reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja też trąbię Małej podstawowe słowa - mama, tata, baba, dada, papa, brum brum, hau hau, bam. I ona zna prawie wszystkie prócz tata i dada - jeszcze nigdy tego nie wypowiedziała. Tylko Martynka musi sama chciec mówic bo jak ja ją proszę to nie mogę się doczekac by coś powtórzyła:p
 
fajnie ^^ syn od znajomej uwielbia stopy :D na każdej imprezie siedzi pod stołem wybiera stópki i głaszcze mizia ściąga skarpetki coś niesamowitego
Vegas to ja widzę ze Martynka robi spore postępy m]a mamusia ma powody do dumy :)
fikusek a jak u ciebie?

EwciaM no ja jestem na etapie poród :D jak to u ciebie było ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też trąbię Małej podstawowe słowa - mama, tata, baba, dada, papa, brum brum, hau hau, bam. I ona zna prawie wszystkie prócz tata i dada - jeszcze nigdy tego nie wypowiedziała. Tylko Martynka musi sama chciec mówic bo jak ja ją proszę to nie mogę się doczekac by coś powtórzyła:p
ja mojemu powtarzam w kolko to w koncu powtorzy ,pewnie dla swietego spokoju:D:D dzis w gole caly dzien gadal jak szalony:D

clio ja dzis bylam z malym u leklarza jutro ide z nim na rtg pluc bo ma kaszel ale nie jest go tak duzo ale ma i cos mu tam furczy a syropki nie pomagaly. Alan dzis chcial spoacerowac za jedna reke:) ale za bardzo mu sie dupcia trzesie:D:D
 
Ostatnia edycja:
noo mam powody, jak każda mamusia swojej Pociechy. Jedynie szkoda, że Perła raczkowac nie umie. Dla mnie byłoby to spore odciążenie bo Myszka nie chce długo pełzac, ileż można, w sumie nic dziwnego bo pełzanie raczej wygodne nie jest. Misia uwielbia byc prowadzona za łapki - wtedy cudnie drepta, mam nawet filmiki;D No ale jakby raczkowała to miałaby więcej możliwości a i ja nie musiałabym jej tak nosic na rękach. Ona od pewnego czasu zabawi się czymś, ale na krótko. Max 5 min i już jest źle, już na opa chce iśc.
 
a wiecie co mnie dziś rozśmieszyło?:D Uczymy od paru dni Martynkę by posyłała buziaki /cmokamy w dłoń i udajemy, że buziak leci, na pewno wiecie o co kaman/. A Martynka to zrozumiała tak, że poda nam swoją dłoń a my ją pocałujemy hehehe:) I nam teraz podaje dłoń jak mała dama hehe:) Odlot:)

slodkoo MUSI to wygladac;):)

Mamusie bliźniat, trojaczków i...98

Gratulacje5 Drugi i trzeci rok życia dziecka3 Galeria brzuszków3 Dzieci urodzone w czerwcu 20103 Duże jest piękne2 Wcześniaki2 Wychowanie1 Styczeń 2011Proszę bardzo..
tak umiesz pisac. w kazdym dziale tylko gratuluje .Nie mam ochoty się kłocic tylko napisalas zejdz ze mnie a zaczelas pierwsza..ze trolem jestem!
i co ze was podczytuje?

schodze z ciebie.....prosze bardzoo


ide spac dobrej Nocki zycze:*
 
ja też się żegnam bo jakiś dziwny dzień :p
EwciaM jutro doczytam obiecuję :)
Vegas fikusek motylica dobrej nocki dziewczyny :*

Dobranocka ^,^
 
reklama
fajnie ^^ syn od znajomej uwielbia stopy :D na każdej imprezie siedzi pod stołem wybiera stópki i głaszcze mizia ściąga skarpetki coś niesamowitego
Vegas to ja widzę ze Martynka robi spore postępy m]a mamusia ma powody do dumy :)
fikusek a jak u ciebie?

EwciaM no ja jestem na etapie poród :D jak to u ciebie było ?

Ja urodzilam w 39 tyg porod odbyl sie naturalnie:) mialam 11 godizn skurcze ktore zaczely sie o 4.00 rano,wzielam kapiel ,umalowalam sie uczesalam sie zeby isc jak czlowiek na ta porodowke hehe i gdzies kolo 10.00 juz bylismy z mezem w szpitalu bo rowniez byl przy porodzie:) dostalam kroplowke i przebito mi pecherz plodowy bo nie odeszly mi wody.Skurcze zaczely robic sie silniejsze ale do zniesienia:)o godzinie 14.25 urodzilam slincza coreczke mierzyla 56 cm i wazyla 3060 :) Naprawde na porodwke szlam z usmiechnieta twarza:)Warto prze dporodem znalesc polozna ktora pracuje na prodowce zeby wyjasnila Ci wszytsko i odpowiedziala na Twoje wszytskie pytania ja tak zrobilam i nie zaluje.Polozna pokazala mi sale porodowa i jak to wszytsko bedzie wygladalo:)Naprawde porod to bylo piekne przezycie dla mnie mimo bolu:)
Edit:
ja też się żegnam bo jakiś dziwny dzień :p
EwciaM jutro doczytam obiecuję :)
Vegas fikusek motylica dobrej nocki dziewczyny :*

Dobranocka ^,^

Rowniez zmykam spac;) Dobranoc :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry