reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja kiedys w placy calego opuszka na krajalnicy obcielam,krew truskala ,pogotowie mnie zabralo na ip na zszywanie....lekarka mowila ze bez tego by sie nie obeszlo bo jakas tam tetnice w palcu czy cos przecielo.
no to kochana zaciekawie nie mialas:p powagaaa

ciekawy temat sie zaczyna krew itp heheh

:p


no i znowu sie pustawo zrobilo a moja mala niesamowicie dlugo spi wczoraj wczesnie poszla spac bo o 8 a wstala o 8 i od dwoch godzin spi nie wiem co jest grane ostatnio coraz dluzej mi spi musze chyba isc z nia do lekarza isc boje sie ze moze nabawi mi sie jakies cukrzycy


elizko zaglosowalam na twojego mikusia wramach zrewanzowania sie za omylne oszacowanie wieku twojego maluszka heheheheeh


aa elizko naprawde lubisz na lozku ??????????????//

mowie o facebooku niesamowice ktos to wymyslil co heheheh ja lubie na podlodze na drzwiach i na stole
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja kiedys w placy calego opuszka na krajalnicy obcielam,krew truskala ,pogotowie mnie zabralo na ip na zszywanie....lekarka mowila ze bez tego by sie nie obeszlo bo jakas tam tetnice w palcu czy cos przecielo.

wez no kurde;] to musiałas duzo obciąć...:/ ja uciełam akurat sobie skóre:/ terz nie leci to chyba nie jest zle bo bym miala zakrwawiony bandarz jakby leciało;]
 
aloszka!

Byłam dzisiaj u tego gina. Czekałam w poczekalni chyba z 1h. A same stare babcie przede mną były:tak:

Ginek okazał się bardzo fajny ( do tego mega przystojny-aż mi głupio było na początku:zawstydzona/y:).. USG nie zrobił- w końcu polska służba zdrowia. Ale zbadał mnie i mam już rozwarcie na 1 palec:happy2:

Powiedział, że teraz to ustalenie właściwego terminu, to jak wróżenie z fusów i że skoro miałam pessar, który już został zdjęty, mały jest "duży" i silny no i do tego mam już rozwarcie, to pozostaje mi tylko czekać, bo poród tuż tuż. I bez względu czy jest to 39tc, czy 36tc - ciąże można uznać za donoszoną.

Powiedziałam, że mam skurcze.. i pobolewa mnie brzuch tak jak na @. Kazał nie brać żadnych rozkurczowych środków, bo skoro jest już rozwarcie to nie jest wskazane hamowanie tego.

Uff ;-)


Umi szamanko... dalej wróżysz mi 13.11? :D
 
dziekuje ci kochana naprawde za slowo otuchy kurcze dostaje szalu z pierwszymi ciazami ciach prach ale tez o mojej coreczce po poronieniu myslalam przez dwa cykle potem sie poplakalam i stwierdzilam ze nie dane mi dziecko a tu niespodzianka i zaszlam z moja malutka w ciaze moze tu tez zaczac olewac sytuacje i mysleco co bedzie to bedzie tylko zem oje cykle sa smiesznie krotkie jak chodzi o sama @ trwA 3 DNI;/ a cykl 30 przed ciaza 28 a teraz jakas taka lipa

a co do balonikow to wiem cos o tym hehe

jak bylam w polsce poszlam z mala na winobranie taki rodzaj fedtynow itp w zielonej gorze trwa tydzien i moja mala oczywiscie wolala balonika na sznureczku za 15 zl a nie na patyczku za np 7zl dzieci nie sa glupie :p
hehehe masz rację że nie są głupie ahaha uśmiałam się=)
Wyobraź sobie że ja przed ciążą miałam cykle po 23 dni=P
 
ja też miałam mały wypadeczek. Ucinałam nożyczkami róg kaszki by wsypac do pojemnika i szczykłam sobie opuszek palca hehe. Nie boli ale krew się lała mocno.

To nic w porównaniu z tragedią jaką kiedyś miałam ale to chyba by obrzydziło Wam=P
 
hej :)
Elizka to jest straszny ból b tak pulsuje i wogóle .... mnie misia też nic nie pisała czyżby rodziła :D
Ixi to nie wchodzisz do gin bez kolejki? mnie powiedzieli ze cieżarne wchodzą bez kolejki
Vegas ty też biedna jesteś brrrr
dzisiaj jakiś wypadkowy dzień

a faktycznie cicho jakoś zdążyłam nadrobić hihi
 
clio dokładnie, własnie mi teraz tak pulsuje;////
ja siedze przed netem bo co mam robic? nic sie nie da bo przeciez palca uraze i boli ;/ maz wszystko robi i ie wkurza przy tym ;] heh
Miki spi... ciekawe jak jak wyjme go z wózka...?;]
 
reklama
mam nadzieje ze misia rodzi:)

moj maly juz w lozeczku baje oglada:) pewnie zaraz padnie bo jak tak lezy to chwila moment i spi:)
przez ta @ tak sie zle czuje ze sozk....mam nadzieje ze do soboty przejdzie i bede sie lepiej czula bo wstepnie umowilam sie z moim J:)
 
Do góry