reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Misia z tym, że ja nie pisalam o indiwidualnych a nad tym można by było się rozwodzić ;-P Zwolnienia jest 6 tyg i to nie zależy od szkoły bo szpital je wystawia i ono jest na czas połogu ;-)
 
hej Laski. Mąż pojechał do pracy to mam czas na neta. Malutka usnęła ok 19.30:)

Ewcia trzymam kciuki za Fasolkę:) Daj znac jak najszybciej jaki wynik testu:)

Co do pierwszych objawów to ja nim test pozytywny ujrzałam to cierpiałam na paskudny ból macicy. Tak cholernie bolała, że byłam pewna, że @ będzie. Do tego sutki były bardzo bolące.

A co do obniżenia brzuszka to mi bardzo mało się obniżył i to ok 35 tyg.

Motylicaja a z Andzią masz kontakt, że tak piszesz co o Tobie mówi?
 
a wcześniej zdarzało ci się takie opuźnienie?? my sie staraliśmy z mężem od września i w grudniu się udało :D a jak u ciebie u was?

Vegas oswajasz Morfeusza??
 
nie ma zadnego problemu:) juz sie sama nie moge doczekac jutrzejszego dnia :)

a wcześniej zdarzało ci się takie opuźnienie?? my sie staraliśmy z mężem od września i w grudniu się udało :D a jak u ciebie u was?

Dwa lata temu nie mialam pol roku miesiaczki przez zaburzenia hormonalne,ale po tabletkach anty sie wyregulowaly cykle i z apierwszym podejsciem zaszlam w ciaze:) Potem to juz mialam raczej regularne cykle.Teraz przyjmowalam srodki antydepresyjne i moze przez to jest poznienie ale juz sporo je biore i nie zdarzylo sie az tak duze opoznienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Laski. Mąż pojechał do pracy to mam czas na neta. Malutka usnęła ok 19.30:)

Ewcia trzymam kciuki za Fasolkę:) Daj znac jak najszybciej jaki wynik testu:)

Co do pierwszych objawów to ja nim test pozytywny ujrzałam to cierpiałam na paskudny ból macicy. Tak cholernie bolała, że byłam pewna, że @ będzie. Do tego sutki były bardzo bolące.

A co do obniżenia brzuszka to mi bardzo mało się obniżył i to ok 35 tyg.

Motylicaja a z Andzią masz kontakt, że tak piszesz co o Tobie mówi?

kolerzanka Daffi mi powiedzila:)
 
reklama
Do góry