reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Daff ogromne masz to zimno ! I tak dziwnie ... Zimno/opryszka najczęściej zajmuje większy obszar na ustach/wardze a to jest pod warga ogromne ! A i dermatologa czy cus byłaś ?

najpierw wyszlo mi na ustach co widac! po 2 dniach zaczelo roznosic sie pod usta!!!!
nigdzie ni ebylam. ale w aptece doradzono mi isc do lekarza rodzinna na 2 tygodniowa kuracje tabletkowa.
ale nie ide narazie bo kasy nie mam.
 
Ixi, Misia dobrze, że już jesteście w domu :-) Nie straszyć nas więcej tymi pobytami w szpitalu :p W najbliższym czasie to tylko ja mogę tam trafić ;-) wy już wyczerpałyście limit do porodu ;-)

Elizka, Patrycja ja nadal beznadziejnie :-( Jeszcze mam sińce pod oczami jakby mnie pobili, aż babka w aptece się lekko przeraziła ;-)
Kochana to kuruj sie szybciutko bo lada moment rodzisz....
Hej dziewczyny.
ja spotkalam dzis starsza pania sasiadke z bloku gdzi emeiszkalam z rodzicami i troszke mnie nastrasyzla. ona byla w klinice w szczecinie sprawy nowotowrowe i pwoiedziala mi jak zauwazyla moje zimno ze byl mlody mezczyzna ktoremu takie zimno przerodzilo sie w raka! szok. przestraszylam sie jak nei wiem co!!!!
moje zimno mniejk wiecej wyglada tak! pierwszy raz mam takie duze!

Zobacz załącznik 284675

Daffi straszne to jest... Kurcze może lepiej idź z tym do dermatologa...:szok::szok::szok::szok::szok:
 
domowe sposoby zbytnio nie dzialaly... teraz stosuje masc Antivir ale czy pomaga? nie wiem ale przynajmniej nie roznosi sie juz na wieksza.
 
oj Daff faktycznie wygląda to brzydko. Trzeba do dermatologa.

Mała od 19 śpi, a mąż robi torta i ciasto na Roczek córki znajomych. Mąż jest z zawodu cukiernikiem /tyle, że w zawodzie teraz nie pracuje bo pracuje w firmie hehe/
 
Sms od CLIO :
"Dzisiaj 4 porody i 2 cc i to nie koniec jutro bedzie test po obchodzie lekarz uważa że weekend jest nasz mam skurcze w pachwinach teraz B przyjechał zobaczymy "
 
Daffi też tak kiedyś miałam. To zimno tak wygląda, bo "rozrosło" się po kontakcie z jakimś wirusem. Czy Twoja mała nie miała przeziębienia albo Ty się źle nie czułaś?? Weź jakieś leki na przeziębienie i to co masz na "zimno" albo idź do internisty i dostaniesz jakieś proszki.
 
Daffi też tak kiedyś miałam. To zimno tak wygląda, bo "rozrosło" się po kontakcie z jakimś wirusem. Czy Twoja mała nie miała przeziębienia albo Ty się źle nie czułaś?? Weź jakieś leki na przeziębienie i to co masz na "zimno" albo idź do internisty i dostaniesz jakieś proszki.

mala miala przeziebienie i kochana ja obecnie jestem tez chora. mam katar.. bolalo 2 dni gardlo temp. dzis juz nei taka wysoka. ale kiepsko sie czuje jednak bywalo gorzej.
zazywam tylko rutinoscorbin i przeciwgoraczkowo apap. no i antivir na zimno.


Clio kochana wierze w ciebie i Alexa! jutro najpozniej w niedziele na pewno sie cos wyklaruje!
 
reklama
Do góry