reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam nowe dziewczyny:)

Hej
Ja z rana bylam znow u lekaza z Mikim na kontroli;] dostakismy nastepny antybiotyk:/ teraz na kaszel odrywajacy sie;]
Ogólnie maz w domu, todzis robimy co sie da;] Miki spi, ja zjadlam sniadanie;]

No i słyszeliscie o tym wypadku niedaleko mnie? w sumie 20min jazdy. kolo Nowego miasta... ja jestem w szoku ze w transporterze zmiescilo sie 18 osob! i do tego wszyscy nie zyją....:( zaloba jest na mazowszu przez 3 dni... straszna tragedia! mz pracuje w Nowym Miescie://///


ixi brzuszek sie obnizyl:tak:

oj biedny Miki:( kliknelam na link:)

tragednia okropna ze w takim aucie prawie 20 osob sie miescilo az nie do uwiezenia:szok::szok:
 
reklama
napisałam do misi:-)
ja tez w pokera nie umiem grac;]
motylica dzieki,
a no kurcze ludzie maja nie pokolei w głowie... to jest niewyobrazalne co tam zastali w tym aucie strazacy.... niepojęte dla mnie....
 
Ostatnia edycja:
pati ja w tysiaca od 5 roku zycia grałam z moim dziadkiem albo 4 nie pamietam ale wszystkich gier karcianych znaczy wiekszosci onmnie uczył:-p to samo warcaby i moje kochane szachy w które dawno nie grałam
 
fikusek przed okresem ja sie zaczełam martwic jak mi sie tydzien okres spóźniał i zaczełam miec te bóle a spac gdzie popadnie zaczełam we wrzesniu to 2-3 miesiac:-p jak bezdomna normalnie musiałam wszedzie z obstawa chodzić. A wiesz to dziwne ja byłam pewna ten jeden jedyny raz ze w ciazy nie jestem:-p ale moja pewność sie siebie mnie zawiodła
hehe ja jak zaszłam to też byłam pewna przed terminem @ że tym razem to na pewno się nie udało. Tak strasznie mnie krocze bolało typowo na @ że myślałam że umrę hyhy. A jeszcze tego samego dnia test o czułości 10 wykazał II kreski potem beta potwierdziła ale to już @ się spóźniał i miałam wiele potwierdzeń. A tak to jak się nie udawało przez 6 miechów to wtedy wkręcałam sobie ciążę a jak się udało to sądziłam że to będzie cykl zupełnie nieudany=)

moja córa chyba nockę odsypia. Tak mi dała popalic że hej=P teraz już prawie godzinę śpi.
 
Ostatnia edycja:
vegas o pocieszasz mnie ze nie tylko ja tak miałam. Co ci mała w nocy odstawiała?
wiesz co nie wiem po prostu co godzinę do niej latałam. Widziałam na zegarku każdą pierwszą liczbę 1 2 3 4 5 6 7 8=) Bomba nie?=D haha oczywiście jakieś tam minuty też były=D Na pewno nie idą jej zęby wtedy są ataki płaczu a nocka polegała na tym że płakała ja przychodziłam do niej jak były duże przerwy między piciem kaszki to dostawała kachę a jak nie to poprawiałam jej kocyk czy smoczek dawałam do buzi i spała dalej.

Wasze dzieci śpią w śpiworku?
moja córa do pół roczku spała w śpiworku czy do 5 miecha już nie pamiętam i było OK nie krępowało jej to ruchów. Kupiłam jej extra ciepły śpiworek na zimę i nie chce w nim spac bo nawet nie umie się przekręcic a ja bym wolała by miała cieplej jednak /ma tendencję do odkrywania się/

dużo zdrówka dla chorych dzieciuszków!!=*****
 
Ostatnia edycja:
Vegas Mój nie spi w śpiworku bo zabił by mnie rykiem gdyby nie mógł machać nogami:-p a nie mógłby w takim stopniu jak on to robi. Tez mi sie odkrywa no ale nic nie zrobie. uberam mu pajacyk polarowy do spania i tyle moge zobic
 
reklama
Eliza straszny wypadek
moja siostra ostatniop jechala bysem do lbn i tez byl wypadek, z jej busa zginely 2 osoby.

Duzo zdrowka dla chorujacych maluszkow i mamusiek.
Vegas moj spi w spiworku:) nic sobie z tego nie robi ze go ma.


ja dostalam 4 dni czy 3 @ i doslownie umieram,tak mnie w krzyzu boli i brzuch jak przy poroidzie,az mnie cale nogi bola i jest mi nie dobrze:/
 
Do góry