reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej dziewczynki normalnie staram sie was nadgonic ale jakos mi to nie wychodzi ostatnio nie mialam czasu nawet dotknac koputera szukam innego mieszkania bo tu koles ktory nam wynajmuje lekko nie powiem w co leci

lolkak gratki doszlam do twojego porodu tylko wiec gratuluje a oc u reszty dziewczyn

ja marze o ciazy a tu lipa@ wlasnie mi sie konczy jA chyba naprawde zostalam bezplodna:(
 
reklama
bo się staracie. Odpuscie sobie i wyjedzie ale pół roku w porónaniu np do 5 lat to jednak nie tak źle. Moze jesteście wykończeni, plemniki za słabe przez stres i dla tego tak.
 
bo się staracie. Odpuscie sobie i wyjedzie ale pół roku w porónaniu np do 5 lat to jednak nie tak źle. Moze jesteście wykończeni, plemniki za słabe przez stres i dla tego tak.
nie tak zle wiem kochana ale w pierwssza ciaze ktora niestety poronilam zaszlam w 2 cyklu a po poronieniu zaszlam 3 miesiace pozniej z moja mala wiec teraz troche sie martwie tym :( a co do nadrabiania jestem juz na 3335 stronce heheh nie wiem ten cykl ostatni raz sie staram i potem co bedzie to bedzie bo idzie wykorkowac a moja coreczka naprawde chce rodzenswa ciagnie ja do dzieci i ja tz nie moge patrzec jak sama sie bawi;/

no ja to zawsze mam szczescie jak wejde pustkami swieci dzisiaj moze i dobrze bo mialam czas was nadgonic


ixi
Z TYM TERMINEM TO CI LEKKO POLECIELI
A Z TYM PORONIENIEM TO NORMALNEI MNIE WRYLO CO ZA GLUPIE BABSKO

MISIA CIEKAWE CZY JUZ Z MALUSZKIEM ZYCZE CI TEGO Z CALEGO SERDUSZKA

elizka ty wiesz ze nawet nie dojrzalam ze twoj moki ma 4 miechy myslalam ze jest wiekszy hehehe

clio jak sie czujesz w roli mamusi :)
moja mala to miala kolki straszne wsadzalam jej termometr ep upcie lekko to jej pomagalo:)

witam nowe mamusieee
a co do tesciowych to moja poprzedna to istny diabel do tego falszywy nikomu nie zycze takiej tesciowej
 
Ostatnia edycja:
kochana jakies pol roku i nic mozna powiedziec ze dzien w dzien sie staramy zalamac sie idzie:(:confused:
spokojnie do roku to norma=) nam się udało w 7 cyklu starań. Wiem że ciężko starac się i nie miec efektu w postaci bobaska ale czas czas czas=) będzie dobrze tylko trzeba myslec pozytywnie i uzbroic sie w cierpliwosc niestety.

u nas wyszło przed 14 słonko więc wybrałyśmy się na spacer i już jesteśmy po=) kupiłam na spacerze Małej balona ale cosik jej się chyba nie podoba bo nim rzuca /taki na patyku/. Chyba woli na sznurku bo jak takowy miała to się cieszyła bardzo=)
 
Ostatnia edycja:
soso czemu myslalas ze jes wiekszy?:-)

Kurde czekaja mnie ciekawe dni z tym moim palcem:/
opuszek e obciełam jak robiłm surówke na obiad... tak mi krew buchla ze cala sie trzesłam:/// kurcze, ale ja to jestem, teraz boje sie opatrunku zmienic, bo jak narazie jest zatamowane ale to wieczorem juz bedzie 6h i trzeba by zmienic opatrunek...:/ a jak zle to zrobie i znow narusze to co sie zagoiło to znów bedzie leciało.... ja to sie mam...;]]]

misia nie odpisuje... hmmmmmm
 
spokojnie do roku to norma=) nam się udało w 7 cyklu starań. Wiem że ciężko starac się i nie miec efektu w postaci bobaska ale czas czas czas=) będzie dobrze tylko trzeba myslec pozytywnie i uzbroic sie w cierpliwosc niestety.

u nas wyszło przed 14 słonko więc wybrałyśmy się na spacer i już jesteśmy po=) kupiłam na spacerze Małej balona ale cosik jej się chyba nie podoba bo nim rzuca /taki na patyku/. Chyba woli na sznurku bo jak takowy miała to się cieszyła bardzo=)

dziekuje ci kochana naprawde za slowo otuchy kurcze dostaje szalu z pierwszymi ciazami ciach prach ale tez o mojej coreczce po poronieniu myslalam przez dwa cykle potem sie poplakalam i stwierdzilam ze nie dane mi dziecko a tu niespodzianka i zaszlam z moja malutka w ciaze moze tu tez zaczac olewac sytuacje i mysleco co bedzie to bedzie tylko zem oje cykle sa smiesznie krotkie jak chodzi o sama @ trwA 3 DNI;/ a cykl 30 przed ciaza 28 a teraz jakas taka lipa

a co do balonikow to wiem cos o tym hehe

jak bylam w polsce poszlam z mala na winobranie taki rodzaj fedtynow itp w zielonej gorze trwa tydzien i moja mala oczywiscie wolala balonika na sznureczku za 15 zl a nie na patyczku za np 7zl dzieci nie sa glupie :p
 
soso czemu myslalas ze jes wiekszy?:-)

Kurde czekaja mnie ciekawe dni z tym moim palcem:/
opuszek e obciełam jak robiłm surówke na obiad... tak mi krew buchla ze cala sie trzesłam:/// kurcze, ale ja to jestem, teraz boje sie opatrunku zmienic, bo jak narazie jest zatamowane ale to wieczorem juz bedzie 6h i trzeba by zmienic opatrunek...:/ a jak zle to zrobie i znow narusze to co sie zagoiło to znów bedzie leciało.... ja to sie mam...;]]]

misia nie odpisuje... hmmmmmm

ja kiedys w placy calego opuszka na krajalnicy obcielam,krew truskala ,pogotowie mnie zabralo na ip na zszywanie....lekarka mowila ze bez tego by sie nie obeszlo bo jakas tam tetnice w palcu czy cos przecielo.
 
reklama
soso czemu myslalas ze jes wiekszy?:-)

Kurde czekaja mnie ciekawe dni z tym moim palcem:/
opuszek e obciełam jak robiłm surówke na obiad... tak mi krew buchla ze cala sie trzesłam:/// kurcze, ale ja to jestem, teraz boje sie opatrunku zmienic, bo jak narazie jest zatamowane ale to wieczorem juz bedzie 6h i trzeba by zmienic opatrunek...:/ a jak zle to zrobie i znow narusze to co sie zagoiło to znów bedzie leciało.... ja to sie mam...;]]]

misia nie odpisuje... hmmmmmm



nie wiem tak jakos heheheh powaga myslalam ze ma moze z 10 miecha heheh niewiem ja jakas glupowata ostatnio jestem

a co do twojego paluszka bleeeeeeeeeeeeeeeee wspolczuje ja bym umarla chyba jakbym to zobaczyla a co dopiero bym poczula panikara jestem z reguly jakos tylko porod udal mi sie nie panikowac co dla mnie jest rowne z cudem heheh


kurcze wyszlo ze znowu pisze post pod postem juz edytuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry