reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej! Nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale mam pytanie. Jak to jest z powrotem do szkoły po porodzie? Czy przysługuje mi jakieś zwolnienie? Bo raczej zaraz po porodzie nie będę mieć siły na to żeby wrócić do szkoły..:crazy:
 
młode mamy przyszłością narodu...;-)

a ja okładam i podpisuje ksiazki mojego rodzeństwa, masakkra. zastanawiam sie po co mi tyle ksiazek ja tam kupie tylko te do przedmiotów maturalnych...;-)
 
Ja słyszałam ,że 2 tyg i do szkoły ale to chyba zależy od szkoły itp. Moja koleżanka załatwiła sobie papierek ,że ma depresje po poporodową....I miała indywidualne do końca roku...
 
młode mamy przyszłością narodu...;-)

a ja okładam i podpisuje ksiazki mojego rodzeństwa, masakkra. zastanawiam sie po co mi tyle ksiazek ja tam kupie tylko te do przedmiotów maturalnych...;-)

hehe
kurde ja ju zapomniałam jak to jest chodzic do szkoly.... ponad 2 lata temu mialam mature... ale zleciało:szok: a wogóle szkola jako dzienna to 4 lata temu, bo poxniej chodzilam do zaocznej;-)
a ksiazek kupowalam jak najmniej:-D
 
A ja jeszcze nic nie kupuje zrobię to dopiero we wrześniu, jutro idę do szkoły upewnić się czy klasa powstanie... :-)
Elizka Chodziłaś w soboty i niedziele??
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pamiętacie w którym tc obniżył wam się brzuch? Bo mam wrażenie, że jakoś dzisiaj mój "inkubator" ;-) zmienił poziom na niższy;-):rofl2:


A ja jeszcze nic nie kupuje zrobię to dopiero we wrześniu, jutro idę do szkoły upewnić się czy klasa powstanie... :-)
Elizka Chodziłaś w soboty i niedziele??


Mój brat ma liceum zaoczne w czwartki i w weekendy
 
Dziewczyny pomozcie bo proboje obliczyc dzien miesiaczki i nie idzie mi:/ pierwszy raz...Ostatnia miesiaczke mialam 3.07.2010 trwa ona przewaznie 7 dni a moje cykle trwaja 31 dni na kiedy przypada mi miesiaczka?bo raz wychodzi mi ze juz ja powinnam miec dawno bo 3 sierpnia aw innych kalkulatorach wyskakuje ze dzisiaj powinna sie pojawic......
 
reklama
Dziewczyny pomozcie bo proboje obliczyc dzien miesiaczki i nie idzie mi:/ pierwszy raz...Ostatnia miesiaczke mialam 3.07.2010 trwa ona przewaznie 7 dni a moje cykle trwaja 31 dni na kiedy przypada mi miesiaczka?bo raz wychodzi mi ze juz ja powinnam miec dawno bo 3 sierpnia aw innych kalkulatorach wyskakuje ze dzisiaj powinna sie pojawic......
chyba masz podobnie do mnie. i ja dostaje okresu zawsze w ten dzien kiedy mi sie poprzedni okres konczyl:)


lolkak mi sie brzuch wcale nie obnizyl:D moze ociupinke ale ja tego nie zauwazylam:)
 
Do góry