reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam się z rana i witam nową Mamusię agnieszka.kk :-)
lolkak jest sporo do nadrabiania, produkcja idzie pełną parą :-) wracaj do zdrowia szybko:-) i co to za test, nie słyszałam o czymś takim na studiach?
Elizka faktycznie, mała kopia Ciebie:-) bardzo ładne ślubne zdjęcie, ale się bardzo zmienilaś, przynajmniej na tych dwóch, które wstawiłaś jesteś nie do poznania:-)
fikusek u nas też zimno, jesień... i tak deszczowo.
motylicaja udanego wczasowania:-)

my dziś kończymy 2 miesiące, jak ten czas szybko zleciał:-)
 
Najlepszego dla Malwinki z okazji ukończenia 2 miesięcy=D rośnij zdrowo Panienko=)

Eliza śliczna z Ciebie Kobieta! A Malec bardzo podobny do Ciebie i taki piękniutki =)
 
agnieszka.kk Witam nową użytkowniczkę na MM ze stażem na BB:-) gdzie moderujesz:-)?


Ja chodze jak potłuczona młody jest nieznosny dzis a w nocy jak przespał 2 godziny to tyle... Ale sie zdzwiłam bo nie chciał rano jesc a na obiad zjadł cała miseczke rosołku!!!
Ide was ponadrabiac:-)

edit
daff mamy taki sam ręcznik tyle ze niebieski:-p Julka ci chce gryzaki podjadac? mój to za ciorta nie chce;-)
kolia ale z Mikołaja mężczyzna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie urósł!!!
fikusek :-) a to o taka studniówke chodziło hihi:-) ja juz myslałam ze ty w jakiejs dziwnej szkole jestes:-p

A ja kupiłam rano 10 kg ogórków i bede kisić:-) a wieczorem jak pogoda nie zrobi psikusa na perfect pójdziemy:-)

hihihi Julka wszystko wcina co jej się da.

Daff Mała śliczna! Przepiękna! :) do kogo podobna??

P.s wysłałam już :D

chyba do męża.... juz gdzies kiedys pisalam ze gdyby nie o ze nosilam ja w moim brzuszku to bym sie zastanwiala czy aby na pewno jest moja. nikt mnie nie chce uraczyc tym milym slowem... "ale córcia podobna do mamy".
dziekuje i oczekuje. pewnie jutro dojdą.

My po koncercie wszystko ok hihi poszlismy tylko na DANZELA. i pwoiem ze swietny koncert dal. na maxa mi sie podobalo! piekny ma glos!
Julka caly koncert przespala i tak do ranca:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-D
Ja dziś wstałam po 9 ahhh :-D G. ma dziś wolne i jak mały wstał to od razu go wziął :-) A ja mogłam sobie pospać...
My dziś idziemy na dni mojego miasta ale już nie będzie tak fajnie jak wczoraj...Ma być Cezary Pazura i koncert Kayah i inni :-D
 
Witam niedzielnie.
Mnie od rana kolano nawala. W zeszła niedzielę jakoś źle usiadłam na fotelu i mi coś tam strzeliło i dzisiaj tez jakoś niefortunnie usiadłam i jest jeszcze gorzej. S pojechał do swojego kuzyna a ja z chorymi dziećmi siedzę w domu. Normalnie moglibyśmy pojechać wszyscy ale tam tez mają dzieci i strach ze się zarażą.
A teraz czekam na skypie na ciotkę. W piątek wyjeżdżała do Włoch. Mam nadzieję ze dotarła cało i zdrowo.
Daff A ja to co? Powiedziałam że Julka do Ciebie chyba podobna. :-D a Te zdjęcie w ręczniczku słodkie. Ale od razu cenzurka mi w oko wpadła. ;-)
Anetka Zazdroszczę. Jak ja bym chciała żeby mi S choć raz dał coś bez okazji.
 
Witam Dziewczynki!
Jestem jakas dzisiaj dziwna....Wczoraj sie dowiedzialam ze moja daleka siostra z ktora bylam bardzo zrzyta tydzien temu wyszla za maz i mnie nie zaprosila:( bardzo zabolalo szczegolnie ze dwa lata temu zaprosilam osobiscie ja i cala jej rodzine na moj slub na ktorym sie nie pojawili bo pojechali na wakacje....Zlozylam jej zyczenia na nk i zerwe kontakt calkowicie bo zebym dowiadywala sie o jej slubie ze strony naszej wspolnej koleznaki to troche przesada wypadaloby zaprosic ja i tak bym nie poszla bo raz nie mialabym z kim malej zostawic a dwa nie ma meza bo w pracy do pazdziernika ale sam fakt zaproszenia by dla mnie duzo znaczyl no coz zostalam olana...

Wczoraj mialam robic test ale darwowalam sobie poczekam do wrzesnia jak sie @ nie pojawi to pojde prosto do lekarza nie chce sobie zbednych nadzieji robic,bo tylko wariuje od mysli ze moge nie byc w ciazy....

Lece mla klasc spac mze wieczorkiem jeszcze wejde tu ;) Pozdrawiam
 
Witam niedzielnie.
Mnie od rana kolano nawala. W zeszła niedzielę jakoś źle usiadłam na fotelu i mi coś tam strzeliło i dzisiaj tez jakoś niefortunnie usiadłam i jest jeszcze gorzej. S pojechał do swojego kuzyna a ja z chorymi dziećmi siedzę w domu. Normalnie moglibyśmy pojechać wszyscy ale tam tez mają dzieci i strach ze się zarażą.
A teraz czekam na skypie na ciotkę. W piątek wyjeżdżała do Włoch. Mam nadzieję ze dotarła cało i zdrowo.
Daff A ja to co? Powiedziałam że Julka do Ciebie chyba podobna. :-D a Te zdjęcie w ręczniczku słodkie. Ale od razu cenzurka mi w oko wpadła. ;-)
Anetka Zazdroszczę. Jak ja bym chciała żeby mi S choć raz dał coś bez okazji.

wybacz mi ze pominelam! błagam o wybaczenie :-)
 
Witam się z rana i witam nową Mamusię agnieszka.kk :-)

Witam również:)

Jak mija wam niedziela?
U mnie ok,koleżanka była w odwiedzinach,domek posprzątany,obiad przygotowany:)

Dziewczyny Ja jestem nowa i nie bardzo wiem...czy są tu mamusie które starają się już o dziecko albo mają zamiar starać się w najbliższym czasie?
 
reklama
Elizka faktycznie, mała kopia Ciebie:-) bardzo ładne ślubne zdjęcie, ale się bardzo zmienilaś, przynajmniej na tych dwóch, które wstawiłaś jesteś nie do poznania:-)
my dziś kończymy 2 miesiące, jak ten czas szybko zleciał:-)
Dzięki, no faktycznie troszke sie zmieniłam... to było 4 lata temu, miałam niecałe 18 lat...;-) heh... ale na lepsze czy na gorsze sie zmieniłam :-p
Dużo zdrówka dla małej!!! :-)
My za 10dni konczymy 3 miesiące:szok: leci ten czas strasznie:dry:
Eliza śliczna z Ciebie Kobieta! A Malec bardzo podobny do Ciebie i taki piękniutki =)
Dziękujemy :-)
Witam również:)
Jak mija wam niedziela?
U mnie ok,koleżanka była w odwiedzinach,domek posprzątany,obiad przygotowany:)

Dziewczyny Ja jestem nowa i nie bardzo wiem...czy są tu mamusie które starają się już o dziecko albo mają zamiar starać się w najbliższym czasie?

My własnie wrócilismy do domku, bylismy na malych zakupach, posiedzielismy na placu zabaw, dzieciaki sie wybawily,no i wrócilismy bo deszcz zaczoł padac:dry: ale ogólnie zimno jest:///

jesli chodzi o starające sie mamusie edit to chyba narazie jest tylko Daff, wiecej przynajmniej nie zauwazylam:-) ;-)
Agniaszka jejku... weszłam w Twoją pasje... Piękne zdjęcia! Uwielbiam sama robic ale nie stac mnie na dobry aparat... tak to bym go miala wszedzie ze soba heh:-D :/// moze kiedys sobie kupie... :dry: ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry