reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja się czuję dobrze, mała też rozpycha się już jak szalona, czasem na pęcherz jak przyciśnie to tak jakby mi ktoś nóż wsadzał ale nic poza tym:/

na razie przede mną jeszcze cała noc, pewnie będę o tym rozmyślać... i jakąś decyzje przyjdzie mi podjąć, no ale jak nie pójdę rano do tego szpitala u siebie to będę czekać ...:confused2:

kasiuch nie jest mi obojętne moje dziecko, ale malutka rusza się i skacze, nawet bałam się że w poniedziałek mnie wypędzą z KTG 'skoro nic mi nie dolega'...

ale mi się w głowie miesza już od tego pytanie 'iść czy nie iść':confused2:
albo idz na kontrolne KTG....

ja termin z om mialam na 30 listopwad a z usg na 24 grudnia i co? tak mowili ze male dziecko itp a jak urodzilam to 3640 mial:) wiem tylko tyle ze jak bym czekala na termin z usg to bym Alana nie miala.
jednak matczyna intuicja dziala!
oddany:)

Jednak sobie odpuszcze te danonki poczekam do 10 msc .
Zapomnialam Wam powiedziec nowinki, Kuba powiedzial dzisiaj mama. Bylam, taka happy tak mi sie fajnie zrobilo.
gratuluje! super uczucie prawda??

Wiecie co, jutro pije caly dzien herbatke z malin i myje podlogi i tre ziemniaki! Jak sie ruszy cos to pojade do tego szpitala blizej A. a jak nie, to pojde do tego u siebie, z niego mnie nie wygonia. Mysle ze to bedzie taki kompromis 'isc czy nie isc' i juz.

Mariola ja sie w sumie nie wtracalam,ale to dobrze ze jeszcze chcesz z tymi danonkami zaczekac. Wydaje mi sie ze tak bedzie lepiej:)

Daff ja tez nie moge glosowac...
A CZY KTOS WIE CO U IXI????
no dobry pomysl..;)

kurka wodna mam problem z Małą od paru dni. Widac po niej zawsze kiedy jest śpiąca bo wówczas ledwo się trzyma na nogach, poza tym marudna jest, że hej i jak nie głodna, jak nic jej nie bawi to wiadomo, że to zmęczenie. Ale co kładę ją do wyrka to zaraz wrzask jakbym ją biła=/! I tak dziennie popołudniami i nawet już wieczorem. Wczoraj tak wrzeszczała, że jej odpuściłam popołudniową drzemkę. Nie wiem co jest grane.. nie boli jej nic brzuszek mięciutki. Poza tym apetyt ma normalnie. Już wczoraj z bezradności dałam jej Viburcol na uspokojenie, ale też po nim spac nie poszła.

Może do popołudnia poczekam to pójdzie spac jakoś.

Dodam, że na spacerach czy w aucie w jej pory drzemki śpi bez problemu, ale nie mam teraz jak z nią iśc na spacer. Nie mam się jak okąpac a nie znoszę iśc z 2dniowymi włosami hehe.

Poza tym na rękach jeszcze dawała mi rady zasnąc, ale od 2 dni nie chce..
a moze sprobuj ja w wozku po domu powozic ???

witam sie u nas pogoda beznadziejna , dzis ide do lekarza po skierowanie na proby watrobowe......
 
reklama
Kasiuch ja ją we wózku woziłam przez lato non stop po domu by usnęła bo przez lato siedzieliśmy na ogrodzie dużo czasu to ja ją w gościnnym przy tarasie usypiałam i się Młoda nieźle od tego uzależniła. Miałam biedę ją nauczyc później normalnego zasypiania w kojcu czy lóżeczku. Poza tym jakoś wolę by spała normalnie i miała dużo miejsca a nie taka splaszczona.


Kolejny problem z Małą to pod okiem ma od paru dni czerwone. Rumiankiem to traktuję i znika a potem znowu się pojawia. Jak nie zniknie to w pon do lekarza. Ciekawe co to.. Mąż mówi, że może przewiało ją, ale to odpada wg mnie bo przecież się goi a potem na nowo pojawia..
 
Vegas to zrób jej drzemkę po 12 i nie kładź juz o 15 tylko przetrzymaj do 19 moze sie nauczy?
Kasiuch próby wątrobowe a co ci jest?
 
wrzeszczała i wrzeszczała, ale usnęła mi na rękach i dałam ją do jej wyrka. Uff.. ale mi się smutno robiło patrząc na nią..
 
vegas o jaka punktualna:-) a wczoraj tez ci tak zasneła o tej godzinie?
wczoraj inna sprawa była bo byłyśmy na długim spacerku. Jakoś przed 11 usnęła i do po 12 spała.
W uszach mi grają jej wrzaski jeszcze=D

I.. ja wiem, że ja tak dzisiaj o nas tylko hehehe. Ale pocą się stópki Waszym Bąblom? Mam na myśli te dreptające. Perła zasuwa co prawda nie sama ale albo raczkuje albo przy meblach szybko się porusza lub za pomocą wózeczka który pcha sobie no i pocą się jej nóżki codziennie. To przez ten ruch? Dziwne pytanie chyba zadaję=P Ale wolę się upewnic. A skarpet na rajtki jej nie zakładam. Same paputy.
 
Ostatnia edycja:
fikusek podmywam sie po kazdym kozystaniu z toalety zeby nie zabrudzic tych szwow ale kurcze nie wiem jak to tam zerknac zeby wiedziec jak to wyglada ;/
dziewczyny nie chwale swojej malej bo jeszcze sie domysli i mi na zlosc zrobi ;)
 
Eve a czym się podmywasz? Mnie jakoś szczególnie szwy nie bolały ale głupio się czułam przy kąpieli jak myłam miejsca intymne tak obco.. A najgorszy ten pusty brzuszek feee na samą myśl mi ciary przechodzą. A w domciu o tym nie myślałam. Nie ma jak w domu. Ja wyszłam dopiero na 4 dobę. Przez Malutką. Bo normalnie wyszłabym na 3cią.
 
reklama
fikusek podmywam sie po kazdym kozystaniu z toalety zeby nie zabrudzic tych szwow ale kurcze nie wiem jak to tam zerknac zeby wiedziec jak to wyglada ;/
dziewczyny nie chwale swojej malej bo jeszcze sie domysli i mi na zlosc zrobi ;)
uzyj lusterka i zobaczysz:) mozesz sobie kupic jakis plyn do miejsc intymnych po poeodzie ja mialam AA lagodzil bardzo swedzenie jak sie golilo:)
 
Do góry