reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dokładnie czasem to podłoże alergiczne czasem wystarczy śluzówkę nawilżyć ja tak mam cały rok kaszel ale laryngolog stwierdził ze zdrowa jestem i to przesuszenie :) myślę ze będzie dobrze
 
reklama
Vegas kochana a tak jakoś wyszło,z resztą pewnie domyślasz się dlaczego czytalas moje posty wczesniejsze;) ale dzieki ,ze pytasz kochana...

Ashera dziękuje;*
Motylicajo nie musisz mozesz sobie pisac o mnie co ci tylko ślina na język przyniesie kazdy ma wolnosc słowa tylko nie rozumiem Cię wchodzisz na kazdy wątek gdzien nie ma z Tobą nic wspolnego, piszesz na mamach styczniowych albo czerwcowych Tobie chyba naprawde się nudzi? po co tak robisz?i jak napisala Ashera piszesz jedno i to samo..
A co do mnie to kazda z was dziewczyny wie dlaczego i jak tu trafiłam..nie chcialam odchodzic bo się przyzwyczaiła,..jestescie naprawde kochane..ale nie mam co tutaj pisac nie mam dzidziusia wyszlo jak wyszło..i postanowiłam sobie ze nie będe wam przeszkadzac..buziole

Napisze tak Ty i Motylicaja możecie sobie przecież ręce podać. Jakby nie było to co napisałaś do Niej możesz i odnieść do siebie...



Zarówno jedna jak i druga nie ma nic wspólnego z forum o dzieciach wiec nie na miejscu jest jeśli obie sie atakujecie... Jedziecie na tym samym wózku kobiety!!!
 
Ewcia M Edycja postów się kłania. Trzymam kciuki żeby to nie była miesiączka.

Temat o szkole został przeniesiony na ten wątek.
Lolak Ja to nie zauważyłam kiedy mi się brzuch obniżył. Może dlatego że nie lubiłam przeglądać się w lustrze. :-D
Motylicaja nie wydało się, po prostu dziewczyna albo myślała że będzie sobie udawac ze jest w ciąży albo naprawdę pomyliła się.

Andzia , Motylicaja Kłóćcie się na pw, ok?
 
jutro bede testowac a jak nic nie wyjdzie to jeszcze pierwszego wrzesnia zatestuje juz powinno cos wyjsc:) mam nadzieje ze to fasoleczka;)

Trzymam mocno kciuki!
masz ogormne szanse! tyle czasu miesiaczki juz nie masz... niby po 14 dniach braku miesiaczki jest juz duza szansa ze to ciaza a u Ciebie to juz w ogole:)

Ja już nie zmaierzam komentowac sytuacji z Andzia. Fakt jest taki ze jak tylko jest cisza i spokoj to pojawia sie po chwili afera.
jak maja sie zamiar kłócic niech robia to na PW bo tu nie potrzebnie tez robi sie burza.
 
Ostatnia edycja:
Ja rowniez mam 19 lat urodzilam malucha miesiac przed matura, nie wiedzialam jak bedzie wygladalo moje zycie jestem osoba moze troche o wygorowanych ambicjach. Chcialam isc na studia dzienne, gdzies aby dalej od mojego miejsca zamieszkania. Faktem jest ze mam cudownego narzeczonego, on jest na studiach stacjonarnych ja ide teraz na zaoczne na uczelnie w moim miescie. Dziecko to nie TRAGEDIA wiekszosc tak mysli na poczatku, napewno nie bedziesz miala tyle czasu dla siebie jak urodzisz co przed ciaza ale uwiez mozna pogodzic szkole i prace ( ja pracuje fakt ze mam nie normowany czas pracy i jest to tylko 3 razy w tyg ale jakos godze opieka nad dzeckiem i prace i w dodatku ide na studia). Musisz byc odpowiedzialna za swoje czyny!! Napewno dasz sobie rade musisz muslec pozytywnie. Jak sie urodzi maluch wszystko sie zmieni, moze nie odrazu ale z biegiem czasu i "to bedzie twoj najwazniejszy cel w zyciu"

Witajcie my juz rowniez dawno temu wstalismy .
I dalej nie wiem ocb z tymi trolami.

EwciaM a do jakiego lekarz chodzisz ;polecam Federowicza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wrocilismy,ale rtg nie zrobilam mu bo na opis trzeba bylo czekac tydzien!!!! bo radiolog ma urlop! ale dal mi na miary na inne miejsce i tam jest nawet lepsze tylko musze dojechac,powiedzial zebym jutro pojechala to od razu dadza mi wynik bo ma byc jutro radiolog. Wiec jutro ok 16 jedziemy. Mam nadzieje ze tam nic nie wymysla.
 
witam późnym rankiem...;-)
ja już po śniadanku i nawet posprzatałam a teraz mam chwile wolnego bo zaraz za obiad sie trzeba brać.Michaś od samego rana sie rozciąga niemiłosiernie o kopaniu po żebrach nie wspome..;-)
fikusek będzie dobrze. może tak jak Clio mówi trzeba tylko nawilżyć...
Cilo violett udziela sie na ciąży w liceum ale nie za często, kiedyś wiecej pisała.

a jak sie dziś czujecie mamusie przyszłe i obecne????
 
reklama
witam późnym rankiem...;-)
ja już po śniadanku i nawet posprzatałam a teraz mam chwile wolnego bo zaraz za obiad sie trzeba brać.Michaś od samego rana sie rozciąga niemiłosiernie o kopaniu po żebrach nie wspome..;-)
fikusek będzie dobrze. może tak jak Clio mówi trzeba tylko nawilżyć...
Cilo violett udziela sie na ciąży w liceum ale nie za często, kiedyś wiecej pisała.

a jak sie dziś czujecie mamusie przyszłe i obecne????

tez mi sie wydaje ze moze mu tylko cos podrazniac,bo choroby nie widac,nie ma wysypki,temp doslownie nic, tylo raz na jakis czas kaszle i furczy mu. Wczesniejszy lekarz powiedzial ze przy zabkowaniu moze tak byc jak dziecko ma nadmiar sliny,ale zawsze lepiej zbadac czy napewno nie ma sie czym przyjmowac,nawet tak powiedziala nam ta doktor nco wczoraj bylismy:)
 
Do góry