reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bry:-)
Co u Was slychac widze Clio jeszcze wsrod nas, cos za malo cwiczysz :-D
Elizka super ten twoj najmlodszy men :tak:
fikusek i jak bylas u gin??

Ja dzisiaj ide do kolezanki na slub tylko na slub, bo jakos sobie nie wyobrazam z malym wesela, pstrykne jej pare fotek i do domu :-)
Narazie nie mam jak nadrobic pewnie wieczorkiem to zrobie:-(
 
reklama
Kochane ja tylko na chwile bo mój dzis w domku i chcemy troche pobyć razem :D:D:D Clio Kochana żebyś po drodze nie zaczęła rodzic :/// Uważaj tam na siebie :****
Postaram sie wpaść wieczorkiem :) Miłego dzionka :)
 
tak kochane pojawiam sie i witam was z rana :) idę sie ogarnąć coś szamnąć i jedziemy do Jaworzna ... ;/ jakiś taki niepokój odczuwam ... nie wiem. Ale wieczorkiem pustki straszne były :(
moze to dzis jak czujesz niepokÓj?;-) oj cos czuje ze nam dzis sie rozpakujesz o terminie;-)

edit ale byka strzeliłam:szok: nie zauwazylam :dry:
 
Ostatnia edycja:
Ja dokonalam rzeczy wielkiej. posprzatalama cala chate dokladnie i pomylam wstretne okna. jak ktos mieszka na parterze od storny ulicy to wie o czym mowie.
 
Daffno to zaszalałas:-)
Ja Ci powiem ze moje okna od podwórkasa pewnie takie same jak twoje od ulicy:dry: wiec wiem o co ha.
Ja w domku tez posprzatałam, im robie to czesciej tym mniej mam sprzatania;] zostal mi korytarz do ogarniecia ale i tak piachu sie nawnosi wiec wieczorem sprzatne:-)

ale tu cisza dzis bedzie.....
która gra w farmville na FB? nie ma tego wrsji po polsku :-D
 
ja gram w farmville na FB i nięstety nie ma tego po polsku. Ale jak chcesz to ci pozniej na gg napisze o co chodzi i na pewno zrozumiesz:-)
 
reklama
cześc Lachony=)
Moja nocka fatalna przez straszny ból głowy, ale jeśli o Małą chodzi to OK=) Dzień od 6 zaczęłyśmy, na wszystko był czas, chatka posprzątana, dziecko teraz ma drugą drzemkę, obiad by wypadało zjeśc, ale czekam aż mężowi się zachce bo nie chce odgrzewac parę razy /mamy od wczoraj bogracz, mniam, mniam/.
Wydaje mi się, że Martynce idzie 4 ząbek, ale pewności nie mam. Z czasem się okaże.
U nas też pada, ale to żadna nowośc=D
 
Do góry