reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

lolak Majusia jest cudna :-) Gratuluję i te ciemne oczka :rofl2:

zmartwię was Misia jeszcze nie rodzi :sorry2: skraca jej sie szyjka ale lekarz uważa że w tym tygodniu urodzi na pewno ma robione ktg 3 azy dzienne i skurcze wychodzą tylko na wykresie bo Ona nic nie czuje :-p

A mnie Alex spać nie chce :crazy: tuliłam nosiłam głaskałam w końcu położyłam i wyszłam z pokoju ... cisza :szok: tzn jakieś pokwękiwania ale nie płacze sam zaśnie ... :-p skoro mama jest beee

Ja też nie czułam skurczy w czasie "porodu" a były co 3 minuty i to podłączyli mnie na 50 minut ;-) tylko wody mi chlusnęły i zamiast 6 urodziłam 5go o 23:50 ;-)

Clio dzięki - oczy po mnie ;-) Reszta z ojca ;-)
 
reklama
Fikusek to amsz synka aniolka moja to darła sie jak ja wlozylam do spiworka.. choc wstawac jej sie udawalo jednak mimo to nienawidzi go!

Lolkak sliczna jest Maja:) anioleczek malutki.

Ixi urodzisz na bank 23.10:D

co do FB usmialam sie z tej zabawy:D:D:D:D:D
 
a mi w choinkę niedobrze.. bleeeeh.. na dniach ma byc @ oby jutro bo ja kurcze mam w pon cytologię i muszę już byc po.

Maja jest boska!!=)
 
lolkak- powiem ci szczerze, dosłownie parę minut podziwiałam twoją małą. Śliczna jest. Niesamowite ma te oczka.
Heh gdyby nie to,ze w Warszawie mieszkacie-to już bym zaklepywała synową(oczywiście za zgodą mamusi:p). Nie no żartuje. Jeszcze raz gratulacje macie śliczną córeczkę,warto było czekać:)
 
dobry wieczór :D
oto jestem w końcu:)
Na wstępie gratuluję serdecznie lolkak naszej nowej mamusi :) nie widziałam jak wyglądasz oprócz Twojej miniaturki ;p i wg mnie Malutka jest bardzo do Ciebie podobna, no ale taty nie widziałam ;) Jeszcze raz gratuluję :)))

Ixi Twoja historia jest straszna rzeczywiście co za wstrętna baba :/ pojechałabym do niej i zrobiła awanturę, łeb ukręciła... no ale to nie teraz, teraz skup się na sobie ;) i Olisiu :) Mi też się chyba troszkę brzuszek obniżył przynajmniej tak myślałam jak w piątek miałam swoje dwa pierwsze lekko bolesne skurcze, bo i nagle tak jakoś oddychać łatwiej i zgagi brak ale się oszukałam bo dziś umieram cały dzień cokolwiek bym nie zjadła... teraz też się męczę.:/

Fajnie że Misia też już czeka na swoją kolej :) kurrrcze proszę, nie było mnie kilka dni, a tu takie niespodzianki :)

Ja ogólnie czuję się dobrze:) jutro dzwonie żeby się zapisać na USG i zobaczymy co tam w brzusiu słychać:)

W ogóle mam nowy telefon LG SWIFTA i nie potrafię się nim obsługiwać :/ matko co to za czasy nastały:D nie to co kiedyś nokia 3310 i do widzenia :D

no już późno, chyba na mnie pora :)

Witam mamy które jako pierwsze wstaną i przywitają się na forum ;)
 
Dziewczyny Ixi jest na IP ma bardzo konkretne skurcze co 3 min i chyba urodzi tak mi się wydaje napisała mi eska o 7 odpisałam że trzymamy za nią kciuki i czekamy na wieści :laugh2:

to teraz obstawiamy która szybciej urodzi Misia czy Ixi :cool2:

Dzień dobry w ogóle piszę teraz bo najpierw z Alexem musiałam podziałać
 
reklama
witam
ale tu dzis pustki.....
ja mam nerwa napisze wam na :ninja2:

edit

o clio wyprzedzila mnie z super wiesciami:)
skoro juz moze rodzic to niech rodzi! oby bylo wszystko dobrzee. hihihi pewnie IXI szybciej sie rozpakuje nizmisi:D
 
Do góry