reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Vegas co to sie dzisiaj podziało na forum? bo nie doczytałam wszystkiego :p

EwciaM jak chcesz coś dopisać to zamiast odpowiedz dajesz Edytuj :)
 
Czesc , Przepraszam ze zakłocam wam spokój ale po pierwsze-
Nie podaje się za tą całą Martusie Motylicajo moze niech Daf sprawdzi jej IP i porówna z moim.
a po 2 nie napisalam ,ze jestes trolem tylko chodziło mi o to ze napisalas we wczorajszym poscie ,ze nie wiadomo kim jestem, a moze popatrz tak na sibie bo ja nie pisze w 10 innych wątkach jak nie posiadam dzieci..tylko się narzucaasz.i tyle.
Daf ja nie wiedzialam ,.ze Ty taka jestes. myślalam ze mozna Ci powiedziec wszystko ale się myliłam...pa
 
Vegas co to sie dzisiaj podziało na forum? bo nie doczytałam wszystkiego :p

EwciaM jak chcesz coś dopisać to zamiast odpowiedz dajesz Edytuj :)
ja też miałam mało czasu bo dzisiaj Perła mało spała, ale tak powierzchownie dojrzałam, że rano wpadła na forum nijaka Marta. Przedstawiła się jako mamusia przyszła, że jest w 5tc i ma termin na 25 maj 2011. Z obliczeń dziewcząt wynikało, że teraz byłaby w 1tc, więc wydało im się to dziwne. No i uważają, że Marta to troll. Dziewczyny prosiły by wyjaśniła syt., ale wylogowała się i ślad po niej zaginął.

Andziu dlaczego nie chcesz już z nami pisac?
 
Czesc , Przepraszam ze zakłocam wam spokój ale po pierwsze-
Nie podaje się za tą całą Martusie Motylicajo moze niech Daf sprawdzi jej IP i porówna z moim.
a po 2 nie napisalam ,ze jestes trolem tylko chodziło mi o to ze napisalas we wczorajszym poscie ,ze nie wiadomo kim jestem, a moze popatrz tak na sibie bo ja nie pisze w 10 innych wątkach jak nie posiadam dzieci..tylko się narzucaasz.i tyle.
Daf ja nie wiedzialam ,.ze Ty taka jestes. myślalam ze mozna Ci powiedziec wszystko ale się myliłam...pa

a widzisz jednak podczytujesz nas???

pokaz mi te 10 watkow.....

widzisz moze ja Umiem pisac a TY nie....

a co mi z IP.....tylko stwierdzam FATY!!

i juz nic nie ebde pisac na TWOJ temat bo to strata czasu...
 
Andzia takie rzeczy na PW tu o ciążach i dzieciach rozmawiamy

EwciaM Emilka to mała dama już :) ja czekam na synusia :) i już mnie zniecierpliwienie takie ogarnia opowiedz coś o sobie:)
 
Clio dzisiaj wsumie to bylo to ze przyszla nowa dziewczyna Martusia o odrazu sie wydalo ze jest TROLLEm....bo zle obliczyla sobie terminek porodu
 
a wiecie co mnie dziś rozśmieszyło?:D Uczymy od paru dni Martynkę by posyłała buziaki /cmokamy w dłoń i udajemy, że buziak leci, na pewno wiecie o co kaman/. A Martynka to zrozumiała tak, że poda nam swoją dłoń a my ją pocałujemy hehehe:) I nam teraz podaje dłoń jak mała dama hehe:) Odlot:)
 
reklama
a wiecie co mnie dziś rozśmieszyło?:D Uczymy od paru dni Martynkę by posyłała buziaki /cmokamy w dłoń i udajemy, że buziak leci, na pewno wiecie o co kaman/. A Martynka to zrozumiała tak, że poda nam swoją dłoń a my ją pocałujemy hehehe:) I nam teraz podaje dłoń jak mała dama hehe:) Odlot:)
moj tak caly czas daje raczki do calowania:d ale dzis go nauczylam pokazywac gdzie jest oko:D
 
Do góry