reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dziewczyny, ja dzisiaj z rana testowalam bo sie normalnie nakrecilam chyba przez to forum haha :p Dzieci male mi sie snia po nocach i ciaza ale jedna gruba krecha wyszla na szczescie. :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elizka ja też BYKA strzeliłam :no: eh
Daff ciebie co zmobilizowało do takich działań?:rofl2: hehe
Vegas bogracz mmm ... a napisz mi jak robisz bo kilka przepisów przeglądałam i każdy jakoś inaczej :sorry2:https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...rycznego-p-i-dietetycznego-17058/index10.html

My już wróciliśmy z Jaworzna dziadek ma się lepiej więc odetchnęliśmy z ulgą :tak: teściowa jest rudo złota :sorry2: trochę pogadałyśmy i przyjechał jej facet :dry::confused2: nigdy go w weekendy nie ma i jak na złość dziś Forum Romanum musiało sie zjawić ... więc żadne z nas już do mamy nie szło bo On tam jest chodząca alfa i omega :confused2::dry:

przyszła też paczka z Kanady dla Alexa od cioć i takim sposobem nie kupimy już żadnej zabawki ... :-p
poskakałam dzisiaj po schodach jeszcze wieczorkiem na 4 piętro ze 2 razy i mam nadzieje że nas w końcu weźmie :rofl2::rolleyes:
a teraz drzemka hihi :rolleyes2:

em_x czemu nie wstawisz swojego zdjecia w awatar??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki znowu tyle naprodukowałyscie ze nie dam rady przeczytac.
Clio ty jeszcze w dwupaku, daj spokoj. jedz do tego szpitala.

Mam pytanko czy któraś z mamuś starała sie o to drugie becikowe?? Co trzeba spełniać zeby je dostac??
 
Violett podstawą do otrzymnia tego drugiego becikowego jest niski dochód który nie może przekroczyć 504 zł na osobe.

em_x śliczne zdjęcia masz uroczych synków :-)
 
em_x no super zdjecia dzieciaczków:-) no i własnie wstaw w avatar swoje jakies zdjecie:) albo poprostu tutaj wstaw i potem wykasuj;)

violet dokladnie tak jak patrycja napisala jest:-)

Clio a tu tu jeszcze? ehhhh
 
witajcie dziewczyny,
i pierwsze co to CLIO! zwracam sie do Twojego synka!- ALEX WYCHODZ JUZ!:D:D:D:D Ciotki tu na ciebie czekaja!!!!!

u nas dzis ladna pogoda, wlasnie siedze u tesciowej...:/
dzis wieczorkiem idziemy ze znajomymi na piwko wiec nie zajrze do Was , ale wypije Wasze zdrowko:D

wogole wkurzylam sie (leekkkoo mowiac) na ojca K. mial kupic od nas wozek a nie powiem juz w co nas zrobil...:/ yh,
wystawilam na all za 530 +bujaczek myslicie ze to dobra cena?? wozek 3funkcyjny w dobrym stanie......
 
Nie bylo mnie chyba z 2 dni i tyle nadrabiania mam, wybaczcie lecz nie dam rady przeczytac wszystkiego teraz.

Clio
j rowniez trzymam kciuki, aby malenstwo juz przyszlo na ten swiat ;)

em_X sliczne dzieciaczki :)

Vegas
dokaldnie najwazniejsze zorganizowanie sie
 
reklama
Aha no to spoko, mogę sie starac :) Bo ja nie pracuje, musze sie wybrac do urzędu zarejestrować, a moj P obecnie tez na czarno i dopiero za jakies 2 miesiące bedzie zarejestrowany.
Dziękuje za odpowiedz :)

A coz ixi?
 
Do góry