reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ooo wotajcie! widze ze sie dzieje tutaj!!!!!
TRZYMAM KCIUKI ZA WAS DZIEWCZYNY!!!!

wiecie co? ogladam uwolnienie tych gornikow z chile i sie rozklajam za kazdym wyciagnieciem:p
 
umi wróżyła na dzisiaj co nie? :-D
No wczoraj sie zreflektowałam że nie 13.11 a 13.10:-p w wyniku zaistniałych zdarzeń:-p


edit dziewczyny co do skórczy i porodu ja byłam przyjowana do szpitala z taka dziewczyną miała skórcze co 8-10 min i sączyły jej sie wody. U mnie nic... o 20 wzieli ją z ginekologii na położniczy czy jakos tak. ja sobie spokojnie czekałam i czytałam ksiazke a nastepnego dnia o 6:30 ja urodziłam a ona jeszcze sie męczyła do następnego dnia:-p wchodziłysmy razem i wychodziłyśmy. tyle ze ona rodziła SN
 
Ostatnia edycja:
Jejuuuu trzymam kciuki za ixi i misie :))) kurczę a na początku Ixi miała termin na wtedy co ja :)
no nic w takim razie teraz będę że tak powiem Violett obserwować :-D kochana także proszę mi się tu oszczędzać i dbać o siebie :) więc proszę mi tu nie pisać że sobie trochę folgujesz!!! I nie martw się ja też jak ze 3 dni nie zaglądam bo mam tyle na głowie to później jak zacznę czytać to końca nie ma:-) i aż strach napisać coś bo może Cię już nikt nie pamięta :p
 
reklama
co do Ixi to skurcze ustały pisała jakoś o 10 ale miała rozwarcie na 3cm bała sie że ją do domu odeślą ale ja uspokoiłam, dostanie zastrzyk z nospy i bo szyjka jeszcze ni taka miękka i może coś ruszyć bóle krzyżowe słabe ale mają się zwiększyć

napisałam jej że do jutra urodzi na pewno ;D
 
Do góry