reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja jeszcze nic nie kupuje zrobię to dopiero we wrześniu, jutro idę do szkoły upewnić się czy klasa powstanie... :-)
Elizka Chodziłaś w soboty i niedziele??

Tak:) tyle ze szczerze przez dwa lata wiecej mnie niebylo niz bylam:-D ale dyrektor to znajomy rodziny wiec wiesz;-) byl dyrektorem mojej siostry tyle ze ona chodzila normalnie u niego w szkole;-)


zobaczcie: Męskie pojmowanie bólu

lolkak mi sie obnizal ze 3-4tyg przed porodem...:-)

Spadam spac:-) DOBRANOC :*

Ewcia pobolewanie brzucha jak na okres u mnie bylo bynajmniej normalne na poczatku ciazy;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mikołaja wlasnie nakarmilam i myslalam ze pojdzie spac a on cyca wypuscil i do mnie zaczoł sam gugac i smiac sie z dziąsłami na wierzchu :-D Skarb kochany :-)

slicznyyyy

Witam;)rowniez jestem młoda,przyszła mama;)mam 19lat i jestem w 5tyg ciązy;)a porod mam przewidziany na 25maj;)

oo widze ze kolerzanka TROLIK>..hihih a moze to ANDZIA....podszywajca sie...heheh:szok:

a wlasnie droga Andziu bo wiem ze podczytujesz nas...i wygadujesz ze TO JA jestem TROLEM......Sorki...ale ja sie ujamwiam i laski mnie zaakceptowly i mam NK w przeciwienstwie do ciebie...wiec.....ZEJDZ ze MNIE.!!!



hejka
onajego.gif



dzisiaj spalam do 12.00 bo pogoda do BANI
frown.gif
padalo do 16/.00 a pozniej zorbilam ciastko z Galaretka i bylam an plotkach z Kinia
wink.gif
smile.gif


i zadzwonila Mama Piotrusia pytajac co u Mnie
wink.gif
milo z Jej strony.....

a wlasnie Dziewczyny nasz watek ma swoj Profil w KLubie Zamknietym???

!
 
Czesc mam prosbe pomozcie mi z tymi suwaczkam co to znaczy jak mam to zrobic ===> :

" Skopiuj i wklej fragmenty kodu, żeby wskleić swój suwaczek w podpisach na forum, na swojej stronie etc."

Mam to wkleic w to samo miejsc co pisze wiadomosci tak jak ta.
Mozna powiedziec ze jest nowa i nie wiem, mimo ze jestem juz zarejestrowana od roku dlugo mnie nie bylo, a wczesniej sie nie angazowalam w tego typu sparwy
 
Dziewczyny pomozcie bo proboje obliczyc dzien miesiaczki i nie idzie mi:/ pierwszy raz...Ostatnia miesiaczke mialam 3.07.2010 trwa ona przewaznie 7 dni a moje cykle trwaja 31 dni na kiedy przypada mi miesiaczka?bo raz wychodzi mi ze juz ja powinnam miec dawno bo 3 sierpnia aw innych kalkulatorach wyskakuje ze dzisiaj powinna sie pojawic......

wg mojego kalkulator tez 3 sierpnia... widocznie cykl ci sie wydluzyl albo jestes w ciazy


Czesc mam prosbe pomozcie mi z tymi suwaczkam co to znaczy jak mam to zrobic ===> :

" Skopiuj i wklej fragmenty kodu, żeby wskleić swój suwaczek w podpisach na forum, na swojej stronie etc."

Mam to wkleic w to samo miejsc co pisze wiadomosci tak jak ta.
Mozna powiedziec ze jest nowa i nie wiem, mimo ze jestem juz zarejestrowana od roku dlugo mnie nie bylo, a wczesniej sie nie angazowalam w tego typu sparwy

mariolu u góry po prawej masz USTAWIENIA kliknij w to i po lewej stronie bedziesz miała EDYTUJ SYGNATURE wejdz rowniez w to i tam masz okienko jak do pisania wiadomosci. tam wklej swoj kod i zaakcpetuj.
 
wg mojego kalkulator tez 3 sierpnia... widocznie cykl ci sie wydluzyl albo jestes w ciazy


Nawet jesli by mi sie przedluzyl o 36 dni jak raz mialam w maju to i tak miesiaczka wypadalaby na 8 sierpnia...tak mi wychodzi....

no cos za dlugo jej nie masz.... bo to juz 8 tyg wiec wg mnie powinnas moze zrobic test albo pojsc do lekarza.
 
;-)hej Mamusie
widzę ze dzisiaj sporo się dzieje na forum :no: nie zrozumiem Troli przerasta to moje pojmowanie świata :dry:

co do Marty to chyba coś :ninja2::no2:nie teges
EwciaM a test robiłaś??

ja dzisiaj u gin byłam wszystko oki rośnie uciska brzusio wysoko a nam zostały 2 tyg od poniedziałku zaczynamy aktywną pracę nad porodem :rofl2: dzisiaj też byłąm jakoś dziwnie zmęczona spałąm od 12 do 15 :sorry2:i wcale nie chciało mi się wstawać :-p

lolak mnie też dopada zniecierpliwienie bo to już tak bliziutko :tak::-D
 
reklama
MartaM myślę ze są na to spore szanse tzn na FASOLECZKĘ mnie też bolał jeden jajnik i piersi myślałam ze to na okres a le jakoś inaczej było bo nie miałam nerwów na cały świat :D
 
Do góry