reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

oho coś się dzieje :p ja spałam popołudniu 2h :D i teraz mam tyle energii :p w ogóle to w nocy sie przebudziłam i spać nie mogłam zasnełam chyba ok 5

tzn na forum bo mnie nic narazie nie rusza :p

IDĘ MAMUSIE DOBREJ NOCKI :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
parycja 214 opaście nie słyszałam ale wypróbuję wszystko co piszecie bo ja dość często miewam opryszczki najczęściej przed jakimiś imprezami ... eh
mąż dzisiaj do mnie z żalem że nie mam zachcianek i ze po nocy nie może jeździć po mc czy KFC to pojechał :D i leżę brzuszkiem do góry :D zrobił się nieco większy :D haha

motylica
dobrze ze wakacje sie udały a ja czekam i czekam i nie umiem sie doczekać

Ojj doczekasz sie napewnooo:):)

jutro wzuce zdjecia do Albumu:) a opis jak ktos chce moge wyslac na PW bo niecche zasmiecac watku....
 
Wow jestem pierwsza:):):):)

nocka dzis super... mala padla wczoraj przed 21 nawet nie wiedzialam kiedy....
spala pieknie cala noc z 1 pobudka w ktorej chciala spac koniecznie z nami.
i tak do teraz bo przez moje klikanie ślepka otworzyla. poki co zero katarku jak lezy, zobaczymy jak to bedzie pozniej. ale fajnie ze nocka jej sie tak ladnie udala;p
i ja wypoczeta i ona tez:)

To tylko dobrze że przynajmniej Ty sie lepiej czujesz :*** na opryszczke to pocieraj ja cebula albo czosnkiem... mi to zawsze pomaga :):):):)

cebula wlasnie ne dziala itp.. chodze z pasta do zebow... kurcze nie wiem gdzie moja masc wcielo!
 
Bry.
Oooo druga jestem:-p Daff ubiegłas mnie:-p :dry:
Za mna ciezka noc, maly wisial przy cycu... jakis kryzys nas dopadl...moze to tez przez okres, bo jestem strasznie zmeczona, kregoslup mnie boli... ehhh...
a co tu taka cisza wczoraj byla i dzis tez jeszcze pustki....?
clio rodzisz?:-p
 
Witam.
U mnie szaro buro i ponuro.
Wczoraj Mareczka ululałam już o 19.30. Z Justynka było ciężej bo zasnęła ok 21. Ale i tak było dobrze. Obejrzeliśmy z mężem American Pie Bractwo Beta. Super film. Ale się naśmialiśmy.
Clio Dzisiaj tez się pojawisz?
Elizka Współczuję nocy.
 
Zazdroszcze wam super nocek.... ehhhh....
Mi to przydalo by sie zaczac cos sprzatac poki meza nie ma (pojechal na wykopki do swoich rodzicow, a ja zostalam bo hania chora przecie:dry:) no i wogole ktos musi byc w domu bo moi rodzice jada dzis na slub mamy chrzesniaka a maja robotnika, zeby czegos tam nie wyniusł czy cos... no ale mi sie nie chce, myslalam ze juz mi sie okres skonczyl ale brzuch znow zaczyna bolec...:/
do tego ta pogoda senna i wogole do .... :dry:
 
tak kochane pojawiam sie i witam was z rana :) idę sie ogarnąć coś szamnąć i jedziemy do Jaworzna ... ;/ jakiś taki niepokój odczuwam ... nie wiem. Ale wieczorkiem pustki straszne były :(
 
reklama
Eliza współczuje nocki:-(

dobry:-D choć pochmurny :dry:

mam ogromniastą prośbę :-D czy mogłybyście oddać głosik na mojego synka ? :-)

Chusty do noszenia dzieci i nosidełka - LennyLamb.com

z góry dziękuje :-D

glosik oddany:)

Eliza spokojnie ja do wczoraj mialam kiepskie nocki mimo wszystko... mloda wstawala przeciez co chwile ale pediatra potwierdzial moje obawy ze 3 zeby ida naraz i to pewnie dlatego... no ale wczorajsza nocka byla koszmarem za to dzisiejsza wynagrodzila wszystko! wiadome chwilami cos tam steknela jak sie przekrecic chciala a nie mogla bo moj maz jak sie rozwali to tylko patrze czy jej nie przygniata;p
ale wspolczuje Ci nocki.. mam nadzieje ze moze dzis bedzie lepsza.
 
Do góry