reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
dziewczyny czy mialyscie kiedys tak, ze okres mialyscie troche mniej obfity..? lub, że przez pierwsze dwa dni był troche lżejszy niz taka zwyczajna fontanna? :p ja od dwóch dni mam okres i nie leje sie ze mnie tak jak zwykle, ale plamieniem bym tego nie nazwala. brzuch mnie boli jak przy okresie, wszystko chyba jest normalnie.. mam paranoje :p i tak kupie test chyba.
prosze uspokojcie mnie :baffled:
nie zapomnialam zadnej tabletki, zawsze o tej samej godzinie bla bla bla. zadnych lekow, nic.
 
dziewczyny czy mialyscie kiedys tak, ze okres mialyscie troche mniej obfity..? lub, że przez pierwsze dwa dni był troche lżejszy niz taka zwyczajna fontanna? :p ja od dwóch dni mam okres i nie leje sie ze mnie tak jak zwykle, ale plamieniem bym tego nie nazwala. brzuch mnie boli jak przy okresie, wszystko chyba jest normalnie.. mam paranoje :p i tak kupie test chyba.
prosze uspokojcie mnie :baffled:
nie zapomnialam zadnej tabletki, zawsze o tej samej godzinie bla bla bla. zadnych lekow, nic.
ja tak miałam, ale potem od 3ciego dnia to już się lało=P Czasem 1 dzień, czasem 2 pierwsze dni miewałam słabe i z czasem się rozkręcały. To normalne wg mnie.
 
hej, opowiadaj co się u Ciebie działo=)

na Wakacjach bylam Kochana:*

nad Morzem...super bylo...pogoda sliczna przez 10 dni...troszke zimno....ale to nic...bosko bylo.....mam dyzo muszelek i bursztyny nawet byly.....:) podroz nawet dobrzez 12 h jechalismy i co gorsze...Tir by nas zgniutl na autosradzie ale naszczescie mam czujnego Brata i uniknol kolizji bo bylo by ciezko z Nami
 
Pozdrów ją Kochana ;-)

Ufff... tyle dobrze że obyło sie bez antybiotyku... zdrówka życze.. No a Ty jak sie czujesz????


Kisiel... dawno nie jadłam... :-p:-p:-p:-p

A ja dzis pospałam sobie po południu.... Kuba spał a Seba grzecznie sie bawił i dał mi pospać godzine i 24 minuty :-D:-D:-D Czujemy sie lepiej wszyscy... Koło 16 zaniosłam dzieci do sąsiadki i wybrałam sie na zakupy bo mleko sie skończyło dla Kuby i Seba mi marudził że chce pomidorka:laugh2::laugh2::laugh2:

ps. a nie mówiłam Wam co ostatnio Seba zrobił... Otóż nauczył Kubusia udawać motorek ustami:-p:-D:-D I teraz Kuba pluje mi udając motorek... a jaka seba ma radoche że go nauczył :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

ja po 2 godzinach zaczelam mowic normalnie i jest wszystko ok. ale wczoraj nie pwoeim... glowa i brzuch bolaly mnie bardzo....
na szczescie minelo.. za to dzis opryszczka mi wyszla i sie juz wkurzam bo nie wiem gdzie moja masc..
byleby dzisiejsza nocka byla ok. sprawcie to dziewczyny.
 
na Wakacjach bylam Kochana:*

nad Morzem...super bylo...pogoda sliczna przez 10 dni...troszke zimno....ale to nic...bosko bylo.....mam dyzo muszelek i bursztyny nawet byly.....:) podroz nawet dobrzez 12 h jechalismy i co gorsze...Tir by nas zgniutl na autosradzie ale naszczescie mam czujnego Brata i uniknol kolizji bo bylo by ciezko z Nami
ooo nad morzem=) my może w wakacje się tam wybierzemy nad nasze morze=) chcemy bynajmniej. Dobrze, że nic Wam się nie stało=*
 
ja po 2 godzinach zaczelam mowic normalnie i jest wszystko ok. ale wczoraj nie pwoeim... glowa i brzuch bolaly mnie bardzo....
na szczescie minelo.. za to dzis opryszczka mi wyszla i sie juz wkurzam bo nie wiem gdzie moja masc..
byleby dzisiejsza nocka byla ok. sprawcie to dziewczyny.

To tylko dobrze że przynajmniej Ty sie lepiej czujesz :*** na opryszczke to pocieraj ja cebula albo czosnkiem... mi to zawsze pomaga :):):):)
 
wczoraj pislayscie jak szalone a dzis lajtowo:)
Daffi super ze obeszlo sie bez antybiotyku i mam nadziej ze nie bedzie potrzebny:)
ja mlodego juz polozylam i mam nadzieje ze niebawem zasnie,bede musiala posprzatac bo rozpierdziel zrobil jak zwykle:)
 
reklama
Do góry