reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
PaulQa Masz wiadomość ode mnie
Violett Już bliżej niż dalej masz do porodu :) Pewnie wytrzymasz do terminu.
Kingusia Słodka ona jest. a co do A to kto wie, może i się zmienił. Pierwszy raz widział małą, tak. Może widok takiej ślicznej córeczki wpłynął pozytywnie na tatusia?
Ixi Ja cały czas trzymam kciuki.
Misia Za Ciebie też.
 
Ostatnia edycja:
hejka
noo ixi bedzie pierwsza:-D jestem tego pewna:-) ale trzymam kciuki za obie:tak:


Mój paluch niewiem jak, narazie chodze z opatrunkiem z wczoraj, w aptece dzis kupilam masc ktora podobno pomoze by szybko sie zagoiło i by sie opatrunek nie przyklejał do rany... bo teraz sie przykleił i kurcze niewiem co zrobc by sie odkleił by znow nie leciala mi krew... wczoraj ze strachu wieczorem prawie zasłabłam... nie wiedzialam ze taki cykor ze mnie:dry:
 
hej dziewuszki ale zaczelo sie rodzenie teraz to juz beda 4 ktore sie rozpakuja razem z clio lolkal misia ixi no ladnieee
a ja mysle ze takze ixi bedzie pierwsza znowu nie szlo mi was nadgonic ale jakos sobie poradzilam


kinusia co do okazywania skruchy przez A to dobrze ze moze zaczal myslec ale z drugiej strony musisz byc ostrozna

moj przyklad nie jest najlepszy alego podam bylam w polsce moj ex M zobaczyl moja mala obkupil ja zarzekal sie ze chce ja widziec co miesiac a juz minely 3 i jak jam ial w dupie tak ja dalej ma masakra ten gosciu nie ma serca a walke z nim taka toczylam o wyrobienie dowodu dziecku ze szok nie chcial mi dac zgody a teraz sie na nia olewa a dowod mam ja nie rozumiem tych facetow gorzej niz kobiety gdy maja fochy ;//////


elizka a co do twojego paluszka to ci naprawde wspolczuje masakra jakas jak ja widze krew mdleje nie wiem jak ja urodzilam bez paniki hehehe


ewi co do starania sie powiem ci ze wczesniej z moim ex staralam sie tez o rodzenstwo dla malej (bo myslalam ze warto z nim mieck olejnego bejbusia ale sie pomylilam) to staralam sie z jakis rok powaznie mowie i nic nie wiem co mam robic czasem sie pocieszam ze moze jeszcze nie czas aaa musze podkreslic ze mam problemy z tarczyca i cos czuje ze to mi komplikuje zajscie w ciaze az mi lezka poleciala jak pomysle ze moze
nigdy nie bede miala dziecka wiecej

AAA I MAJA JEST CUDNNAAAAAAAAAAAAAAAA
powiem ze moja corecZka tez miala byc Maja alem oj ex uparl sie na laura


to ja tez puscilam glosika:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry