reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Właśnie zrobiłam takie kolczyki.. i mój D. nazwał je: " Z koziej dupy trąbka":errr:

hlkjlkjlk.JPG
 
reklama
ewe19 Ja jestem zadowolona z turystycznego nie wiem jak kojece na tej bazie bo jak Vegas pisze nie za ciekawie ale turystyczne łózeczko u nas spisuje sie na medal, mały miał je od urodzenia do teraz i jeszcze na pewno posłózy. Jest stabilne i bezpieczne:-)

vegas ale ty masz genialny biust!!!!!!!!!!!! ja tez chce!!:-p a poza tym ślicznie wygladałas hihi:-)
Ixi pięknie:-)

Edit ja własnie z koncertu przyszłam, mielismy ze sobą małego:-) usnął w połowie koncertu i nie obudziły go nawet fajerwerki:-) był bardzo grzeczny.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-D
Ja właśnie wróciłam z koncertu Happysad nie padało ,było zaje*** mam nadzieje ,że jeszcze kiedyś przyjadą bawiłam się świetnie bo lubię ten zespół :-D
Kasiuch Świetne masz oczy :-) w ogóle super wyglądasz .A Olek świetny :-D
VegasMartynka jest przesłodka :-)
Dziewczyny ślicznie wyglądałyście w dniu ślubu...
IxiA mnie się podobają...
 
Ostatnia edycja:
Wam widze sobota nie straszna i tak produkcja postów wrze :-) Ja z P. dzisiaj pokłóciła wkurzył mnie na maksa a później zadzwonił milutki a ja jak zwykle miękkie serce :zawstydzona/y: Zaraz się zbieram i idę się z kumpelą poszlajać no i pewnie na piwko, Miki śpi od dawna, łobuz mały dzisiaj przebił siebie na maksa. Mój tata wsypywał karmę dla naszego pieska a mały podszedł i trochę sobie zwinął i.. zjadł nawet się nie skrzywił :baffled: za to ja bardzo :dry:

eve my u P mamy łóżeczko turystyczne a jesteśmy tam często i też jesteśmy zadowoleni o braku stabilności nie ma mowy ;-)
 
Kolia Hihih to faktycznie :-) Miłej zabawy :-)
Agnieszka.kkNo tak :-) Ale było naprawdę super. Owszem ludzie którzy nie słuchają takiej muzyki to stali jak kołki i ziewali...ha
Dobra dziewczyny lecę . Dobranoc :***
 
Misia kurcze ale Ci zazdroszczę, u mnie dzisiaj jest Eska, jutro też nawet przez chwile się zastanawiałam czy nie iść ale po co wydawać 20 zł jak można w TV zobaczyć :p
Agnieszka.kk a dziękuje ;-)
 
reklama
Do góry