy nie farbowałam włosów/. Poza tym jak mam ciemny blond to aby zrobic jaśniutkie to chyba musiałabym nieźle zniszczyc te moje kudełki.
 
mój mężuś padł=D więc mam czas na neta. Miał miec tacierzyńskie od poniedziałku, ale ma od jeszcze następnego tyg bo nie dało rady wcześniej. Mówi się trudno.

A ja z włosami na dłuższy czas nie zamierzam nic robic. Farbnęłabym na jasny blond ale nie chciałabym odrostów /nigdy nie farbowałam włosów/. Poza tym jak mam ciemny blond to aby zrobic jaśniutkie to chyba musiałabym nieźle zniszczyc te moje kudełki.

ja mam duzo ciemniejsze niz twoje i nie jest zle... w szkole sredniej mialam czarne i raz dwa fryzjerom udalo sie przejsc na jasny blodn bo po 2 farbowaniach pasemek na jasno!
fakt ze kazda wizyta konczyla sie 150zł wyrzuconymi ale wrocilam do normalnosci! czarny kolor u mnie to pomylka. jeszcze rudy fajnie wygladal ale wtedy jakos nie podobalo mi sie to!
 
Ja jak już to wolę od razu miec zafarbowane za jednym razem a nie za drugim. Kiedyś miałam jasny blond pasemka, super sprawa, ale na krótko.
 
mój mężuś padł=D więc mam czas na neta. Miał miec tacierzyńskie od poniedziałku, ale ma od jeszcze następnego tyg bo nie dało rady wcześniej. Mówi się trudno.

A ja z włosami na dłuższy czas nie zamierzam nic robic. Farbnęłabym na jasny blond ale nie chciałabym odrostów /nigdy nie farbowałam włosów/. Poza tym jak mam ciemny blond to aby zrobic jaśniutkie to chyba musiałabym nieźle zniszczyc te moje kudełki.
ja z czarnych na blond pomalowalam:p

clio wlasnie bym chciala takie wloski o jakich piszesz:)
 
Vegas ale po zdj widze ze nie amsz takich ciemnych wloskow.. ja to odrost mam ciemniejszy! takze za 1 razem by ci sie udalo! ja o 2 wizytach pisalam przy kruczoczarnych wlosach a ty takich nie masz. masz jasniutkie wlosy.

odrosty zalezy jak wlosy szybko rosna ja tak po 3-4 miechach mam juz duze.
 
reklama
Do góry