reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hehe a ja znow bez okresu;] jakos tak nie umiem;] wolałabym chyba mieć niz nie miec... nieeeewiem..:dry:
A jak tam cie sie układa ogólnie fikusek?
JA tez mam nadzieje ze misia rodzi:tak:
 
reklama
hej :)
Elizka to jest straszny ból b tak pulsuje i wogóle .... mnie misia też nic nie pisała czyżby rodziła :D
Ixi to nie wchodzisz do gin bez kolejki? mnie powiedzieli ze cieżarne wchodzą bez kolejki
Vegas ty też biedna jesteś brrrr
dzisiaj jakiś wypadkowy dzień

a faktycznie cicho jakoś zdążyłam nadrobić hihi
u nas np bez kolejki się wchodzi po jakieś zaświadczenia bądź recepty=) a tak to na godzinę ale na szczęście więcej niż 20min to nie czekałam nigdy=)
 
hehe a ja znow bez okresu;] jakos tak nie umiem;] wolałabym chyba mieć niz nie miec... nieeeewiem..:dry:
A jak tam cie sie układa ogólnie fikusek?
JA tez mam nadzieje ze misia rodzi:tak:

no ogolnie to uklada sie bardzo dobrze,ostatnio nie widzielismy sie jakis czas bo a to Alanek chory,a to ja a to J,pozniej mial zawody i jakos nie bylo kiedy,takze teraz mam nadzieje ze wypali bo sie stesknilm:(:(

masz aloes w domu??? mozesz sobie go do palca przylozyc pod opatrynkiem,przyspiesza gojenie i nie bedzie sie rana przyczepiala do opatrunku.


clio u nas bez kolejki ciearne nie wchodza do gina:/ bo 99% to ciezarne:D:D jedynie na badania poza kolejka.
 
Ixi patrząc na to jak sie poprzewracało zmieniam zdanie i uwazam ze urodzisz 13.10:-p choc 13.11 i tak mi ładniej wyglądało:-p
 
Witam a ja byłam u gina dziś i dostałam leki rozkurczowe jak przez tydzien nie pomoże to mam się zgłosić do szpitala bo mam strasznie napięty brzuch i bóle w dolnej częsci pleców> najgorsze że nie mogę nosić Oliwki mała tak płacze a mi serce pęka. :-(

jakie leki dostalas??? ja od samego poczatku mialam napiety brzuch i skrcze.
 
Heja,

Nie mam jak tu zaglądać, bo jak mała daje mi wolne:-) to komp zajęty ;-) Byłam dziś zapisać małą do przychodni i babka mi powiedziała, że położna może mnie odwiedzić najwcześniej za 2,5 miesiąca, bo wcześniej nie ma terminów :dry: Jutro idę na zdjęcie szwów - jakoś nie uśmiecha mi się spędzić całego dnia w szpitalu pod drzwiami jakiegoś gabinetu ....

Oto kilka fotek

SDC10794.jpg

SDC10781.jpg

6120R1.jpg

SDC10824.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
lolak Majusia jest cudna :-) Gratuluję i te ciemne oczka :rofl2:

zmartwię was Misia jeszcze nie rodzi :sorry2: skraca jej sie szyjka ale lekarz uważa że w tym tygodniu urodzi na pewno ma robione ktg 3 azy dzienne i skurcze wychodzą tylko na wykresie bo Ona nic nie czuje :-p

A mnie Alex spać nie chce :crazy: tuliłam nosiłam głaskałam w końcu położyłam i wyszłam z pokoju ... cisza :szok: tzn jakieś pokwękiwania ale nie płacze sam zaśnie ... :-p skoro mama jest beee
 
Do góry