reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Eliza Tragedia. W ogóle ciężko pojąć żeby że tylu ludzi siedziało w takim aucie. I jak paluch?
Beatka Witaj.
Pati Ja swoim dzieciom też aplikuje Sterimar. I naprawdę świetny jest ten spray. Wcześniej tez miałam Disnemar i tez dobry był.
A co do trany to teraz chyba jest i dla dzieci tran. ale dla takich dwu-trzylatków to raczej do picia będzie lepszy.
Soso Pół roku to jeszcze mało czasu. Jeśli przez rok sie nie udaje, czyli przez 12 cykli t wtedy jest powód do zmartwień. Dajcie sobie czas.
Karolina Oliwka to już duża dziewczynka i Ty ją musisz jeszcze nosić?
Lolak Jaka Maja słodziutka, tfu, tfu.
Ixi Trzymam kciuki.
 
Hej!
Kurcze normalnie mam wyrzuty sumienia ze tak zadko tu zagladam, ale macie tutaj taka produkcje postow ze jak nie wejde pare razy dziennie to potem ciezko nadrobic i jakos odkladam odkladam i potem sie nie odzywam bo glupio mi sie tak wtracac.
U nas wszystko ok, jutro wizytka :)
A jak u was?
Ixi trzymam kciuki
lolkk Twoja córeczka jest przesłodka normalnie :)
 
Ostatnia edycja:
patrycja Alex też ranny ptaszek ;/ jem śniadanie na szybko pije kakao i idę spać z nim musze korzystać :D
do sklikania później dziewczynki jak Ixi coś napisze lub misia to dam znac :)
 
Hej laski ... u mnie noc w miare.. za to poranek kiepski bo Kuba obudził sie z zaklejonymi oczkami..... okropna ropa... długo z tym walczyłam ale udało sie.... teraz młody szykuje sie do spania.....
ElizaVegas Jak tam Wasze palce????
Lolkak śliczna Majeczka jest :)))
IXI no nie sądziłam że tak szybko urodzisz ale to dobrze... trzymaj sie tam i wracajcie do nas szycbiutko...
Violett spokojnie mnie też tu troche nie bylo z pow problemów z netem.... odzywaj sie jak czesto możesz :))) A jak sie czujesz??? Niedługo na Ciebie pora z porodówka
:))
 
Ixi wiem ze 13 to jutro czyli dziś:-p i moja teoria 13 sie potwierdza:-p ale zobaczymy czy do konca:-)
lolkak masz śliczną córeczkę:-)
 
Paatrycja ja sie czuje dobrze, nawet ostatnio lamie zakazy lekarza i nie leze a powinnam. No zostal miesiac do terminu ale pewnie wczesniej zawitam tutaj z info ze rodze :)
 
reklama
Do góry