reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hejka :)


Dzisiaj krążymy po rodzinie Krzyśka z zaproszeniami i jutro też :) na szczęście połowa osób powiedziała, żeby zostawiać u ordziców bo ich nie ma akurat dzisiaj ;D

A wiecie co... Mam mała schizę albo i nie, ale która z was pisała że dostała 3tys za becikowe :|
 
Witam z rana

kiniorek ja bede we wrzesniu dostawac ale 2tys :-]

U nas w nocy była burza..... cholernie sie bałam przez te nawałnice by nas czasem nie spotkała takowa... błyskało sie strasnzie i nawet gdzies blisko piorun walnoł......:dry:
Lubie lato ale burz nienawidze:-( ehhhh
Ogólnie po tej burzy zrobiło sie chlodniej, wieje chlodniejszy wiatr mocnawo...
Ja wczoraj posprzatałam wiec dzis zostalo mi tylko odkurzyc na górze;-)
 
Cześć dziewczyny !!
Podczytuje was od rana i dopiero teraz piszę...
Szymek po tym mleku na dobranoc... Przesypia całą noc i jak kładę go przed 20 tak budzi się po 7 a dziś za 20 8 :-D Ale się cieszę czasem tylko daje mu herbatki :-)
Mój mały mężczyzna nie chce jeść już moich zupek zmiksowanych... Więc wczoraj babcia ugotował mu zupkę jarzynową (chyba) i tylko zgniotła widelcem ,bo Szymuś chce już gryźć.A jakiś miesiąc temu nie chciał mi jeść takiej zupki bo nie umiał gryźć :-D
Dziś idę o 14 do dentysty, Szymka muszę dać do Cioci... Nie na widzę go zostawiać... Ale babcia i tatuś w pracy... Później będę robić za niańkę..:wściekła/y: Nie lubię... Bo to dziecko jest rozpuszczone i nie wie co jej wolno a co nie i ja zawszę jestem ta zła...Muszę na dodatek zamknąć Gizmo w pokoju bo boję się ,że ona jej coś zrobi..Terrorystka...
 
jeśli dziewczyna ma skończone 16 lat to chłopak nie będzie karany .W szpitalu nie podajesz danych ojca dziecka ponieważ nie masz prawa podać go za ojca bo jesteś nie pełnoletnia i nie możesz wyrażać swojej opini . Ale możecie również zawżeć zwiążęk małżęńśki przez sąd wtedy względem prawa stajesz się pełnoletnia i masz prawa jek każda pełnoletnia osoba lub jeśli ojciec dziecka jeśli jest pełnoletni występuje do sądo o uznanie ojcostwa i względem prawa staje się prawnym opiekunemdziecka​
 
elizka u mnie tylko grzmiało i padało, obudziłam sie o 2 i musiałam okno zmykać, bo miałam na oścież otwarte.
misia współczuje tej małej terrorystki, ja też maiałm taką do opieki czasami tyle ze ona ma już 7 lat i wczoraj urodziła sie jej siostrzyczka wiec mama nadzieje ze teraz bedzie lepiej.,..;-)

dobra zmykam brac sie do jakiejś roboty bo mnie noc zastanie a obiadu nie bedzie...;-)
 
Witam Mamusie !
U mnie nocka nieprzespana maz sie tlukl bo zbieral przez pol nocy do pracy i nie bedzie go z do pazdziernika:(
Co do testu to czekam az mi tato przywiezie bo ja mieszkam 15 km od miasta w lesie hehe.
Piersi mnie bola ze wytrzymac nie moge :D moze akurat akurat fasoleczka :)

EwciaM a do jakiego lekarz chodzisz ;polecam Federowicza[/QUOTE]

O jakas mamusia z Zamoscia moze?Pierwsza ciaze prowadzil Bucior a zastanawiam sie nad Lipcem bo tam przyjmuje moja polozna:)a Federowicza znam bo robil mi lyzeczkowanie po porodzie mily i symaptyczny ;)Masz moze namiary gdzie przyjmuje prywatnie i ile bierze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
EwciaM a do jakiego lekarz chodzisz ;polecam Federowicza

O jakas mamusia z Zamoscia moze?Pierwsza ciaze prowadzil Bucior a zastanawiam sie nad Lipcem bo tam przyjmuje moja polozna:)a Federowicza znam bo robil mi lyzeczkowanie po porodzie mily i symaptyczny ;)Masz moze namiary gdzie przyjmuje prywatnie i ile bierze?[/QUOTE]
my tez w sumie niedaleko:) chyba najblizem mnie mieszkas tu na forum:)
 
O jakas mamusia z Zamoscia moze?Pierwsza ciaze prowadzil Bucior a zastanawiam sie nad Lipcem bo tam przyjmuje moja polozna:)a Federowicza znam bo robil mi lyzeczkowanie po porodzie mily i symaptyczny ;)Masz moze namiary gdzie przyjmuje prywatnie i ile bierze?
my tez w sumie niedaleko:) chyba najblizem mnie mieszkas tu na forum:)[/QUOTE]

Jak milo a skad jestes?
 
reklama
Ewcia Tata ci jedzie o test?:-p hihi:-)
misia2912 Widzisz jak cie synek zaskoczył:-p niedługo będziesz sie oganiać od dziewczyn:-p
Elizka ja raz podczas burzy siedziałam na kompie, taka byłam do przodu ze burza co to takiego niby:-p az nagle przez okno zbaczyłam jak piorun strzelił w drzewo koło mojego bloku, jak wyrwałam sprzed kompa... w ciazy w tedy była hihi ale takiego spida dostałam ze nie masz pojęcia, od tamtego czasu nienawidzę burz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry