reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
parycja 214 opaście nie słyszałam ale wypróbuję wszystko co piszecie bo ja dość często miewam opryszczki najczęściej przed jakimiś imprezami ... eh
mąż dzisiaj do mnie z żalem że nie mam zachcianek i ze po nocy nie może jeździć po mc czy KFC to pojechał :D i leżę brzuszkiem do góry :D zrobił się nieco większy :D haha

motylica
dobrze ze wakacje sie udały a ja czekam i czekam i nie umiem sie doczekać
 
witam wieczorowo ;)
widze wszystkim dzionek zlecial w miare dobrze nie narzekacie ;P
my dzis na zakupach bylismy i oczywiscie maluszek sie wiercil,ze o malo w markecie przytomnosci nie stracilam ale doszlam do siebie jak marcin doprowadzil mnie do lodowek hihi
oczywiscie sie malenstwo uspokoilo jak poszlismy szukac jakis ubranek fajnych i lozeczka dla niej/niego i znalezlismy super kolyske za 85funtow ale ze wszystkim tzn.materacyk,posciel,baldachim i to obicie na boki lozeczka wszystko bielutkie a na kolderce misio wyszyty uper wyglada ;)
clio rozpakuj sie w koncu bo ja dzis juz myslalam ze urodzilas a ty nadal w 2paku ;)
 
eve ja o niczym innym nie marzę :D a jakie wymiary tej kołyski bo wiesz u nas są małe i podobno dzieciaczki szybko wyrastają my kupiliśmy łóżeczko na 120cm

patrycja214 fajne haha :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
clio wiesz nie pytałam ale duża jest taka prawie jak łóżeczko zwykłe drewniane tylko ze jest leciutka i ogolnie boska na allegro taka widzialam ;)
za ciebie to juz moj marcin trzyma kciuki sie smieje ,ze aleks poczeka do gwiazdki hihi
patrycja poprawilas mi humorek bo sie troszke wkurzylam ;)
 
pati HAHAHAHAHAHA
eve mój B przemawia do syna że już na niego czeka że już bardzo chce go zobaczyć i ze jest tutaj fajnie ... aleto jets syn swojego ojca i wie że juz tak dobrze nie będzie nigdy :p
 
reklama
Do góry