reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ixi super, że już wróciłaś, ja mam nadzieję, że wytrzymacie nawet dłużej niż do 36 tygodnia ;-)

Clio rodź już tego Alexa i szybko nam go tu pokazuj ;-):-p Powodzenia ;*
 
reklama
Hej Laski!

Ixi
extra, że wszystko ucichło, że jest lepiej i że w domku jesteś. Oby tak zostało do 38tc conajmniej=P Kto wie, może po terminie urodzisz?=D

Clio no to już będzie z góreczki=D

U nas nocka rewelacja bo córunia spała z mamunią, nie mogło byc inaczej=) Od rana zajmowanie córą, marudziła dosyc dużo, ale cóż. Po 10 miała drzemkę, niedawno się zbudziła i teraz ma dobry humorek=)

Kurcze Mała mi zaczęła wstawac w krzesełku do karmienia! Masakra. Ona dostała od Chrzestnych krzesełko takie zwykłe co można przerobic na stolik z krzesełkiem. Tzn do tej pory problemów nie było, byłam mega zadowolona z tego krzesełka, ale teraz jest problemem to, że pasów nie ma. I to wygląda tak, że Mała wcina ładnie, wcina, a nagle mi wstaje i sobie tany tany robi=D I cuduj potem żeby ją dac do pozycji siedzącej to larmo nie z tej planety. Mąż mówi, że chyba te pasy sam zrobi bo nie opłaca się teraz kupowac krzesełka jak za parę miechów przy stoliczku zacznie jeśc.

Patrycja gdzie oglądasz te powtórki z Na wspólnej?
 
Hej Laski!

Ixi
extra, że wszystko ucichło, że jest lepiej i że w domku jesteś. Oby tak zostało do 38tc conajmniej=P Kto wie, może po terminie urodzisz?=D

Clio no to już będzie z góreczki=D

U nas nocka rewelacja bo córunia spała z mamunią, nie mogło byc inaczej=) Od rana zajmowanie córą, marudziła dosyc dużo, ale cóż. Po 10 miała drzemkę, niedawno się zbudziła i teraz ma dobry humorek=)

Kurcze Mała mi zaczęła wstawac w krzesełku do karmienia! Masakra. Ona dostała od Chrzestnych krzesełko takie zwykłe co można przerobic na stolik z krzesełkiem. Tzn do tej pory problemów nie było, byłam mega zadowolona z tego krzesełka, ale teraz jest problemem to, że pasów nie ma. I to wygląda tak, że Mała wcina ładnie, wcina, a nagle mi wstaje i sobie tany tany robi=D I cuduj potem żeby ją dac do pozycji siedzącej to larmo nie z tej planety. Mąż mówi, że chyba te pasy sam zrobi bo nie opłaca się teraz kupowac krzesełka jak za parę miechów przy stoliczku zacznie jeśc.

Patrycja gdzie oglądasz te powtórki z Na wspólnej?

Na Wspólnej - Na Wspólnej - E1310 - VoD w Onet.pl
tu masz ta strone i akurat ten odcinek który teraz oglądam :)
 
co do obiadu to my mamy dzisiaj kapuśniak bo ''chodził'' już za mną od jakiegoś czasu=)
Mała ma drugą drzemkę teraz. Muszę jej jarzynową zupkę zrobic=) Wcześniej jadła ze słoiczka szpinak z ziemniakami. To taki mały głodomor i obiadki wcina 2x w ciągu dnia. Z racji, że z normalnym obiadkiem nie wyrobiłam się to musiałam się ratowac słoiczkiem=) Ale dla niej to raj=)

U nas zachmurzone przez co spac mi się chce=]
 
wróciłam do domu z wypisem ;-);-);-)
ogólnie to czujemy sie dobrze teraz nawet bardzo dobrze bo już w domku.
mam rozpoznaną hipotfofie płodu ale to wyczytałam własnie z wypisu.. ogólnie to już 36 tydzień a wymiary na USG wskazuja na 32.. ale nie mam zadnych leków. ogólnie odpoczynek dużo białaka żelaza i witaminy c. no i za tydziń kontrolne USG.

nie nadrobie was bo to jest nie możliwe ale na bieżąco już będe jak najbardziej.
dziekuje za wszystkie smsy i pozdrowienia :happy:

ixi widze że też własnie wróciłaś...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ixi, Misia dobrze, że już jesteście w domu :-) Nie straszyć nas więcej tymi pobytami w szpitalu :p W najbliższym czasie to tylko ja mogę tam trafić ;-) wy już wyczerpałyście limit do porodu ;-)

Elizka, Patrycja ja nadal beznadziejnie :-( Jeszcze mam sińce pod oczami jakby mnie pobili, aż babka w aptece się lekko przeraziła ;-)
 
Clio dalej kciuki trzymamy ! :)) oby dzisiejszy dzień był ta pamietna data :))

Ixi misiawitamy dziewczynki :) super ze już w domkach :) nie ma to jak w domu :))

Ja w swym już będę pojutrze :)) ahh doczekać się niemoge :p a mama to już w ogóle :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
ja spotkalam dzis starsza pania sasiadke z bloku gdzi emeiszkalam z rodzicami i troszke mnie nastrasyzla. ona byla w klinice w szczecinie sprawy nowotowrowe i pwoiedziala mi jak zauwazyla moje zimno ze byl mlody mezczyzna ktoremu takie zimno przerodzilo sie w raka! szok. przestraszylam sie jak nei wiem co!!!!
moje zimno mniejk wiecej wyglada tak! pierwszy raz mam takie duze!

Zobacz załącznik 284675
 
Do góry